LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut113.55 / 90
Kilit pas30.97 / 90
Başarılı dripling41.29 / 90
Kazanılan ikili185.81 / 90
Rating6.58
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 33 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 3.5 %91
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.97 %50
- Drible 1.29 %72
- İkili mücadele %43 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 279 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
37.
La Liga2025 · Levante · 9 maç
4gol37.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2024/2025 · Spain
🏆
UEFA/CONMEBOL Club Challenge2023 · World
🥈
Emirates Cup2022 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
4
279
0
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas3
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan18%43
Müdahale6
Faul36 kazanılan
Ofsayt1
İlk 114
Kart1
2025/26
35
2.218
5
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%40 isabet
Kilit pas24
Drible32%46 başarı
İkili kazanılan168%48
Müdahale33
Faul3974 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11287 yedek
G+A / 900.24
Kart4
Kaptan1maçta
2022/23
1
10
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
Faul11 kazanılan
Kart1
2021/22
32
203
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan13%32
Müdahale2
Faul47 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11230 yedek
2020/21
5
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 113435 yedek girdi
KART5
FORMA36
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%42
- 4-3-318%28
- 4-4-214%22
- 5-4-13%5
- 3-4-2-12%3
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | MalagaA | 0-0 | 60 | 2 | 7.2 | ||
| 29.08.2026 | Real BetisH | 5-2 | 72 | 6 | 6.2 | ||
| 24.08.2026 | OsasunaA | 0-0 | 83 | 2 | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | EspanyolA | 3-0 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 23.05.2026 | Real BetisA | 2-1 | 78 | 1 | 5.9 | ||
| 17.05.2026 | MallorcaH | 2-0 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 12.05.2026 | Celta VigoA | 2-3 | 5↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | VillarrealA | 5-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 23.04.2026 | SevillaH | 2-0 | 92 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 13.04.2026 | GetafeH | 1-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Real SociedadA | 2-0 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | OviedoH | 4-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2026 | Rayo VallecanoAC | 1-1 | 74 | 2 | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | GironaH | 1-1 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 27.02.2026 | AlavesH | 2-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | BarcelonaA | 3-0 | 70 | – | 7.3 | ||
| 18.02.2026 | VillarrealH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | ValenciaH | 0-2 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | Athletic ClubA | 4-2 | 65 | 2 | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | Atletico MadridH | 0-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 23.01.2026 | ElcheH | 3-2 | 92 | 2 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Real MadridA | 2-0 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 11.01.2026 | EspanyolH | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | SevillaA | 0-3 | 80 | 1 | – | 6.6 | |
| 20.12.2025 | Real SociedadH | 1-1 | 82 | – | 6.0 | ||
| 08.12.2025 | OsasunaA | 2-0 | 15 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | Athletic ClubH | 0-2 | 45↑ | 2 | 6.0 | ||
| 21.11.2025 | ValenciaA | 1-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | Atletico MadridA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | MallorcaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Rayo VallecanoH | 0-3 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | OviedoA | 0-2 | 80 | – | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | GetafeA | 1-1 | 85 | 1 | 5 | 7.6 | |
| 23.09.2025 | Real MadridH | 1-4 | 74 | 1 | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | GironaA | 0-4 | 71 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 14.09.2025 | Real BetisH | 2-2 | 66 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 29.08.2025 | ElcheA | 2-0 | 84 | 1 | 7.0 | ||
| 23.08.2025 | BarcelonaH | 2-3 | 75 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 16.08.2025 | AlavesA | 2-1 | 79 | 2 | 7.0 | ||
| 12.08.2022 | OsasunaA | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 08.05.2022 | VillarrealA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2022 | CadizH | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 21.04.2022 | LevanteA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | BarcelonaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | Real SociedadH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2022 | West HamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2022 | Rayo VallecanoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2022 | West HamH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2022 | AlavesA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2022 | Real BetisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2022 | Dinamo ZagrebH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.02.2022 | ElcheH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | OsasunaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2022 | Celta VigoH | 2-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 19.01.2022 | ValenciaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | GetafeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2022 | CadizA | 0-1 | 71 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2021 | BarcelonaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2021 | Atletico MadridH | 2-1 | 54 | – | 6.5 | ||
| 11.12.2021 | Athletic ClubA | 0-1 | –↑ | – | – |
ŞUT68
GOL7
xG10.2
xG FARKI-3.2under performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası37%54
- Açık oyun10%15
- Korner8%12
- Duran top5%7
- Kontra atak5%7
- Taç sonrası2%3
- Diğer1%1
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak43%63
- Kafa14%21
- Sol ayak11%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR68 şut
- 1-15' 15 %22
- 16-30' 10 %15
- 31-45' 12 %18
- 46-60' 11 %16
- 61-75' 8 %12
- 76-90+' 12 %18
AKSİYON HARİTASI2352 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %62
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %64
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR2352
- Pas988%46
- Top teması289%13
- Faul201%9
- Top kazanma153%7
- Hava topu149%7
- Çalım142%7
- Top kaptırma91%4
- Müdahale59%3
- Kurtarılan şut47%2
- İsabetsiz şut45%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 77 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-01
Sevilla FC U19
→
Sevilla Atl.
-
Sevilla FC U19
→
Sevilla Atl.
-
2018-07-01
Sevilla FC U18
→
Sevilla FC U19
-
Sevilla FC U18
→
Sevilla FC U19
-
2017-07-01
Albacete Balomp
→
Sevilla FC U18
?
Albacete Balomp
→
Sevilla FC U18
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2218 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU59.5La Liga 2025
PERFORMANS43.32218 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
76.1
Bağlantı kuran forvet
71.1
Pivot forvet
69.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%52
Dakika
%89
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%58
Dakika
%95
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.84
7.15
96
Performans skoru
43.3
76
57
Müdahale / 90
1.34
1.4
96
İkili mücadele kazanma
48.41
50
97
Gol / 90
0.2
0.42
48
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Logan FarringtonFC Dallas · 24
%95
5gol
3asist
66scout
Major League Soccer
Gabriel StrefezzaParma · 28
%77
2gol
2asist
55scout
Serie A
Ege BilselBodrum FK · 21
%66
1gol
1asist
58scout
1. Lig
Barış EkincierÜmraniyespor · 26
%65
4gol
2asist
60scout
1. Lig
Paul SmythQPR · 28
%64
6gol
2asist
60scout
Championship
Angelo GattermayerWolfsberger AC · 23
%63
2gol
2asist
66scout
€600K
Bundesliga
Leandro SuhrSarmiento Junin · 28
%61
1gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Toheeb KosokoÜmraniyespor · 20
%60
1gol
2asist
62scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

CD Tenerife