Rémi Oudin
France · Attacker

Rémi Oudin

YAŞ29
BOY185 cm
KİLO79 kg
KULÜPCatanzaro
DOĞUM YERİChâlons-en-Champagne
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut81.50 / 90
Kilit pas101.88 / 90
Başarılı dripling71.32 / 90
Kazanılan ikili193.57 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.500.58
Kilit pas 1.882.05
Başarılı dripling 1.320.88
Kazanılan ikili 3.572.34
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Ligue 22017/2018 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
2020 8 2021 9 2022 3 2023 5 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 26 479 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BCatanzaro 26 479 0 0 6.67
Şut8%50 isabet
Kilit pas10
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan19%43
Müdahale5
Faul65 kazanılan
İlk 11719 yedek
2024/25 19 308 0 0 6.65
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 19 308 0 0 6.65
Şut2%50 isabet
Kilit pas7
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan8%42
Müdahale3
Faul21 kazanılan
İlk 11316 yedek
Kart1
2023/24 36 1.826 3 2 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 36 1.826 3 2 7.02
Şut21%38 isabet
Kilit pas58
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan53%46
Müdahale26
Faul1611 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112115 yedek
G+A / 900.25
Kart3
2022/23 34 1.326 3 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ALecce 34 1.326 3 0 6.98
Şut24%54 isabet
Kilit pas30
Drible10%50 başarı
İkili kazanılan60%51
Müdahale25
Faul1014 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111222 yedek
G+A / 900.2
Kart3
2021/22 35 1.740 4 5 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Bordeaux 35 1.740 4 5 6.92
Şut40%40 isabet
Kilit pas21
Drible19%63 başarı
İkili kazanılan84%55
Müdahale34
Faul1414 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112015 yedek
G+A / 900.47
Kart6
Kaptan1maçta
2020/21 38 2.430 4 4 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Bordeaux 38 2.430 4 4 6.90
Şut34%50 isabet
Kilit pas39
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan130%49
Müdahale34
Faul2334 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112711 yedek
G+A / 900.3
Kart2
TOPLAM GOL14
İLK 116673 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 2 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 3 %21
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 3 %21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 60 4-2-3-1 — 23 4-4-2 — 12 3-4-1-2 — 9 3-4-2-1 — 7 5-3-2 — 7 118 maç
  • 4-3-360%51
  • 4-2-3-123%19
  • 4-4-212%10
  • 3-4-1-29%8
  • 3-4-2-17%6
  • 5-3-27%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.05.2026 MonzaA 0-2
24.05.2026 MonzaH 0-2 12 6.7
20.05.2026 PalermoA 2-0
17.05.2026 PalermoH 3-0
12.05.2026 AvellinoH 3-0
08.05.2026 BariH 2-3 69 1 6.9
01.05.2026 PalermoA 3-2 71 2 7.0
25.04.2026 SpeziaH 4-2
18.04.2026 Juve StabiaA 1-1 11 1 6.9
14.04.2026 ModenaH 2-2
11.04.2026 AvellinoA 1-1
06.04.2026 MonzaH 1-1
13.12.2025 AvellinoH 1-0
08.12.2025 ModenaA 1-2
29.11.2025 Virtus EntellaH 3-2
21.11.2025 PescaraH 3-3 45 1 6.7
08.11.2025 EmpoliA 1-0
02.11.2025 VeneziaH 2-1
29.10.2025 MantovaA 1-3
25.10.2025 PalermoH 1-0
19.10.2025 PadovaH 0-1 45 6.3
04.10.2025 MonzaA 2-1 73 1 6.7
01.10.2025 SampdoriaA 0-0 61 6.7
26.09.2025 Juve StabiaH 2-2 14 6.7
20.09.2025 ReggianaA 2-2 62 1 6.2
13.09.2025 CarrareseH 1-1 16 1 6.6
05.01.2025 GenoaH 0-0
30.12.2024 ComoA 2-0 30 6.6
21.12.2024 LazioH 1-2
15.12.2024 MonzaH 2-1
07.12.2024 AS RomaA 4-1 45 6.3
01.12.2024 JuventusH 1-1 9 6.6
25.11.2024 VeneziaA 0-1
08.11.2024 EmpoliH 1-1 60 6.7
02.11.2024 BolognaA 1-0
29.10.2024 VeronaH 1-0 10 6.3
26.10.2024 NapoliA 1-0 11 6.3
20.10.2024 FiorentinaH 0-6 45 6.9
05.10.2024 UdineseA 1-0 11 6.7
27.09.2024 AC MilanA 3-0 11 6.9
21.09.2024 ParmaH 2-2
15.09.2024 TorinoA 0-0 20 1 6.9
31.08.2024 CagliariH 1-0 56 1 6.9
24.08.2024 InterA 2-0
19.08.2024 AtalantaH 0-4
26.05.2024 NapoliA 0-0 13 1 6.9
18.05.2024 AtalantaH 0-2 35 6.6
13.05.2024 UdineseH 0-2 18 6.6
05.05.2024 CagliariA 1-1 72 1 6.9
27.04.2024 MonzaH 1-1 82 1 6.9
21.04.2024 SassuoloA 0-3 90 1 7.3
13.04.2024 EmpoliH 1-0 89 7.9
06.04.2024 AC MilanA 3-0
01.04.2024 AS RomaH 0-0 18 1 7.0
16.03.2024 SalernitanaA 0-1 45 1 6.9
10.03.2024 VeronaH 0-1 80 6.7
03.03.2024 FrosinoneA 1-1 23 6.7
25.02.2024 InterH 0-4 13 6.3
16.02.2024 TorinoA 2-0 74 6.9
11.02.2024 BolognaA 4-0 77 2 6.9
ŞUT14
GOL0
xG1.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.032 15' · xG 0.019 41' · xG 0.053 90' · xG 0.029 90' · xG 0.01 45' · xG 0.028 58' · xG 0.042 13' · xG 0.061 21' · xG 0.55 17' · xG 0.031 3' · xG 0.075 34' · xG 0.033 21' · xG 0.065 84' · xG 0.063
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%43) Açık oyun — 4 (%29) Korner — 2 (%14) Serbest vuruş — 1 (%7) Duran top — 1 (%7) 14 şut
  • Asist sonrası6%43
  • Açık oyun4%29
  • Korner2%14
  • Serbest vuruş1%7
  • Duran top1%7
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 10 (%71) Sağ ayak — 3 (%21) Kafa — 1 (%7) 14 şut
  • Sol ayak10%71
  • Sağ ayak3%21
  • Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %21
  • 16-30' 3 %21
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 1 %7
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 3 %21
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 188 maç
Catanzaro 26maç 2025
Lecce 89maç 2022–2024
Bordeaux 73maç 2020–2021
Reims 2016–2018
Reims II 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-02 Catanzaro AEL
2026-06-29 Catanzaro Oudin Remi
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2022 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
12.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 479 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.6Serie B 2025
PERFORMANS30.5479 dk
KARARUygun değil38/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı 51.8
Bağlantı kuran forvet 49.1
Bitirici 42.4
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru %15
Performans %26
Dakika %38
Değer / getiri %15
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %44
Dakika %64
Değer / getiri %7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.67 7.2 93
Kilit pas / 90 1.88 2 94
Başarılı drible / 90 1.32 2.2 60
Performans skoru 30.5 76 40
Pas hacmi / 90 38.33 38 100
Şut / 90 1.5 2.2 68
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam