LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.34 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.02 / 90
Kilit pas10.34 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili62.04 / 90
Rating7.34
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 75 defanslar
- Müdahale 1.02 %26
- Pas arası 1.36 %59
- Blok 0.34 %54
- İkili mücadele %50 %24
- Pas isabeti %84 %26
- Faul (az iyi) 0.68 %57
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 265 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
FIFA Intercontinental CupNone · World
🏆
División de Honor JuvenilNone · Spain
🏆
Copa del Rey JuvenilNone · Spain
🏆
La LigaNone · Spain
🏆
Super CupNone · Spain
🏆
Segunda DivisiónNone · Spain
🏆
Segunda División2024/2025 · Spain
🏆
Super Cup2020 · Spain
🏆
La Liga2019/2020 · Spain
🏆
FIFA Intercontinental Cup2018 · World
🏆
Copa del Rey Juvenil2017 · Spain
🏆
División de Honor Juvenil2016/2017 · Spain
🥈
Copa del Rey JuvenilNone · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super CupNone · Europe · 2nd Place
🥈
Copa del Rey Juvenil2018 · Spain · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2018 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
3
265
1
0
7.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan6%50
Müdahale3
Faul23 kazanılan
İlk 113
G+A / 900.34
Kaptan1maçta
2025/26
34
2.736
3
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas18
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan98%58
Müdahale29
Faul3426 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı11 kaçan
İlk 11304 yedek
G+A / 900.13
Kart3
Kaptan6maçta
2022/23
6
336
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan6%33
Müdahale1
Faul92 kazanılan
İlk 1151 yedek
TOPLAM GOL52 penaltı
İLK 11357 yedek girdi
KART4
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%48
- 4-4-215%36
- 5-4-13%7
- 4-3-32%5
- 4-1-4-11%2
- 4-5-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Real BetisH | 5-2 | 90 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 24.08.2026 | OsasunaA | 0-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | EspanyolAC | 3-0 | 92 | – | 7.2 | ||
| 23.05.2026 | Real BetisA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | MallorcaH | 2-0 | 92 | – | 7.2 | ||
| 12.05.2026 | Celta VigoA | 2-3 | 91 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.05.2026 | OsasunaH | 3-2 | 76 | 1 | 7.3 | ||
| 27.04.2026 | EspanyolA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.04.2026 | SevillaH | 2-0 | 92 | – | 7.6 | ||
| 13.04.2026 | GetafeH | 1-0 | 89 | 2 | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Real SociedadAC | 2-0 | 92 | – | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | OviedoHC | 4-2 | 92 | 1 | 5.9 | ||
| 07.03.2026 | GironaHC | 1-1 | 97 | – | 7.3 | ||
| 27.02.2026 | AlavesHC | 2-0 | 94 | 1 | 8.9 | ||
| 22.02.2026 | BarcelonaAC | 3-0 | 92 | – | 6.2 | ||
| 18.02.2026 | VillarrealHC | 0-1 | 94 | 1 | 8.3 | ||
| 15.02.2026 | ValenciaH | 0-2 | 88 | 2 | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | Athletic ClubA | 4-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | Atletico MadridH | 0-0 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | ElcheH | 3-2 | 92 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 17.01.2026 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 11.01.2026 | EspanyolH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 04.01.2026 | SevillaA | 0-3 | 96 | – | 7.2 | ||
| 20.12.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 21.11.2025 | ValenciaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Atletico MadridA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Celta VigoH | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | MallorcaA | 1-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | Rayo VallecanoH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | OviedoA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | GetafeA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | Real MadridH | 1-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | GironaA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Real BetisH | 2-2 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 29.08.2025 | ElcheA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | BarcelonaH | 2-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | AlavesA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.11.2022 | Lech PoznanA | 3-0 | 77 | – | 6.2 | ||
| 27.10.2022 | Hapoel Beer ShevaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | Austria ViennaH | 5-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 15.09.2022 | Hapoel Beer ShevaA | 1-2 | 45 | – | 6.7 | ||
| 08.09.2022 | Lech PoznanH | 4-3 | 63 | – | 5.9 | ||
| 18.08.2022 | HNK Hajduk SplitH | 4-2 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 22.01.2022 | MallorcaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2022 | ElcheA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT45
GOL5
xG4.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner11%24
- Duran top10%22
- Asist sonrası8%18
- Serbest vuruş5%11
- Taç sonrası4%9
- Penaltı3%7
- Diğer4%9
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak26%58
- Kafa15%33
- Sol ayak3%7
- Diğer1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
- 1-15' 5 %11
- 16-30' 3 %7
- 31-45' 7 %16
- 46-60' 8 %18
- 61-75' 11 %24
- 76-90+' 11 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 45 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2025
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
La Liga2025 · Levante
2sarı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2736 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4La Liga 2025
PERFORMANS64.22736 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
83.2
Klasik stoper
82.9
Defansif bek
82.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%77
Dakika
%92
Değer / getiri
%34
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%74
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
48.12
62
78
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
64.2
76
84
İkili mücadele kazanma
57.65
64
90
Pas arası / 90
1.55
1.8
86
Ortalama rating
6.93
7.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marc GuéhiManchester City · 25
%95
1gol
0asist
65scout
€65.00M
Premier League
Stefan BellFSV Mainz 05 · 34
%93
2gol
1asist
64scout
€600K
Bundesliga
Sohaib NairGuingamp · 23
%92
1gol
0asist
79scout
€2.00M
Ligue 2
Anel AhmedhodžićFeyenoord · 26
%80
0gol
1asist
66scout
€12.00M
Eredivisie
Jonathan GalvánCentral Cordoba de Santiago · 33
%73
1gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Darnell FurlongIpswich · 30
%65
1gol
3asist
59scout
Championship
Craig ForsythDerby · 36
%61
1gol
0asist
58scout
Championship
Federico PereiraToluca · 25
%60
2gol
0asist
68scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
