LİGSerie B
BU SEZON1G · 0A
Gol10.57 / 90
Şut74.01 / 90
Kilit pas31.72 / 90
Kazanılan ikili63.44 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.570.13
Şut
4.012.43
Kilit pas
1.722.29
Kazanılan ikili
3.442.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Serie A2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2014/2015 · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2013/2014 · Italy · 2nd Place
🥈
Kirin Cup2009 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
2
157
1
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%29 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan6%38
Faul1
Ofsayt2
İlk 112
G+A / 900.57
2022/23
14
809
1
2
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%29 isabet
Kilit pas19
Drible9%53 başarı
İkili kazanılan22%35
Müdahale5
Faul127 kazanılan
İlk 1195 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2021/22
36
2.817
3
3
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%25 isabet
Kilit pas26
Drible23%45 başarı
İkili kazanılan142%50
Müdahale57
Faul3434 kazanılan
İlk 11351 yedek
G+A / 900.19
Kart6
Kaptan9maçta
2020/21
31
1.898
1
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%20 isabet
Kilit pas23
Drible29%48 başarı
İkili kazanılan108%48
Müdahale41
Faul2221 kazanılan
İlk 11229 yedek
G+A / 900.05
Kart5
TOPLAM GOL2
İLK 11170 yedek girdi
KART5
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-27%41
- 3-4-1-25%29
- 4-4-22%12
- 4-1-4-11%6
- 4-2-3-11%6
- 5-3-21%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2026 | Beerschot VAA | 3-2 | 76 | 1 | 6 | 7.3 | |
| 23.04.2026 | Beerschot VAH | 1-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 16.10.2022 | Standard LiegeA | 3-0 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 07.10.2022 | St. TruidenH | 2-0 | 27↑ | 2 | 7.0 | ||
| 02.10.2022 | KortrijkA | 2-1 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 16.09.2022 | Seraing UnitedH | 2-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 11.09.2022 | Cercle BruggeA | 0-2 | 86 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 04.09.2022 | KVC WesterloH | 3-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2022 | Union St. GilloiseH | 4-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 28.08.2022 | GentA | 1-2 | 66 | 1 | 6.5 | ||
| 25.08.2022 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 14.08.2022 | AS EupenA | 0-1 | 81 | 3 | 7.2 | ||
| 11.08.2022 | LillestromH | 2-0 | 59 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 07.08.2022 | OH LeuvenH | 4-2 | 88 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 31.07.2022 | Zulte WaregemH | 1-0 | 87 | 2 | 7.6 | ||
| 24.07.2022 | KV MechelenA | 0-2 | 80 | 1 | 7.0 | ||
| 15.05.2022 | Club Brugge KVH | 1-3 | 62 | 2 | 6.3 | ||
| 12.05.2022 | AnderlechtAC | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 08.05.2022 | AnderlechtH | 0-4 | 61 | 3 | 6.9 | ||
| 01.05.2022 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 24.04.2022 | Club Brugge KVAC | 1-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 09.04.2022 | Cercle BruggeHC | 1-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 02.04.2022 | OH LeuvenAC | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 19.03.2022 | Zulte WaregemHC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.03.2022 | AnderlechtAC | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.03.2022 | Beerschot WilrijkHC | 2-1 | 90 | 4 | 7.7 | ||
| 27.02.2022 | Club Brugge KVAC | 4-1 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 20.02.2022 | KV MechelenH | 1-2 | 72 | 2 | 6.9 | ||
| 11.02.2022 | Seraing UnitedA | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.02.2022 | Union St. GilloiseH | 0-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 02.02.2022 | KortrijkA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 30.01.2022 | GentA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 25.01.2022 | St. TruidenH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2022 | OostendeA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 16.01.2022 | CharleroiHC | 3-0 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 19.12.2021 | GenkA | 1-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 16.12.2021 | AS EupenH | 4-2 | 76 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 12.12.2021 | Standard LiegeH | 2-3 | 89 | 2 | 6.3 | ||
| 09.12.2021 | Olympiakos PiraeusH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2021 | Beerschot WilrijkA | 0-1 | 65 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 28.11.2021 | OostendeH | 3-0 | 7 | – | – | ||
| 25.11.2021 | Eintracht FrankfurtA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.11.2021 | St. TruidenA | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 07.11.2021 | AnderlechtH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 03.10.2021 | GentH | 1-0 | 75 | – | 6.3 | ||
| 30.09.2021 | Eintracht FrankfurtH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.09.2021 | Union St. GilloiseA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.09.2021 | GenkH | 4-2 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 19.09.2021 | Seraing UnitedH | 2-1 | 61 | 1 | 7.6 | ||
| 16.09.2021 | Olympiakos PiraeusA | 2-1 | 67 | 1 | 6.2 | ||
| 11.09.2021 | AS EupenA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2021 | OH LeuvenH | 2-2 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 22.05.2021 | GenoaH | 0-1 | 10 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2021 | AC MilanA | 0-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 12.05.2021 | FiorentinaH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2021 | BeneventoA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.05.2021 | NapoliA | 1-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 21.04.2021 | UdineseA | 0-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 17.04.2021 | ParmaH | 4-3 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 11.04.2021 | InterA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2025 · 83 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2021
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 157 dk
Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU26.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS24.1157 dk
KARARVeri yetersiz24/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
27.2
Numara 10
25.9
Derinden oyun kurucu
22.2
Role fit sinyali var ama confidence 30/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%8
Performans
%26
Dakika
%37
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%15
Performans
%33
Dakika
%48
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.72
1.8
96
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Gol / 90
0.57
0.22
100
Performans skoru
24.1
76
32
Pas hacmi / 90
24.08
52
46
Asist / 90
0
0.28
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Daniel ArcilaLeon · 23
%95
3gol
0asist
52scout
Liga MX
Guus TilPSV Eindhoven · 28
%81
14gol
5asist
56scout
€15.00M
Eredivisie
Piet Scobel1. FC Nürnberg
%73
2gol
0asist
42scout
€600K
2. Bundesliga
RonivaldoFC BW Linz
%72
9gol
1asist
46scout
Bundesliga
Bryan MbeumoManchester United · 26
%67
10gol
3asist
56scout
Premier League
Pietro IemmelloCatanzaro · 33
%65
13gol
10asist
60scout
€750K
Serie B
Gonzalo GarcíaReal Madrid · 21
%61
6gol
1asist
51scout
€30.00M
La Liga
Robert MührenFC Volendam · 36
%60
5gol
1asist
37scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






