LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.68 / 90
Kilit pas10.68 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili42.73 / 90
Rating6.41
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.04
Şut
0.680.36
Kilit pas
0.680.53
Başarılı dripling
0.000.04
Kazanılan ikili
2.734.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Allsvenskan2021 · Sweden
🏆
Allsvenskan2020 · Sweden
🥈
Championship2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2019/2020 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
3
132
0
0
6.41
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan4%57
Müdahale2
Faul1
İlk 1121 yedek
2025/26
35
3.027
0
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%25 isabet
Kilit pas19
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan155%60
Müdahale43
Faul3921 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart91
2024/25
41
3.404
3
1
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas14
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan159%58
Müdahale57
Faul2830 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11383 yedek
G+A / 900.11
Kart111
2023/24
31
2.650
2
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas7
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan139%56
Müdahale64
Faul3413 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11292 yedek
G+A / 900.07
Kart111
Kaptan11maçta
2022/23
35
2.872
6
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%38 isabet
Kilit pas20
Drible12%43 başarı
İkili kazanılan169%54
Müdahale70
Faul4021 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11323 yedek
G+A / 900.25
Kart12
2021/22
48
4.103
1
1
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas21
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan190%60
Müdahale63
Faul5027 kazanılan
İlk 11462 yedek
G+A / 900.04
Kart141
2020/21
29
2.654
2
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas6
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan98%64
Müdahale30
Faul1816 kazanılan
İlk 1129
G+A / 900.1
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 111187 yedek girdi
KART39
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 2 %40
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-148%45
- 4-3-318%17
- 3-5-215%14
- 4-4-210%9
- 3-4-1-28%7
- 3-4-2-18%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Bristol CityH | 1-2 | 42 | 0 | 7.0 | ||
| 29.08.2026 | NorwichA | 4-1 | 90 | 1 | 5.8 | ||
| 23.08.2026 | West BromA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | AjaxH | 1-1 | 95 | 1 | 6.6 | ||
| 08.03.2026 | NAC BredaA | 3-3 | 91 | 1 | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | TwenteA | 2-0 | 88 | 1 | 6.2 | ||
| 22.02.2026 | TelstarH | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 15.02.2026 | GO Ahead EaglesH | 1-0 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | UtrechtA | 0-1 | 95 | – | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | PSV EindhovenA | 3-0 | 84 | – | 5.6 | ||
| 25.01.2026 | HeraclesH | 4-2 | 87 | – | 7.6 | ||
| 22.01.2026 | Sturm GrazH | 3-0 | 84 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | Sparta RotterdamH | 3-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.01.2026 | HeerenveenA | 2-2 | 94 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | TwenteH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 14.12.2025 | AjaxA | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | FCSBA | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2025 | PEC ZwolleH | 6-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | TelstarA | 1-2 | 90 | – | 8.0 | ||
| 27.11.2025 | CelticH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2025 | NEC NijmegenH | 2-4 | 87 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | GO Ahead EaglesA | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 06.11.2025 | VfB StuttgartA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | FC VolendamH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | PSV EindhovenH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | PanathinaikosH | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | HeraclesA | 0-7 | 57 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | UtrechtH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2025 | Aston VillaH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.09.2025 | SC BragaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | AZ AlkmaarA | 3-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 17.09.2025 | Fortuna SittardH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 13.09.2025 | HeerenveenH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2025 | Sparta RotterdamA | 0-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | ExcelsiorA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.08.2025 | FenerbahceA | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 09.08.2025 | NAC BredaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 06.08.2025 | FenerbahceH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2025 | SunderlandH | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | Bristol CityH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.05.2025 | Bristol CityA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.05.2025 | BlackburnH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 25.04.2025 | Stoke CityA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | BurnleyA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.04.2025 | CardiffH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | PlymouthA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 08.04.2025 | MillwallH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.04.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.03.2025 | CoventryH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.03.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | PrestonH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | QPRA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2025 | LeedsH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | LutonA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 12.02.2025 | MiddlesbroughH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.02.2025 | PortsmouthH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.02.2025 | DerbyA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2025 | Hull CityH | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.01.2025 | SwanseaA | 1-2 | 90 | – | 6.7 |
ŞUT17
GOL0
xG1.5
xG FARKI-1.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner12%71
- Açık oyun2%12
- Asist sonrası2%12
- Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa13%76
- Sağ ayak4%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 4 %24
- 31-45' 4 %24
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 2 %12
- 76-90+' 2 %12
PİYASA DEĞERİ€12.00M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ14
DİSİPLİN40kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 222 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-06
Malmö
→
Sheff Utd
€4.50m
Malmö
→
Sheff Utd
€4.50m
2022-06-30
G. Bordeaux
→
Malmö
End of loan
G. Bordeaux
→
Malmö
End of loan
2022-01-31
Malmö
→
G. Bordeaux
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
Malmö
→
G. Bordeaux
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€1.00m</i>
2020-01-04
Hobro IK
→
Malmö
End of loan
Hobro IK
→
Malmö
End of loan
2019-07-01
Malmö
→
Hobro IK
loan transfer
Malmö
→
Hobro IK
loan transfer
2019-01-28
Nottingham U23
→
Malmö
?
Nottingham U23
→
Malmö
?
2017-07-01
Nottingham U18
→
Nottingham U23
-
Nottingham U18
→
Nottingham U23
-
2016-01-14
Malmö FF U17
→
Nottingham U18
?
Malmö FF U17
→
Nottingham U18
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
SakatlıkKadroda yok
5 maç
03.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
09.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
11.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
10.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2024 · Sheffield Utd
11sarı · 41 maç
🟥
Championship2024 · Sheffield Utd
1kırmızı · 41 maç
🟨
Premier League2023 · Sheffield Utd
10sarı · 31 maç
🟨
Championship2022 · Sheffield Utd
12sarı · 34 maç
🟨
UEFA Champions League2021 · Malmo FF
5sarı · 12 maç
🟥
UEFA Champions League2021 · Malmo FF
1kırmızı · 12 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2223 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.4Eredivisie 2025
PERFORMANS64.32223 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
86.2
Defansif bek
82.4
Klasik stoper
82.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%71
Dakika
%84
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%74
Dakika
%90
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.58
62
94
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
64.3
76
85
İkili mücadele kazanma
58.6
64
92
Pas arası / 90
1.38
1.8
77
Ortalama rating
6.78
7.2
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jonathan GalvánCentral Cordoba de Santiago · 33
%95
1gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Adonis FríasSantos · 27
%72
0gol
0asist
64scout
Serie A
Lucas BartlettDC United · 28
%70
0gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Ronnie EdwardsQPR · 22
%70
1gol
1asist
72scout
€5.00M
Championship
Yllan OkouRAAL La Louvière · 23
%67
1gol
0asist
73scout
Jupiler Pro League
António SilvaBenfica · 22
%61
0gol
2asist
70scout
€28.00M
Primeira Liga
Nico ElvediBorussia Mönchengladbach · 29
%60
0gol
1asist
64scout
€8.00M
Bundesliga
Darnell FurlongIpswich · 30
%60
1gol
3asist
59scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






