LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
KUPALAR
🥈
Trofeo Joan GamperNone · World · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2025 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
22
856
0
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan40%63
Müdahale16
Faul108 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11913 yedek
G+A / 900.11
Kart4
2024/25
26
1.829
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas5
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan111%65
Müdahale32
Faul2216 kazanılan
İlk 11206 yedek
G+A / 900.1
Kart11
2023/24
36
2.979
2
4
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%29 isabet
Kilit pas12
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan220%62
Müdahale55
Faul3842 kazanılan
İlk 11333 yedek
G+A / 900.18
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 116225 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%43
- 3-5-213%19
- 4-4-1-17%10
- 4-4-27%10
- 4-3-36%9
- 3-4-2-15%7
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GenoaA | 1-4 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | NapoliA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | UdineseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | AC MilanA | 1-2 | 30↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | TorinoH | 2-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | UdineseH | 0-2 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | BolognaA | 0-0 | 88 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2026 | AtalantaH | 3-2 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 17.04.2026 | InterA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | CremoneseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2026 | NapoliH | 0-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | PisaA | 3-1 | 92 | 1 | 1 | 6.2 | |
| 07.03.2026 | ComoH | 1-2 | 96 | – | 6.2 | ||
| 27.02.2026 | ParmaA | 1-1 | 89 | – | 7.6 | ||
| 21.02.2026 | LazioH | 0-0 | 85 | 2 | 6.3 | ||
| 16.02.2026 | LecceH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | AS RomaA | 2-0 | 91 | 2 | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | VeronaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | FiorentinaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | LazioA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.01.2026 | AC MilanH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | BolognaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.01.2026 | PisaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | UdineseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | LecceA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | AC MilanA | 2-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | VeneziaH | 1-1 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | FiorentinaA | 0-2 | 69 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2025 | JuventusH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | BolognaA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | AtalantaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2025 | UdineseH | 4-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.01.2025 | AC MilanH | 1-2 | 85 | 1 | 6.7 | ||
| 10.01.2025 | LazioA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.12.2024 | LecceH | 2-0 | 23↑ | – | 6.7 | ||
| 23.12.2024 | InterA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | AS RomaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | VeneziaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | FiorentinaH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | GenoaA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.11.2024 | EmpoliA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.10.2024 | LazioH | 1-5 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 25.10.2024 | TorinoA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 19.10.2024 | ParmaH | 1-1 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2024 | NapoliA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | VeronaH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.09.2024 | AtalantaA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2024 | BolognaH | 2-2 | 66 | 3 | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | UdineseA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.08.2024 | CagliariA | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.08.2024 | JuventusA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | SassuoloA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 11.05.2024 | AC MilanA | 5-1 | 76 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | LecceH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.04.2024 | JuventusH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.04.2024 | InterA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | AtalantaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 01.04.2024 | VeronaH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | MonzaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | SalernitanaH | 4-2 | 90 | 1 | 6.6 |
ŞUT6
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%50
- Duran top3%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%67
- Sağ ayak2%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
AKSİYON HARİTASI1624 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %24
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1624
- Pas964%62
- Uzaklaştırma137%9
- Hava topu88%6
- Top kazanma84%5
- Müdahale69%4
- Top teması58%4
- Korner kazandırma56%4
- Offsideprovoked41%3
- Bloke edilen pas28%2
- Pas arası27%2
PİYASA DEĞERİ€125K
KAÇIRDIĞI MAÇ28
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Northampton
→
Stevenage
free transfer
Northampton
→
Stevenage
free transfer
2020-10-02
Mansfield Town
→
Northampton
free transfer
Mansfield Town
→
Northampton
free transfer
2016-07-01
Bury
→
Mansfield Town
free transfer
Bury
→
Mansfield Town
free transfer
2014-08-15
Barnsley
→
Bury
?
Barnsley
→
Bury
?
2014-04-22
Bury
→
Barnsley
End of loan
Bury
→
Barnsley
End of loan
2014-03-27
Barnsley
→
Bury
loan transfer
Barnsley
→
Bury
loan transfer
2011-07-01
Barnsley U18
→
Barnsley
-
Barnsley U18
→
Barnsley
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2025
Diz sakatlığıKadroda yok
21 maç
09.2025
Sıçrayıcı diziKadroda yok
2 maç
08.2025
Ruptured cruciate ligamentKadroda yok
1 maç
11.2024
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 856 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.0Serie A 2025
PERFORMANS65.7856 dk
KARARİzlemeye değer70/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
70.5
Ayağı iyi stoper
69.9
Klasik stoper
69.6
Ayağı iyi stoper
0
Klasik stoper
0
Agresif stoper
0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%84
Dakika
%50
Değer / getiri
%100
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%78
Dakika
%69
Değer / getiri
%100
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
65.7
74
89
Pas hacmi / 90
45.42
42
100
İkili mücadele kazanma
63.49
58
100
Dakika güvenliği
54.1
80
68
Müdahale / 90
1.68
3
56
Blok / 90
0.84
1
84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Filip BeckmanGais · 22
%95
0gol
0asist
75scout
Allsvenskan
Nikola KatićFC Schalke 04 · 29
%85
1gol
1asist
69scout
€1.80M
2. Bundesliga
Leon SchneiderArminia Bielefeld · 25
%79
0gol
0asist
74scout
€700K
2. Bundesliga
Max CleworthWrexham · 23
%76
3gol
4asist
72scout
Championship
Christian BurgessUnion St. Gilloise · 34
%73
2gol
3asist
62scout
Jupiler Pro League
Ben CabangoSwansea · 25
%64
1gol
0asist
72scout
Championship
Philipp LienhartSC Freiburg · 29
%61
1gol
0asist
63scout
€10.00M
Bundesliga
David CarmoOviedo · 26
%60
1gol
0asist
66scout
€25.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Barrow