Robert Nesta Glatzel
Germany · Attacker

Robert Nesta Glatzel

YAŞ31
BOY193
KİLO85
DOĞUM YERİMünchen
LİGDFB Pokal
BU SEZON3G · 2A
Gol30.42 / 90
Asist20.28 / 90
Şut152.11 / 90
Kilit pas60.84 / 90
Başarılı dripling50.70 / 90
Kazanılan ikili314.36 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 2.112.00
Başarılı dripling 0.701.00
Kazanılan ikili 4.367.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 DFB Pokal2021 · Hamburger SV · 5 maç 5gol1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 2. Bundesliga2024/2025 · Germany · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
2020 7 2021 0 2022 0 2025 5
GolAsist
2025/26 24 640 3 2 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 24 640 3 2 6.68
Şut15%47 isabet
Kilit pas6
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan31%37
Faul913 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11717 yedek
G+A / 900.7
2022/23 2 180 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 2 180 0 0 6.40
Şut4%50 isabet
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan14%47
Müdahale1
Faul23 kazanılan
İlk 112
2021/22 2 190 0 0 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaHamburger SV 2 190 0 0 6.85
Şut3
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan13%52
Müdahale3
Faul43 kazanılan
İlk 112
2020/21 40 1.271 5 2 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipCardiff 25 920 3 2 6.80
BundesligaFSV Mainz 05 15 351 2 0 6.70
Şut28%68 isabet
Kilit pas10
Drible23%59 başarı
İkili kazanılan135%39
Müdahale12
Faul3331 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111129 yedek
G+A / 900.5
TOPLAM GOL61 penaltı
İLK 111430 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 2 %33
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 15 3-4-2-1 — 9 3-4-1-2 — 6 4-3-3 — 5 3-1-4-2 — 3 3-5-2 — 3 41 maç
  • 3-4-315%37
  • 3-4-2-19%22
  • 3-4-1-26%15
  • 4-3-35%12
  • 3-1-4-23%7
  • 3-5-23%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 Eintracht FrankfurtA 1-2 68 6.7
25.04.2026 1899 HoffenheimH 1-2 64 1 1 8.0
18.04.2026 Werder BremenA 3-1 99 1 2 7.5
12.04.2026 VfB StuttgartA 4-0 31 1 6.3
04.04.2026 FC AugsburgH 1-1 67 1 3 6.9
14.03.2026 1.FC KölnH 1-1
07.03.2026 VfL WolfsburgA 1-2
04.03.2026 Bayer LeverkusenH 0-1
01.03.2026 RB LeipzigH 1-2
20.02.2026 FSV Mainz 05A 1-1 65 2 6.3
14.02.2026 Union BerlinH 3-2 72 1 6.6
07.02.2026 1. FC HeidenheimA 0-2
31.01.2026 Bayern MünchenH 2-2 6
23.01.2026 FC St. PauliA 0-0 22 6.5
17.01.2026 Borussia MönchengladbachH 0-0 10 6.3
30.11.2025 VfB StuttgartH 2-1 33 1 1 7.5
22.11.2025 FC AugsburgA 1-0 8 6.5
08.11.2025 Borussia DortmundH 1-1 16 1 6.5
02.11.2025 1.FC KölnA 4-1 13 6.3
18.10.2025 RB LeipzigA 2-1 1
05.10.2025 FSV Mainz 05H 4-0 23 1 6.7
28.09.2025 Union BerlinA 0-0 14 6.3
20.09.2025 1. FC HeidenheimH 2-1 14 1 6.3
13.09.2025 Bayern MünchenA 5-0 14 2 6.3
05.06.2023 VfB StuttgartH 1-3 90 2 6.5
01.06.2023 VfB StuttgartA 3-0 90 2 6.3
23.05.2022 Hertha BerlinH 0-2 97 1 6.7
19.05.2022 Hertha BerlinA 0-1 93 2 7.0
22.05.2021 VfL WolfsburgA 2-3
16.05.2021 Borussia DortmundH 1-3 45 6.2
09.05.2021 Eintracht FrankfurtA 1-1 12 6.5
03.05.2021 Hertha BerlinH 1-1 18 1 6.7
24.04.2021 Bayern MunichH 2-1 10 6.7
21.04.2021 Werder BremenA 0-1 16 1 6.6
11.04.2021 1.FC KölnA 2-3
03.04.2021 Arminia BielefeldH 1-1 69 1 6.3
21.03.2021 1899 HoffenheimA 1-2 64 1 2 7.9
13.03.2021 SC FreiburgH 1-0 32 2 5.9
05.03.2021 FC Schalke 04A 0-0 16 1 6.9
28.02.2021 FC AugsburgH 0-1 26 6.7
20.02.2021 Borussia MonchengladbachA 1-2 21 6.7
13.02.2021 Bayer LeverkusenA 2-2 12 1 1 7.3
06.02.2021 Union BerlinH 1-0 10 2 6.7
30.01.2021 MillwallH 1-1 12 6.5
27.01.2021 BarnsleyA 2-2
20.01.2021 QPRH 0-1 14 6.6
16.01.2021 NorwichH 1-2 58 1 7.2
29.12.2020 WycombeA 2-1 90 1 7.0
26.12.2020 BrentfordH 2-3 90 1 1 7.0
19.12.2020 NorwichA 2-0 90 1 6.9
16.12.2020 BirminghamH 3-2 91 1 3 7.2
12.12.2020 SwanseaH 0-2 34 1 6.9
08.12.2020 Stoke CityA 1-2 30 1 1 7.3
05.12.2020 WatfordA 0-1 2
01.12.2020 HuddersfieldH 3-0 11 1 1 7.2
28.11.2020 LutonH 4-0 23 6.3
25.11.2020 CoventryA 1-0 31 6.5
21.11.2020 MillwallA 1-1 75 3 6.9
