LİGChampionship
BU SEZON1G · 0A
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 119 defanslar
- Müdahale 1.51 %61
- Pas arası 1.54 %87
- Blok 1.24 %97
- İkili mücadele %60 %58
- Pas isabeti %84 %78
- Faul (az iyi) 0.97 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2331 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Campionato Primavera 12019/2020 · Italy
🏆
Super Cup Primavera2019/2020 · Italy
🥈
Serie B2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia2018/2019 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
34
2.331
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas6
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan141%60
Müdahale39
Faul2518 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11277 yedek
G+A / 900.04
Kart21
2024/25
37
1.128
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
İkili kazanılan57%55
Müdahale25
Faul169 kazanılan
İlk 111225 yedek
G+A / 900.08
Kart4
2023/24
37
2.915
0
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas5
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan158%60
Müdahale56
Faul2726 kazanılan
İlk 11325 yedek
G+A / 900.03
Kart9
2022/23
36
956
0
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
İkili kazanılan72%55
Müdahale21
Faul158 kazanılan
İlk 11927 yedek
Kart3
TOPLAM GOL3
İLK 118069 yedek girdi
KART20
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-171%53
- 3-4-2-126%19
- 3-4-1-218%13
- 4-3-38%6
- 3-4-36%4
- 3-5-1-16%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 03.04.2026 | PrestonH | 2-2 | 98 | 2 | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | WatfordA | 0-0 | 86 | – | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | QPRH | 1-3 | 85 | – | 6.9 | ||
| 10.03.2026 | Bristol CityH | 2-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 07.03.2026 | IpswichA | 1-1 | 88 | 1 | 7.5 | ||
| 28.02.2026 | NorwichH | 0-2 | 76 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2026 | MiddlesbroughA | 1-1 | 87 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 21.02.2026 | Stoke CityA | 2-2 | 86 | – | 7.2 | ||
| 10.02.2026 | SouthamptonH | 3-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 31.01.2026 | CharltonH | 0-2 | 15 | – | 3.0 | ||
| 24.01.2026 | Oxford UnitedH | 1-2 | 91 | – | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | WrexhamA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | CoventryA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.01.2026 | West BromH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.01.2026 | Sheffield UtdA | 3-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.12.2025 | DerbyH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.12.2025 | WatfordH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2025 | NorwichA | 1-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 04.11.2025 | MiddlesbroughH | 1-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 01.11.2025 | BlackburnH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | MillwallA | 1-0 | 98 | 2 | 7.3 | ||
| 21.10.2025 | Hull CityA | 2-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | PortsmouthH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | SwanseaA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 30.09.2025 | WrexhamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2025 | West BromA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | CoventryH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Oxford UnitedA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.08.2025 | BirminghamH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2025 | CharltonA | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 16.08.2025 | PrestonA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 13.08.2025 | HuddersfieldA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2025 | BournemouthA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | IpswichH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Nottingham ForestA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | SouthamptonH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2025 | WolvesA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | LiverpoolH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | BrightonA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 07.04.2025 | NewcastleH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2025 | Manchester CityA | 2-0 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2025 | Manchester UnitedH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | ChelseaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2025 | West HamA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2025 | BrentfordH | 0-4 | 83 | – | 6.2 | ||
| 15.02.2025 | ArsenalH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2025 | EvertonA | 4-0 | 30↑ | – | 5.9 | ||
| 26.01.2025 | TottenhamA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | FulhamH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | Aston VillaA | 2-1 | 8↑ | – | 7.3 | ||
| 29.12.2024 | Manchester CityH | 0-2 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 26.12.2024 | LiverpoolA | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 22.12.2024 | WolvesH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | NewcastleA | 4-0 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | BrightonH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2024 | West HamH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2024 | BrentfordA | 4-1 | 35 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | ChelseaH | 1-2 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT13
GOL1
xG1.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%31
- Taç sonrası3%23
- Duran top3%23
- Asist sonrası2%15
- Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%54
- Sağ ayak5%38
- Sol ayak1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 3 %23
PİYASA DEĞERİ€12.00M+20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN13kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 144 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01
Atalanta U17
→
Atalanta U19
-
Atalanta U17
→
Atalanta U19
-
2017-07-01
Atalanta Youth
→
Atalanta U17
-
Atalanta Youth
→
Atalanta U17
-
2015-07-01
Vicenza Yth.
→
Atalanta Youth
€3k
Vicenza Yth.
→
Atalanta Youth
€3k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
04.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
League Cup2024 · Leicester
2sarı · 3 maç
🟨
Serie A2023 · Frosinone
9sarı · 34 maç
🟨
Coppa Italia2020 · Spal
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2331 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.1Championship 2025
PERFORMANS76.42331 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
92.1
Defansif bek
90.0
Klasik stoper
89.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%96
Performans
%98
Dakika
%75
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%95
Dakika
%91
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
55.14
62
89
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
76.4
76
100
İkili mücadele kazanma
59.75
64
93
Pas arası / 90
1.54
1.8
86
Blok / 90
1.24
1.5
83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lalas AbubakarFC Dallas · 31
%95
1gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Robin KochEintracht Frankfurt · 29
%82
3gol
1asist
68scout
€10.00M
Bundesliga
Berat DjimsitiAtalanta · 32
%79
1gol
0asist
67scout
€5.00M
Serie A
Redouane HalhalKV Mechelen · 22
%70
1gol
2asist
74scout
Jupiler Pro League
Haret OrtegaSantos Laguna · 25
%67
1gol
0asist
71scout
Liga MX
Ibe HautekietStandard Liege · 23
%66
2gol
0asist
76scout
Jupiler Pro League
Sergio GonzálezBurgos · 28
%63
0gol
0asist
69scout
€600K
Segunda División
Davide BettellaCatanzaro · 25
%60
0gol
0asist
69scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Frosinone
Cremonese
SPAL