Leonardo Pavoletti
Italy · Attacker

Leonardo Pavoletti

YAŞ37
BOY188
KİLO80
KULÜPCagliari
DOĞUM YERİLivorno
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 1A
Gol10.37 / 90
Asist10.37 / 90
Şut31.12 / 90
Kilit pas20.74 / 90
Kazanılan ikili124.46 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.370.39
Asist 0.370.00
Şut 1.123.51
Kilit pas 0.741.76
Kazanılan ikili 4.4612.30
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Serie B2012/2013 · Italy
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 7 G+A
2020 7 2021 6 2023 5 2024 2 2025 2
GolAsist
2025/26 27 242 1 1 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 27 242 1 1 6.47
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan12%34
Müdahale2
Faul10
Ofsayt2
İlk 11126 yedek
G+A / 900.74
Kart1
Kaptan1maçta
2024/25 32 461 2 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 32 461 2 0 6.68
Şut18%39 isabet
Kilit pas9
İkili kazanılan63%49
Müdahale1
Faul257 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11131 yedek
G+A / 900.39
Kart5
Kaptan1maçta
2023/24 28 626 4 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 28 626 4 1 6.94
Şut22%41 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan65%51
Müdahale1
Faul197 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11523 yedek
G+A / 900.72
Kart4
Kaptan5maçta
2021/22 35 1.525 5 1 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 35 1.525 5 1 6.81
Şut28%39 isabet
Kilit pas16
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan171%48
Müdahale10
Faul4529 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111421 yedek
G+A / 900.35
Kart9
2020/21 37 1.585 4 3 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACagliari 37 1.585 4 3 6.72
Şut33%36 isabet
Kilit pas12
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan152%52
Müdahale7
Faul4429 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111720 yedek
G+A / 900.4
Kart8
TOPLAM GOL16
İLK 1134107 yedek girdi
KART26
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR16 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %6
  • 31-45' 1 %6
  • 46-60' 3 %19
  • 61-75' 6 %38
  • 76-90+' 5 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 57 4-2-3-1 — 14 3-4-1-2 — 11 4-4-1-1 — 11 4-4-2 — 10 3-4-2-1 — 7 110 maç
  • 3-5-257%52
  • 4-2-3-114%13
  • 3-4-1-211%10
  • 4-4-1-111%10
  • 4-4-210%9
  • 3-4-2-17%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
20.03.2026 NapoliH 0-1
15.03.2026 PisaA 3-1 47 1 1 7.3
07.03.2026 ComoH 1-2 9 6.5
27.02.2026 ParmaA 1-1 2
21.02.2026 LazioH 0-0
16.02.2026 LecceHC 0-2 57 1 6.5
09.02.2026 AS RomaA 2-0 18 6.5
31.01.2026 VeronaH 4-0 4
24.01.2026 FiorentinaA 1-2
17.01.2026 JuventusH 1-0
12.01.2026 GenoaA 3-0
08.01.2026 CremoneseA 2-2
02.01.2026 AC MilanH 0-1 12 6.3
27.12.2025 TorinoA 1-2
21.12.2025 PisaH 2-2
13.12.2025 AtalantaA 2-1 8 6.5
07.12.2025 AS RomaH 1-0
29.11.2025 JuventusA 2-1
22.11.2025 GenoaH 3-3 19 6.2
08.11.2025 ComoA 0-0
03.11.2025 LazioA 2-0 11 1 6.3
30.10.2025 SassuoloH 1-2 14 6.5
26.10.2025 VeronaA 2-2 28 1 6.3
19.10.2025 BolognaH 0-2
05.10.2025 UdineseA 1-1 13 6.3
27.09.2025 InterH 0-2
19.09.2025 LecceA 1-2
10.05.2025 ComoA 3-1 18 6.5
03.05.2025 UdineseH 1-2
28.04.2025 VeronaAC 0-2 75 1 1 7.7
23.04.2025 FiorentinaH 1-2
12.04.2025 InterA 3-1 8 6.3
06.04.2025 EmpoliA 0-0 8 6.3
30.03.2025 MonzaH 3-0 14 2 6.7
16.03.2025 AS RomaA 1-0 19 1 6.6
07.03.2025 GenoaH 1-1 12 6.6
02.03.2025 BolognaA 2-1
23.02.2025 JuventusH 0-1 10 6.3
15.02.2025 AtalantaA 0-0 1
09.02.2025 ParmaH 2-1 11 1 6.6
03.02.2025 LazioH 1-2 15 1 6.6
24.01.2025 TorinoA 2-0 32 3 6.9
19.01.2025 LecceH 4-1 8 6.3
11.01.2025 AC MilanA 1-1
05.01.2025 MonzaA 1-2 11 6.3
28.12.2024 InterH 0-3 31 6.3
22.12.2024 VeneziaA 2-1 18 1 1 7.6
14.12.2024 AtalantaH 0-1 13 1 6.9
08.12.2024 FiorentinaA 1-0 12 6.3
29.11.2024 VeronaH 1-0 13 6.9
24.11.2024 GenoaA 2-2 26 1 6.7
09.11.2024 AC MilanH 3-3 12 1 6.7
04.11.2024 LazioA 2-1
29.10.2024 BolognaH 0-2
20.09.2024 EmpoliH 0-2 45 4 7.0
15.09.2024 NapoliH 0-4 13 6.7
31.08.2024 LecceA 1-0 8 7.3
26.08.2024 ComoH 1-1 9 6.3
18.08.2024 AS RomaH 0-0 19 1 6.6
23.05.2024 FiorentinaH 2-3
ŞUT6
GOL1
xG1.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.079 67' · xG 0.185 · GOL 37' · xG 0.064 12' · xG 0.202 86' · xG 0.063 82' · xG 0.603
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%50) Korner — 2 (%33) Açık oyun — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası3%50
  • Korner2%33
  • Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%50) Kafa — 2 (%33) Sol ayak — 1 (%17) 6 şut
  • Sağ ayak3%50
  • Kafa2%33
  • Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 3 %50
AKSİYON HARİTASI76 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %58 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %56 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR76
Pas 38 Pas — 38 (%54) Hava topu 13 Hava topu — 13 (%18) Faul 7 Faul — 7 (%10) Top… 4 Top teması — 4 (%6) Top kazanma — 2 (%3) İsabetsiz şut — 2 (%3) Ofsayt — 2 (%3) İkili mücadele — 1 (%1) Gol — 1 (%1) Pas arası — 1 (%1)
  • Pas38%54
  • Hava topu13%18
  • Faul7%10
  • Top teması4%6
  • Top kazanma2%3
  • İsabetsiz şut2%3
  • Ofsayt2%3
  • İkili mücadele1%1
  • Gol1%1
  • Pas arası1%1
PİYASA DEĞERİ€700K
KAÇIRDIĞI MAÇ27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 159 maç
Cagliari 159maç 2020–2025
Italy 2016–2020
Napoli 2016
Genoa 2014–2015
Sassuolo 2012–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Cagliari Pavoletti Leonardo
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
04.2026 SakatlıkKadroda yok 11 maç
04.2026 SakatlıkŞüpheli 8 maç
08.2025 Diz sakatlığıKadroda yok 1 maç
05.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 242 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.0Serie A 2025
PERFORMANS58.5242 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 56.1
Bağlantı kuran forvet 55.4
Pivot forvet 54.5
Role fit sinyali var ama confidence 81/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %76
Dakika %38
Değer / getiri %94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %76
Dakika %52
Değer / getiri %98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.47 7.15 90
Performans skoru 58.5 76 77
Gol / 90 0.37 0.42 88
Asist / 90 0.37 0.2 100
İkili mücadele kazanma 34.29 50 69
Müdahale / 90 0.74 1.4 53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam