Gabriel Strefezza
Brazil · Attacker

Gabriel Strefezza

YAŞ28
BOY168 cm
KİLO63 kg
KULÜPParma
DOĞUM YERİSão Paulo
LİGCoppa Italia
BU SEZON2G · 3A
Gol20.18 / 90
Asist20.18 / 90
Şut171.50 / 90
Kilit pas121.06 / 90
Başarılı dripling171.50 / 90
Kazanılan ikili645.64 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 64 forvetler
Gol — %25 (0.18) Şut — %30 (1.5) Asist — %71 (0.18) Kilit pas — %43 (1.06) Drible — %84 (1.50) İkili mücadele — %76 (%47) 55 ORT. % 25 30 71 43 84 76
  • Gol 0.18 %25
  • Şut 1.5 %30
  • Asist 0.18 %71
  • Kilit pas 1.06 %43
  • Drible 1.50 %84
  • İkili mücadele %47 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1021 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Serie B2021/2022 · Italy
🏆 Serie B2016/2017 · Italy
🥈 Serie B2023/2024 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
2022 12 2023 1 2024 10 2025 5
GolAsist
2025/26 22 1.122 2 3 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AParma 14 1.021 2 2 6.92
UEFA Champions LeagueOlympiakos Piraeus 8 101 0 1 6.62
Şut20%40 isabet
Kilit pas14
Drible17%45 başarı
İkili kazanılan72%44
Müdahale20
Faul2730 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11148 yedek
G+A / 900.4
Kart4
2024/25 37 2.632 6 4 7.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AComo 37 2.632 6 4 7.16
Şut43%51 isabet
Kilit pas57
Drible36%51 başarı
İkili kazanılan174%48
Müdahale57
Faul4671 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11325 yedek
G+A / 900.34
Kart5
Kaptan1maçta
2023/24 21 1.118 1 0 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 21 1.118 1 0 7.01
Şut21%29 isabet
Kilit pas21
Drible15%50 başarı
İkili kazanılan80%51
Müdahale24
Faul2037 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11138 yedek
G+A / 900.08
Kart4
Kaptan13maçta
2022/23 35 2.465 8 4 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 35 2.465 8 4 6.98
Şut46%41 isabet
Kilit pas48
Drible34%45 başarı
İkili kazanılan171%43
Müdahale50
Faul5171 kazanılan
Penaltı21 kaçan
İlk 11305 yedek
G+A / 900.44
Kart5
Kaptan4maçta
TOPLAM GOL204 penaltı
İLK 119834 yedek girdi
KART19
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR20 gol
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 6 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 6 %30
  • 46-60' 4 %20
  • 61-75' 3 %15
  • 76-90+' 4 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 54 4-3-3 — 51 3-5-2 — 10 4-1-4-1 — 6 4-2-2-2 — 2 4-3-2-1 — 2 125 maç
  • 4-2-3-154%43
  • 4-3-351%41
  • 3-5-210%8
  • 4-1-4-16%5
  • 4-2-2-22%2
  • 4-3-2-12%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 ComoA 1-0 59 6.3
10.05.2026 AS RomaH 2-3 49 1 5 7.9
03.05.2026 InterA 2-0 75 6.9
25.04.2026 PisaH 1-0 66 1 6.6
18.04.2026 UdineseA 0-1 66 1 1 8.0
12.04.2026 NapoliH 1-1 72 1 1 7.5
04.04.2026 LazioA 1-1 81 1 7.2
21.03.2026 CremoneseH 0-2 88 1 6.3
13.03.2026 TorinoA 4-1 93 1 1 6.9
08.03.2026 FiorentinaA 0-0 72 2 6.9
27.02.2026 CagliariH 1-1 89 1 6.7
22.02.2026 AC MilanA 0-1 76 1 7.2
15.02.2026 VeronaH 2-1 91 2 6.2
08.02.2026 BolognaA 0-1 44 6.3
28.01.2026 AjaxA 1-2
20.01.2026 Bayer LeverkusenH 2-0
09.12.2025 Kairat AlmatyA 0-1 28 2 6.9
26.11.2025 Real MadridH 3-4 18 1 1 6.6
04.11.2025 PSV EindhovenH 1-1
21.10.2025 BarcelonaA 6-1
01.10.2025 ArsenalA 2-0 10 6.5
17.09.2025 PafosH 0-0 45 6.5
23.05.2025 InterH 0-2 90 2 7.2
18.05.2025 VeronaA 1-1 90 1 6.9
10.05.2025 CagliariH 3-1 90 1 1 7.9
03.05.2025 ParmaA 0-1 16 1 1 7.3
27.04.2025 GenoaH 1-0 71 1 2 8.2
19.04.2025 LecceA 0-3 22 1 6.9
13.04.2025 TorinoH 1-0 19 6.9
05.04.2025 MonzaA 1-3 19 1 6.3
29.03.2025 EmpoliH 1-1 78 2 7.7
15.03.2025 AC MilanA 2-1 90 6.9
08.03.2025 VeneziaH 1-1 45 2 7.2
02.03.2025 AS RomaA 2-1 90 6.9
23.02.2025 NapoliH 2-1 89 6.9
16.02.2025 FiorentinaA 0-2 90 6.9
07.02.2025 JuventusH 1-2 90 1 7.5
01.02.2025 BolognaA 2-0 13 6.5
25.01.2025 AtalantaH 1-2 68 1 7.0
20.01.2025 UdineseH 4-1 62 1 1 1 8.2
14.01.2025 AC MilanH 1-2 45 2 6.9
10.01.2025 LazioA 1-1 85 1 4 8.2
30.12.2024 LecceH 2-0 89 1 6.9
23.12.2024 InterA 2-0 65 6.9
15.12.2024 AS RomaH 2-0 80 1 7.5
08.12.2024 VeneziaA 2-2 85 2 7.2
30.11.2024 MonzaH 1-1 88 7.0
07.11.2024 GenoaA 1-1 89 4 7.5
