Kike García
Spain · Attacker

Kike García

YAŞ21
BOY182
KİLO74
KULÜPFulham
DOĞUM YERİMadrid
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.01 / 90
Kilit pas10.33 / 90
Başarılı dripling41.34 / 90
Kazanılan ikili186.02 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİPremier League 2026 · 11 forvetler
Gol — %60 (0.33) Şut — %20 (2.0) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %20 (0.33) Drible — %90 (1.34) İkili mücadele — %20 (%44) 35 ORT. % 60 20 0 20 90 20
  • Gol 0.33 %60
  • Şut 2.0 %20
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.33 %20
  • Drible 1.34 %90
  • İkili mücadele %44 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Super Cup2025 · Real Madrid · 1 maç 1gol2. 1asist3.
4. FIFA Club World Cup2025 · Real Madrid · 6 maç 4gol4. 1asist21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 UEFA Super Cup2024/2025 · Europe
🏆 FIFA Intercontinental Cup2024 · World
🏆 UEFA Champions League2023/2024 · Europe
🏆 La Liga2023/2024 · Spain
🏆 Super Cup2023/2024 · Spain
🏆 Copa del Rey Juvenil2022/2023 · Spain
🏆 División de Honor Juvenil2022/2023 · Spain
🏆 Copa del Rey Juvenil2021/2022 · Spain
🥈 Super Cup2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈 Copa del Rey2024/2025 · Spain · 2nd Place
🥈 La Liga2024/2025 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 13 G+A
2023 0 2024 1 2025 13 2026 1
GolAsist
2026/27 3 269 1 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueFulham 3 269 1 0 6.61
Şut6%17 isabet
Kilit pas1
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan18%44
Müdahale2
Faul53 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
G+A / 900.33
2025/26 58 1.643 10 3 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Madrid 38 1.015 6 1 6.70
FIFA Club World CupReal Madrid 6 450 4 1 7.15
UEFA Champions LeagueReal Madrid 14 178 0 1 6.38
Şut28%64 isabet
Kilit pas19
Drible5%23 başarı
İkili kazanılan60%40
Müdahale18
Faul1413 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111741 yedek
G+A / 900.71
Kart2
2024/25 11 53 0 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueReal Madrid 5 0 0 0
La LigaReal Madrid 6 53 0 1 6.63
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan1%25
G+A / 901.7
2023/24 9 21 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueReal Madrid 3 0 0 0
La LigaReal Madrid 6 21 0 0 6.70
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%33
TOPLAM GOL13
İLK 112361 yedek girdi
KART2
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 3 %23
  • 16-30' 1 %8
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 26 4-3-3 — 23 4-2-3-1 — 19 4-3-1-2 — 8 3-5-2 — 2 4-1-4-1 — 2 80 maç
  • 4-4-226%32
  • 4-3-323%29
  • 4-2-3-119%24
  • 4-3-1-28%10
  • 3-5-22%2
  • 4-1-4-12%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Crystal PalaceH 2-3 88 5 6.3
30.08.2026 SunderlandA 1-0 88 6.3
24.08.2026 ChelseaH 2-3 93 1 1 7.2
23.05.2026 Athletic ClubH 4-2 74 1 1 7.5
17.05.2026 SevillaA 0-1 15 6.5
14.05.2026 OviedoH 2-0 69 1 1 8.3
10.05.2026 BarcelonaA 2-0 79 2 6.3
03.05.2026 EspanyolA 0-2 31 1 2 6.0
24.04.2026 Real BetisA 1-1 6
21.04.2026 AlavesH 2-1
15.04.2026 Bayern MünchenA 4-3
10.04.2026 GironaH 1-1 10 6.3
07.04.2026 Bayern MünchenH 1-2
04.04.2026 MallorcaA 2-1
22.03.2026 Atletico MadridH 3-2
17.03.2026 Manchester CityA 1-2
14.03.2026 ElcheH 4-1 36 1 6.5
11.03.2026 Manchester CityH 3-0
06.03.2026 Celta VigoA 1-2 17 6.2
02.03.2026 GetafeH 0-1 96 1 6.3
25.02.2026 BenficaH 2-1 84 6.3
21.02.2026 OsasunaA 2-1 13 6.7
17.02.2026 BenficaA 0-1
14.02.2026 Real SociedadH 4-1 88 1 3 7.2
08.02.2026 ValenciaA 0-2 76 6.2
01.02.2026 Rayo VallecanoH 2-1 45 6.7
28.01.2026 BenficaA 4-2
24.01.2026 VillarrealA 0-2 18 6.5
20.01.2026 MonacoH 6-1 19 6.5
17.01.2026 LevanteH 2-0 45 1 6.3
04.01.2026 Real BetisH 5-1 88 3 3 9.5
20.12.2025 SevillaH 2-0 12 6.7
14.12.2025 AlavesA 1-2 19 6.3
10.12.2025 Manchester CityH 1-2 58 6.2
07.12.2025 Celta VigoH 0-2 16 1 6.7
03.12.2025 Athletic ClubA 0-3 12 6.7
30.11.2025 GironaA 1-1 1
26.11.2025 Olympiakos PiraeusA 3-4
23.11.2025 ElcheA 2-2 26 2 6.5
09.11.2025 Rayo VallecanoA 0-0
04.11.2025 LiverpoolA 1-0
01.11.2025 ValenciaH 4-0
26.10.2025 BarcelonaH 2-1 11 6.6
22.10.2025 JuventusH 1-0 8 6.3
19.10.2025 GetafeA 0-1 12 6.2
04.10.2025 VillarrealH 3-1
30.09.2025 Kairat AlmatyA 0-5 9 1 6.6
27.09.2025 Atletico MadridA 5-2 8 6.3
23.09.2025 LevanteA 1-4
20.09.2025 EspanyolH 2-0 61 6.2
16.09.2025 MarseilleH 2-1
13.09.2025 Real SociedadA 1-2
30.08.2025 MallorcaH 2-1 1
24.08.2025 OviedoA 0-3 17 1 6.7
19.08.2025 OsasunaH 1-0 13 6.9
09.07.2025 Paris Saint GermainA 4-0 71 6.2
05.07.2025 Borussia DortmundH 3-2 86 1 2 7.3
01.07.2025 JuventusH 1-0 68 1 1 7.2
27.06.2025 Red Bull SalzburgA 0-3 90 1 2 7.7
22.06.2025 PachucaH 3-1 45 1 7.2
ŞUT27
GOL7
xG6.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%25.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
44' · xG 0.125 · GOL 31' · xG 0.019 12' · xG 0.47 · GOL 81' · xG 0.15 58' · xG 0.069 22' · xG 0.484 12' · xG 0.072 79' · xG 0.129 70' · xG 0.296 45' · xG 0.562 17' · xG 0.022 5' · xG 0.369 · GOL 13' · xG 0.071 82' · xG 0.738 · GOL 50' · xG 0.086 · GOL 20' · xG 0.4 · GOL 37' · xG 0.04 87' · xG 0.254 90' · xG 0.63 65' · xG 0.303 78' · xG 0.08 90' · xG 0.033 87' · xG 0.142 57' · xG 0.095 90' · xG 0.038 54' · xG 0.565 · GOL 27' · xG 0.13
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%63) Korner — 3 (%11) Kontra atak — 2 (%7) Açık oyun — 2 (%7) Duran top — 2 (%7) Taç sonrası — 1 (%4) 27 şut
  • Asist sonrası17%63
  • Korner3%11
  • Kontra atak2%7
  • Açık oyun2%7
  • Duran top2%7
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 13 (%48) Kafa — 8 (%30) Sol ayak — 6 (%22) 27 şut
  • Sağ ayak13%48
  • Kafa8%30
  • Sol ayak6%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 4 16-30' — 4 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 2 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 4 %15
  • 16-30' 4 %15
  • 31-45' 4 %15
  • 46-60' 4 %15
  • 61-75' 2 %7
  • 76-90+' 9 %33
AKSİYON HARİTASI875 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 9 9 9 10 10 10 10 10 10 11 11 11 11 12 12 12 12 12 12 12 14 14 15 15 16 17 18 19 22 24 24 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 10 10 10 10 11 12 12 14 14 17 24 30
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 7 9 10 10 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %65 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 3 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 7 7 9 9 10 10 10 10 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %52 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR875
Pas 436 Pas — 436 (%53) Top teması 92 Top teması — 92 (%11) Hava topu 78 Hava topu — 78 (%10) Faul 48 Faul — 48 (%6) Çalım 36 Çalım — 36 (%4) İsab… 28 İsabetsiz şut — 28 (%3) Uzak… 28 Uzaklaştırma — 28 (%3) Korner kazandırma — 27 (%3) İkili mücadele — 24 (%3) Top kazanma — 22 (%3)
  • Pas436%53
  • Top teması92%11
  • Hava topu78%10
  • Faul48%6
  • Çalım36%4
  • İsabetsiz şut28%3
  • Uzaklaştırma28%3
  • Korner kazandırma27%3
  • İkili mücadele24%3
  • Top kazanma22%3
PİYASA DEĞERİ€30.00M+275.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 81 maç
Fulham 3maç 2026
Real Madrid 78maç 2023–2025
Real Madrid II 2021–2024
Spain U19 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-02 Real Madrid Fulham
2023-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2022-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2021-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2020-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
2019-07-01 RCD Mallorca Yo R.Madrid Yth. ?
2018-07-01 R.Madrid Yth. RCD Mallorca Yo ?
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Fenerbahçe SK %56 2026-07-26
Fulham FC %50 2026-07-22
Fenerbahçe SK GÜÇLÜ %77 2026-07-14
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1015 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.3La Liga 2025
PERFORMANS32.81015 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 62.6
Box-to-box orta saha 61.0
Numara 10 59.6
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 262 oyuncu
Scout skoru %50
Performans %39
Dakika %57
Değer / getiri %7
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %45
Dakika %77
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 75.3 76 99
Kilit pas / 90 1.15 1.8 64
Ortalama rating 6.7 7.2 93
Gol / 90 0.53 0.22 100
Performans skoru 32.8 76 43
Müdahale / 90 0.98 1.8 54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam