LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Şut11.61 / 90
Kazanılan ikili34.82 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.610.40
Kazanılan ikili
4.824.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
6.
Super League 12026 · Olympiakos Piraeus · 1 maç
1gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
56
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan3%43
Faul1
İlk 1111 yedek
Kart1
2025/26
34
1.874
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan101%61
Müdahale34
Faul214 kazanılan
İlk 112113 yedek
G+A / 900.05
Kart81
2024/25
11
623
0
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas3
İkili kazanılan26%62
Müdahale8
Faul4
İlk 1174 yedek
Kart2
2023/24
25
1.870
0
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan111%60
Müdahale20
Faul282 kazanılan
İlk 11205 yedek
Kart101
2022/23
22
1.090
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan33%51
Müdahale10
Faul164 kazanılan
İlk 111210 yedek
Kart4
2021/22
18
1.502
1
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas6
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan68%61
Müdahale16
Faul133 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11171 yedek
G+A / 900.06
Kart51
2020/21
18
1.405
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan72%59
Müdahale22
Faul365 kazanılan
İlk 11153 yedek
Kart72
TOPLAM GOL4
İLK 114826 yedek girdi
KART15
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-152%70
- 4-4-216%22
- 4-3-33%4
- 3-5-21%1
- 4-1-4-11%1
- 4-4-1-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | NEC NijmegenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2026 | NEC NijmegenH | 0-0 | 56 | 1 | 6.6 | ||
| 23.05.2026 | MallorcaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | AlavesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | Real MadridA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | GetafeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Real BetisA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | ElcheH | 1-2 | 65 | – | 5.9 | ||
| 23.04.2026 | VillarrealH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Celta VigoA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | LevanteA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | ValenciaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | EspanyolA | 1-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 04.03.2026 | Rayo VallecanoA | 3-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 28.02.2026 | Atletico MadridH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.02.2026 | Real SociedadA | 3-3 | 93 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2026 | Athletic ClubH | 1-2 | 88 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | GironaH | 1-0 | 86 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | BarcelonaA | 3-0 | 84 | 1 | 5.9 | ||
| 10.01.2026 | Real BetisH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 04.01.2026 | AlavesA | 1-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | EgyptH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.12.2025 | South AfricaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | SevillaA | 4-0 | 83 | – | 5.9 | ||
| 05.12.2025 | MallorcaH | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 29.11.2025 | Atletico MadridA | 2-0 | 61 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Athletic ClubA | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 03.11.2025 | OsasunaH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 25.10.2025 | GironaA | 3-3 | 99 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 17.10.2025 | EspanyolH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.10.2025 | LevanteH | 0-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 30.09.2025 | ValenciaA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.09.2025 | BarcelonaH | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | ElcheA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | GetafeA | 2-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | Real SociedadH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Bodo/GlimtH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | Bodo/GlimtA | 3-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | QarabagH | 3-0 | 70 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2025 | FC PortoA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 12.12.2024 | TwenteH | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.7 | ||
| 07.11.2024 | RangersH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | Malmo FFA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.10.2024 | SC BragaH | 3-0 | 80 | 1 | 8.3 | ||
| 26.09.2024 | LyonA | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 16.08.2024 | Santa ClaraA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | GIL VicenteH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2024 | FiorentinaH | 1-0 | 120 | – | 7.9 | ||
| 09.05.2024 | Aston VillaH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2024 | Aston VillaA | 2-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 18.04.2024 | FenerbahceA | 1-0 | 120 | 2 | 7.2 | ||
| 11.04.2024 | FenerbahceH | 3-2 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 14.03.2024 | Maccabi Tel AvivA | 1-6 | 120 | 1 | 7.0 | ||
| 07.03.2024 | Maccabi Tel AvivH | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2024 | Ferencvarosi TCA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.02.2024 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 13.12.2023 | Shakhtar DonetskH | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2023 | FamalicaoA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | GuimaraesA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.11.2023 | AntwerpH | 2-0 | 90 | – | 7.5 |
ŞUT12
GOL2
xG1.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner8%67
- Duran top2%17
- Asist sonrası1%8
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%67
- Sol ayak3%25
- Sağ ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 4 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 4 %33
AKSİYON HARİTASI1243 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %28
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1243
- Pas828%69
- Uzaklaştırma127%11
- Hava topu78%6
- Top kazanma46%4
- Top teması33%3
- Müdahale24%2
- Pas arası19%2
- Faul19%2
- Kurtarış15%1
- Korner kazandırma13%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 130 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
12.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
11.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
4 maç
10.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Primeira Liga2020 · SC Braga
2kırmızı · 12 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1784 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.5La Liga 2025
PERFORMANS68.51784 dk
KARARVeri yetersiz60/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
86.7
Ayağı iyi stoper
86.5
Klasik stoper
85.4
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%91
Dakika
%72
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%84
Dakika
%84
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
68.5
74
93
Pas hacmi / 90
50.25
42
100
İkili mücadele kazanma
61.39
58
100
Müdahale / 90
1.66
3
55
Pas arası / 90
1.11
1.9
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ben CabangoSwansea · 25
%95
1gol
0asist
72scout
Championship
Rafa MarínVillarreal · 23
%88
1gol
0asist
73scout
La Liga
Cas OdenthalBari · 25
%70
1gol
0asist
69scout
Serie B
Nikola KatićFC Schalke 04 · 29
%70
1gol
1asist
69scout
€1.80M
2. Bundesliga
Filip BeckmanGais · 22
%64
0gol
0asist
75scout
Allsvenskan
Manuel AkanjiInter · 30
%64
1gol
0asist
60scout
€25.00M
Serie A
Haret OrtegaSantos Laguna · 25
%61
1gol
0asist
71scout
Liga MX
Maxime SoulasSonderjyske · 26
%60
3gol
0asist
70scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