06.11.2020 Bristol CityH 0-1 27 6.7
03.11.2020 BarnsleyH 3-0 67 4 7.2
ŞUT16
GOL3
xG2.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%18.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.185 41' · xG 0.065 · GOL 5' · xG 0.182 34' · xG 0.788 · GOL 44' · xG 0.148 37' · xG 0.037 34' · xG 0.189 26' · xG 0.135 20' · xG 0.036 17' · xG 0.228 · GOL 76' · xG 0.17 90' · xG 0.143 72' · xG 0.026 90' · xG 0.019 82' · xG 0.145 90' · xG 0.187
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%50) Kontra atak — 3 (%19) Duran top — 3 (%19) Açık oyun — 1 (%6) Penaltı — 1 (%6) 16 şut
  • Asist sonrası8%50
  • Kontra atak3%19
  • Duran top3%19
  • Açık oyun1%6
  • Penaltı1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%62) Kafa — 4 (%25) Sol ayak — 2 (%12) 16 şut
  • Sağ ayak10%62
  • Kafa4%25
  • Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 5 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 1 %6
  • 16-30' 3 %19
  • 31-45' 5 %31
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 6 %38
AKSİYON HARİTASI510 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 6 7 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 12 12 12 13 13 18 18 18 18 20 20 28
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 3 3 4 9 9 9 9 9 10 11 11 18 19
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 3 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 11 18 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 9 9 9 9 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR510
Pas 196 Pas — 196 (%39) Top teması 69 Top teması — 69 (%14) Hava topu 62 Hava topu — 62 (%12) Top kaz… 56 Top kazanma — 56 (%11) Çalım 46 Çalım — 46 (%9) Faul — 25 (%5) Ofsayt 18 Ofsayt — 18 (%4) Top kaptırma — 15 (%3) Uzaklaştırma — 7 (%1) Kurtarılan şut — 4 (%1)
  • Pas196%39
  • Top teması69%14
  • Hava topu62%12
  • Top kazanma56%11
  • Çalım46%9
  • Faul25%5
  • Ofsayt18%4
  • Top kaptırma15%3
  • Uzaklaştırma7%1
  • Kurtarılan şut4%1
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ6
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 68 maç
Hamburger SV 28maç 2021–2025
Cardiff 25maç 2020
FSV Mainz 05 15maç 2020
1. FC Heidenheim 2017–2018
Kaiserslautern II 2015–2016
1860 München II 2012–2014
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Hamburger SV VfL Wolfsburg
2021-07-01 Cardiff Hamburger SV € 900K
2021-06-30 FSV Mainz 05 Cardiff
2021-06-30 Mainz Cardiff End of loan
2021-02-01 Cardiff FSV Mainz 05
2021-02-01 Cardiff Mainz loan transfer
2019-07-31 Heidenheim Cardiff €6.00m
2019-07-31 1. FC Heidenheim Cardiff
2017-07-01 K'lautern II Heidenheim free transfer
2015-07-01 1860 München II K'lautern II free transfer
2014-07-01 Burghausen II 1860 München II free transfer
2013-09-01 Heimstetten Wacker Burghausen
2013-08-31 SV Heimstetten Burghausen II free transfer
2013-07-01 TSV 1860 U19 SV Heimstetten free transfer
2012-07-01 U'haching U19 TSV 1860 U19 free transfer
2011-07-01 Fürstenf. U17 U'haching U19 free transfer
2009-07-01 Fürstenf. Yth. Fürstenf. U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Baldır sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2026 Baldır sakatlığıKadroda yok 1 maç
12.2025 SakatlıkKadroda yok 3 maç
08.2025 Achilles tendon problemsKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 DFB Pokal2023 · Hamburger SV 2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 640 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Bundesliga 2025
PERFORMANS75.5640 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Pivot forvet 70.1
İçe kat eden kanat 69.8
Bitirici 68.4
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 154 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %90
Dakika %57
Değer / getiri %45
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %93
Dakika %70
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 75.5 76 99
Gol / 90 0.42 0.55 76
Tahmini xG / 90 0.377 0.42 90
Ortalama rating 6.68 7.2 93
İsabetli şut / 90 0.98 1.6 61
Şut / 90 2.11 3.2 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam