Romania · Midfielder
Cristopher Javier Fiermarin Forlán
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.54 / 90
Şut63.21 / 90
Kilit pas21.07 / 90
Başarılı dripling21.07 / 90
Kazanılan ikili52.68 / 90
Rating7.00
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Super League 12026 · AEK Athens FC · 2 maç
3asist1.
4.
UEFA Nations League2024 · Romania · 6 maç
6gol4.
6.
Super League 12025 · AEK Athens FC · 30 maç
7asist6.
7.
Euro Championship2024 · Romania · 4 maç
2gol7.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Holland
🏆
Cup2017/2018 · Belgium
🥈
Super Cup2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2017/2018 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
2
168
1
0
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan5%36
Müdahale2
Faul61 kazanılan
Penaltı1
İlk 112
G+A / 900.54
Kart1
2025/26
13
871
3
2
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%53 isabet
Kilit pas19
Drible9%47 başarı
İkili kazanılan38%48
Müdahale21
Faul105 kazanılan
Penaltı1
İlk 11112 yedek
G+A / 900.52
Kart1
2024/25
42
1.558
3
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%61 isabet
Kilit pas34
Drible14%52 başarı
İkili kazanılan62%42
Müdahale23
Faul2716 kazanılan
Penaltı2
İlk 111527 yedek
G+A / 900.29
Kart4
2023/24
35
1.818
0
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%33 isabet
Kilit pas33
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan85%51
Müdahale40
Faul2818 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112015 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2022/23
34
2.540
2
4
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas56
Drible20%57 başarı
İkili kazanılan101%50
Müdahale44
Faul3021 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11286 yedek
G+A / 900.21
Kart7
2021/22
36
2.815
0
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%25 isabet
Kilit pas69
Drible22%51 başarı
İkili kazanılan115%44
Müdahale42
Faul3631 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11315 yedek
G+A / 900.16
Kart61
2020/21
37
2.978
3
6
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas69
Drible34%47 başarı
İkili kazanılan121%44
Müdahale54
Faul4923 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11352 yedek
G+A / 900.27
Kart6
TOPLAM GOL2313 penaltı
İLK 1116465 yedek girdi
KART36
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR23 gol
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 2 %9
- 31-45' 3 %13
- 46-60' 7 %30
- 61-75' 4 %17
- 76-90+' 6 %26
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-245%26
- 4-3-1-236%21
- 4-2-3-128%16
- 4-4-226%15
- 4-3-324%14
- 3-4-2-113%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları20verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Levski SofiaH | 4-0 | 86 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 18.08.2026 | Levski SofiaA | 0-0 | 82 | 3 | 6.7 | ||
| 16.04.2026 | Rayo VallecanoH | 3-1 | 87 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 09.04.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 44↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.03.2026 | TürkiyeA | 1-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 19.03.2026 | CeljeH | 0-2 | 83 | 3 | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | CeljeA | 0-4 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 18.12.2025 | Universitatea CraiovaH | 3-2 | 89 | 1 | – | 7.2 | |
| 11.12.2025 | SamsunsporA | 1-2 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 27.11.2025 | FiorentinaA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.11.2025 | Bosnia & HerzegovinaA | 3-1 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | Shamrock RoversH | 1-1 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 23.10.2025 | AberdeenH | 6-0 | 68 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.10.2025 | AustriaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | CeljeA | 3-1 | 7 | – | – | ||
| 28.08.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 98 | – | 7.7 | ||
| 24.08.2025 | PanserraikosH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | AnderlechtA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.06.2025 | AustriaA | 2-1 | 61 | – | 6.5 | ||
| 23.05.2025 | NapoliA | 2-0 | 33↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | VeneziaH | 3-0 | 15↑ | 1 | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | ComoA | 3-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | UdineseH | 1-2 | 69 | – | 6.2 | ||
| 28.04.2025 | VeronaA | 0-2 | 83 | 2 | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | FiorentinaH | 1-2 | 23↑ | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | InterA | 3-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | EmpoliA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | MonzaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | AS RomaA | 1-0 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 07.03.2025 | GenoaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | BolognaA | 2-1 | 23↑ | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | JuventusH | 0-1 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2025 | AtalantaA | 0-0 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | ParmaH | 2-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 03.02.2025 | LazioH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | TorinoA | 2-0 | 58 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2025 | LecceH | 4-1 | 36↑ | 2 | – | 7.9 | |
| 11.01.2025 | AC MilanA | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 05.01.2025 | MonzaA | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 28.12.2024 | InterH | 0-3 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | VeneziaA | 2-1 | 25↑ | – | 5.9 | ||
| 14.12.2024 | AtalantaH | 0-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 08.12.2024 | FiorentinaA | 1-0 | 72 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2024 | VeronaH | 1-0 | 45 | – | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | GenoaA | 2-2 | 68 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.11.2024 | AC MilanH | 3-3 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 04.11.2024 | LazioA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2024 | BolognaH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2024 | UdineseA | 2-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | TorinoH | 3-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | JuventusA | 1-1 | 25↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 30.09.2024 | ParmaA | 2-3 | 17↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.09.2024 | EmpoliH | 0-2 | 71 | 1 | 7.0 | ||
| 15.09.2024 | NapoliH | 0-4 | 77 | 2 | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | LecceA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.08.2024 | ComoH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 18.08.2024 | AS RomaH | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 26.05.2024 | AS RomaH | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.05.2024 | UdineseA | 1-1 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | LazioA | 2-0 | 90 | 3 | 7.0 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2024
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
06.2023
SakatlıkKadroda yok
3 maç
01.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 871 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.0UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS73.3871 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%97
Dakika
%97
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%97
Dakika
%75
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Elliot StroudMjallby AIF · 23
%95
9gol
5asist
76scout
Allsvenskan
Agustín PalavecinoCruz Azul · 29
%81
6gol
3asist
64scout
Liga MX
Daan RotsTwente · 24
%78
9gol
4asist
70scout
€4.00M
Eredivisie
Mohamed ElyounoussiFC Copenhagen · 31
%72
7gol
9asist
66scout
Superliga
Mohamed ElyounoussiFC Copenhagen · 31
%66
2gol
4asist
61scout
UEFA Champions League
Daleho IrandustIF Brommapojkarna · 27
%63
3gol
5asist
73scout
Allsvenskan
Filippo RanocchiaPalermo · 24
%61
6gol
3asist
71scout
€4.00M
Serie B
Brian GutierrezGuadalajara Chivas · 22
%60
2gol
1asist
66scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




