BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2025 · 121 orta sahalar
- Kilit pas 0.30 %2
- Asist 0.12 %57
- Drible 0.43 %26
- Pas isabeti %84 %47
- Top kapma 3.28 %88
- İkili mücadele %57 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1480 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Liga NacionalNone · Honduras · 2nd Place
🥈
Pan American GamesNone · World · 2nd Place
🥈
Liga Nacional2020/2021 · Honduras · 2nd Place
🥈
Pan American Games2019 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
31
1.480
3
2
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas5
Drible7%39 başarı
İkili kazanılan105%57
Müdahale41
Faul2019 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111615 yedek
G+A / 900.3
Kart5
2024/25
14
902
3
0
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas3
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan70%60
Müdahale16
Faul1013 kazanılan
İlk 1195 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2023/24
24
1.167
2
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas11
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan95%58
Müdahale16
Faul1317 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111113 yedek
G+A / 900.31
Kart5
2022/23
25
1.974
1
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%20 isabet
Kilit pas12
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan133%55
Müdahale34
Faul2736 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11223 yedek
G+A / 900.05
Kart8
TOPLAM GOL5
İLK 113024 yedek girdi
KART12
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%42
- 4-4-218%35
- 3-4-34%8
- 4-3-33%6
- 5-4-13%6
- 5-3-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Levski SofiaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | Real BetisA | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | MallorcaH | 2-0 | 92 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 12.05.2026 | Celta VigoA | 2-3 | 91 | 1 | 1 | 3 | 7.6 |
| 02.05.2026 | VillarrealA | 5-1 | 68 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | EspanyolA | 0-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 23.04.2026 | SevillaH | 2-0 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | GetafeH | 1-0 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | Real SociedadA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | OviedoH | 4-2 | 3↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | GironaH | 1-1 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | ValenciaH | 0-2 | 88 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | Athletic ClubA | 4-2 | 50↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | Atletico MadridH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | ElcheH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Real MadridA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | EspanyolH | 1-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2026 | SevillaA | 0-3 | 96 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.12.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.12.2025 | OsasunaA | 2-0 | 15 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Athletic ClubH | 0-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 21.11.2025 | ValenciaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | Atletico MadridA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Celta VigoH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 26.10.2025 | MallorcaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | Rayo VallecanoH | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.10.2025 | OviedoA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | GetafeA | 1-1 | 62 | – | 6.7 | ||
| 23.09.2025 | Real MadridH | 1-4 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | GironaA | 0-4 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Real BetisH | 2-2 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 23.06.2024 | AustinH | 0-1 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 16.06.2024 | Seattle SoundersA | 2-0 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 02.06.2024 | Sporting Kansas CityH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 30.05.2024 | Los Angeles FCA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.05.2024 | Colorado RapidsA | 3-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | Portland TimbersH | 2-1 | 34↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2024 | Los Angeles GalaxyH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 04.05.2024 | Atlanta United FCA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.04.2024 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.04.2024 | CharlotteA | 0-3 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.04.2024 | Houston DynamoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2024 | Los Angeles FCH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 10.03.2024 | Orlando City SCA | 2-3 | 47↑ | – | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | Columbus CrewH | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.10.2023 | Sporting Kansas CityA | 3-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | Los Angeles GalaxyH | 5-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | Los Angeles FCA | 5-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 01.10.2023 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | St. Louis CityH | 1-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 16.07.2023 | Los Angeles FCH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 13.07.2023 | Houston DynamoA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.07.2023 | AustinH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.07.2023 | Portland TimbersH | 4-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 25.06.2023 | Real Salt LakeA | 2-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 10.06.2023 | CF MontrealA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.06.2023 | Toronto FCH | 1-1 | 25↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.06.2023 | AustinA | 2-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 28.05.2023 | Real Salt LakeH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT16
GOL3
xG1.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%18.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%25
- Açık oyun4%25
- Korner3%19
- Duran top2%12
- Serbest vuruş2%12
- Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%56
- Sol ayak4%25
- Kafa3%19
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR16 şut
- 1-15' 1 %6
- 16-30' 3 %19
- 31-45' 2 %12
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %19
- 76-90+' 6 %38
AKSİYON HARİTASI1651 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %46
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %37
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1651
- Pas1013%66
- Top kazanma92%6
- Uzaklaştırma90%6
- Hava topu82%5
- Top teması74%5
- Müdahale60%4
- Faul51%3
- Çalım31%2
- Pas arası24%2
- Korner kazandırma23%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 95 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
08.2025
Injured DoubtfulKadroda yok
1 maç
08.2025
injuredKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AEK GÜÇLÜ
%88
2026-08-17
AEK
%50
2026-08-10
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1480 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.8La Liga 2025
PERFORMANS45.01480 dk
KARARVeri yetersiz61/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
77.6
Box-to-box orta saha
75.0
Derinden oyun kurucu
68.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%62
Dakika
%69
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%68
Dakika
%84
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.87
7.1
97
Müdahale / 90
2.49
3.2
78
Performans skoru
45
75
60
İkili mücadele kazanma
57.07
58
98
Pas hacmi / 90
38.86
50
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Rodrigo DouradoAtletico San Luis · 31
%95
1gol
2asist
50scout
Liga MX
Derek Mazou-SackoMillwall · 21
%77
1gol
1asist
61scout
Championship
Leander DendonckerOviedo · 30
%73
1gol
0asist
49scout
La Liga
Dino BeširovićAIK Stockholm · 31
%68
1gol
3asist
52scout
Allsvenskan
Nemanja RadojaSporting Kansas City · 32
%64
0gol
0asist
53scout
€400K
Major League Soccer
Amadou OnanaAston Villa · 24
%61
2gol
0asist
49scout
€45.00M
Premier League
HérculesFluminense · 25
%60
3gol
1asist
56scout
Serie A
Ángel ZapataClub Queretaro · 24
%60
0gol
1asist
57scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