04.11.2024 EmpoliA 1-0 63 6.3
31.10.2024 LazioH 1-5 73 6.9
25.10.2024 TorinoAC 1-0 74 2 7.3
19.10.2024 ParmaH 1-1 63 1 7.0
04.10.2024 NapoliA 3-1 83 1 3 7.9
29.09.2024 VeronaH 3-2 78 1 6.9
24.09.2024 AtalantaA 2-3 89 1 3 8.3
14.09.2024 BolognaH 2-2 88 1 1 7.2
01.09.2024 UdineseA 1-0 83 1 6.5
26.08.2024 CagliariA 1-1 90 1 7.3
19.08.2024 JuventusA 3-0 90 1 5.9
21.01.2024 JuventusH 0-3
ŞUT28
GOL3
xG1.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
47' · xG 0.101 · GOL 37' · xG 0.094 30' · xG 0.061 13' · xG 0.043 4' · xG 0.055 56' · xG 0.033 18' · xG 0.032 40' · xG 0.018 22' · xG 0.028 80' · xG 0.01 68' · xG 0.029 1' · xG 0.138 · GOL 90' · xG 0.031 31' · xG 0.018 21' · xG 0.009 45' · xG 0.012 39' · xG 0.017 13' · xG 0.037 30' · xG 0.015 80' · xG 0.011 71' · xG 0.039 69' · xG 0.064 48' · xG 0.045 38' · xG 0.016 75' · xG 0.0 67' · xG 0.0 28' · xG 0.0 9' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 14 (%50) Korner — 5 (%18) Açık oyun — 4 (%14) Kontra atak — 3 (%11) Duran top — 2 (%7) 28 şut
  • Asist sonrası14%50
  • Korner5%18
  • Açık oyun4%14
  • Kontra atak3%11
  • Duran top2%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%71) Sol ayak — 8 (%29) 28 şut
  • Sağ ayak20%71
  • Sol ayak8%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 5 16-30' — 6 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 5 %18
  • 16-30' 6 %21
  • 31-45' 6 %21
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 5 %18
  • 76-90+' 3 %11
AKSİYON HARİTASI1213 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 11 12 12 12 13 13 13 13 14 14 14 15 15 15 15 15 15 16 16 18 18 18 19 20 20 20 21 21 23 23 23 23 26 26 29 32 42
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %57 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 7 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 12 12 12 13 14 14 15 16 19 20 20 20 22 22 23 38
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 7 7 7 7 7 7 7 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 10 11 11 12 14 17 18
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 4 7 7 9 9 9 9 9 9 10 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1213
Pas 680 Pas — 680 (%59) Çalım 106 Çalım — 106 (%9) Top tem… 101 Top teması — 101 (%9) Faul 74 Faul — 74 (%6) Top kazan… 65 Top kazanma — 65 (%6) Top kaptırma — 41 (%4) Bloke edilen pas — 25 (%2) Müdahale — 21 (%2) İkili mücadele — 16 (%1) Ofsayt — 16 (%1)
  • Pas680%59
  • Çalım106%9
  • Top teması101%9
  • Faul74%6
  • Top kazanma65%6
  • Top kaptırma41%4
  • Bloke edilen pas25%2
  • Müdahale21%2
  • İkili mücadele16%1
  • Ofsayt16%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 115 maç
Parma 14maç 2025
Olympiakos Piraeus 8maç 2025
Como 37maç 2024
Lecce 56maç 2022–2023
Spal 2016–2020
Cremonese 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-05 Olympiakos Piraeus Palermo
2026-06-30 Parma Calcio Olympiakos Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Parma Olympiakos Piraeus
2024-07-01 Lecce Como € 5M
2024-01-29 Lecce Como
2021-08-12 Spal Lecce
2019-07-01 Cremonese Spal
2018-07-10 Spal Cremonese
2017-07-10 Spal Juve Stabia
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 1 maç
11.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
05.2023 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
09.2022 SakatlıkŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Cagliari Calcio %50 2026-07-14
SS Lazio %50 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1021 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.9Serie A 2025
PERFORMANS53.21021 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 74.5
Bağlantı kuran forvet 72.2
Çizgi kanadı 69.6
Role fit sinyali var ama confidence 99/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %69
Dakika %69
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %68
Performans %70
Dakika %79
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 76.1 76 100
Ortalama rating 6.92 7.15 97
Performans skoru 53.2 76 70
Müdahale / 90 1.41 1.4 100
İkili mücadele kazanma 47.06 50 94
Asist / 90 0.18 0.2 90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam