Mexico · Defender
Stefan Ortega
LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.34 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili237.87 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 2.40 %78
- Pas arası 0.00 %0
- Blok 1.37 %99
- İkili mücadele %82 %100
- Pas isabeti %90 %91
- Faul (az iyi) 0.68 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 263 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Copa MX2018/2019 Clausura · Mexico
🏆
Liga MX2018/2019 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2018/2019 · Mexico
🏆
Concacaf U172017 · Nc-America
🥈
Liga MX2022/2023 Apertura · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2019/2020 · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2019 · Nc-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
6
263
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan23%82
Müdahale7
Faul25 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
Kart1
2025/26
30
1.668
1
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas4
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan98%62
Müdahale30
Faul2616 kazanılan
İlk 112010 yedek
G+A / 900.05
Kart82
2024/25
26
751
1
0
6.59
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan41%59
Müdahale17
Faul131 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11719 yedek
G+A / 900.12
Kart5
2023/24
11
433
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
İkili kazanılan24%67
Müdahale10
Faul54 kazanılan
İlk 1156 yedek
Kart1
2022/23
23
944
1
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan41%53
Müdahale11
Faul159 kazanılan
İlk 111013 yedek
G+A / 900.19
Kart6
2021/22
30
2.473
4
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas6
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan150%63
Müdahale44
Faul3024 kazanılan
Penaltı1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.18
Kart92
2020/21
27
944
2
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan63%64
Müdahale27
Faul1310 kazanılan
İlk 111017 yedek
G+A / 900.19
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 113031 yedek girdi
KART15
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-130%54
- 4-1-4-17%12
- 4-3-1-26%11
- 4-4-25%9
- 4-3-34%7
- 5-3-24%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | CF PachucaH | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 22.08.2026 | Club AmericaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | MonterreyA | 6-1 | 90 | – | 5.5 | ||
| 01.08.2026 | U.N.A.M. - PumasH | 1-5 | 52 | 1 | 6.2 | ||
| 25.07.2026 | Guadalajara ChivasA | 1-0 | 66 | – | 7.5 | ||
| 18.07.2026 | PueblaH | 0-1 | 55 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | MonterreyH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Atletico San LuisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | AtlasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | PachucaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | Club AmericaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | PueblaH | 2-1 | 80 | 2 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | Guadalajara ChivasA | 3-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2026 | Club TijuanaA | 1-2 | 102 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2026 | Cruz AzulH | 1-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 28.02.2026 | Club QueretaroA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | LeonA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | MazatlánH | 1-2 | 67 | 1 | 5.6 | ||
| 07.02.2026 | Tigres UANLA | 5-1 | 82 | – | 5.7 | ||
| 31.01.2026 | U.N.A.M. - PumasA | 4-0 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 15.01.2026 | TolucaA | 3-1 | 90 | 1 | 5.7 | ||
| 11.01.2026 | NecaxaH | 1-3 | 99 | – | 6.5 | ||
| 09.11.2025 | PachucaH | 1-0 | 97 | 1 | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | NecaxaA | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.10.2025 | Club QueretaroH | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.10.2025 | MazatlánA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.10.2025 | LeonH | 2-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.10.2025 | Club AmericaA | 3-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | MonterreyA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.09.2025 | Club TijuanaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Atletico San LuisH | 1-4 | 45 | 2 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Tigres UANLH | 0-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 11.08.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | PueblaA | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 17.07.2025 | TolucaH | 2-4 | 30 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 3-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.04.2025 | Club QueretaroH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.04.2025 | NecaxaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | AtlasA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 26.02.2025 | Tigres UANLA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Club AmericaA | 4-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 30.01.2025 | Santos LagunaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | LeonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Cruz AzulH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | MazatlánA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | PachucaA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.11.2024 | Club TijuanaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Club QueretaroA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | Atletico San LuisH | 2-4 | 28↑ | – | 5.6 | ||
| 24.10.2024 | Cruz AzulA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | LeonH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2024 | Santos LagunaA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2024 | Tigres UANLH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2024 | MonterreyA | 3-2 | 90 | – | 5.6 | ||
| 14.09.2024 | MazatlánH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 31.08.2024 | Guadalajara ChivasA | 5-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | NecaxaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | Club AmericaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | 36↑ | – | 6.3 |
ŞUT6
GOL1
xG0.5
xG FARKI+0.5over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%50
- Duran top2%33
- Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%83
- Sol ayak1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 153 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01
Toluca
→
FC Juárez
?
Toluca
→
FC Juárez
?
2020-07-01
América
→
Toluca
free transfer
América
→
Toluca
free transfer
2019-07-01
CF América U20
→
América
-
CF América U20
→
América
-
2018-07-01
CF América U17
→
CF América U20
-
CF América U17
→
CF América U20
-
2015-07-01
América Jgd.
→
CF América U17
-
América Jgd.
→
CF América U17
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2021 · Toluca
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1668 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.1Liga MX 2025
PERFORMANS66.41668 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%86
Dakika
%71
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%79
Dakika
%82
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lalas AbubakarFC Dallas · 31
%95
1gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Nikola KatićFC Schalke 04 · 29
%80
1gol
1asist
69scout
€1.80M
2. Bundesliga
David CarmoOviedo · 26
%78
1gol
0asist
66scout
€25.00M
La Liga
Maxime SoulasSonderjyske · 26
%76
3gol
0asist
70scout
Superliga
Manuel AkanjiInter · 30
%69
1gol
0asist
60scout
€25.00M
Serie A
Berat DjimsitiAtalanta · 32
%63
1gol
0asist
67scout
€5.00M
Serie A
Ben CabangoSwansea · 25
%62
1gol
0asist
72scout
Championship
Caleb OkoliLeicester · 24
%60
1gol
0asist
75scout
€12.00M
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

