LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.12 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.46 / 90
Kilit pas20.23 / 90
Başarılı dripling40.46 / 90
Kazanılan ikili394.51 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 111 defanslar
- Müdahale 1.50 %51
- Pas arası 1.16 %65
- Blok 0.35 %35
- İkili mücadele %71 %99
- Pas isabeti %88 %71
- Faul (az iyi) 0.81 %69
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 778 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL SudamericanaNone · South America
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆
Concacaf Champions Cup2023 · N/C America
🏆
CONMEBOL Recopa2021 · South America
🏆
CONMEBOL Sudamericana2020/2021 · South America
🥈
Liga Profesional ArgentinaNone · Argentina · 2nd Place
🥈
Liga Profesional Argentina2021 · Argentina · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
20
868
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan47%68
Müdahale14
Faul127 kazanılan
İlk 111010 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2025/26
22
1.511
0
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan73%60
Müdahale22
Faul2010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11166 yedek
Kart2
2024/25
21
901
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%75 isabet
Kilit pas7
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan40%56
Müdahale9
Faul118 kazanılan
Penaltı11 kaçan
İlk 111110 yedek
G+A / 900.2
Kart42
2023/24
36
3.030
1
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%26 isabet
Kilit pas13
Drible9%90 başarı
İkili kazanılan151%64
Müdahale55
Faul2520 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11333 yedek
G+A / 900.06
Kart10
2022/23
45
3.815
4
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas10
Drible27%82 başarı
İkili kazanılan213%65
Müdahale51
Faul2943 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı3
İlk 11423 yedek
G+A / 900.12
Kart101
2021/22
34
3.064
0
1
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%36 isabet
Kilit pas5
Drible30%70 başarı
İkili kazanılan196%61
Müdahale53
Faul3936 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11331 yedek
G+A / 900.03
Kart13
2020/21
5
236
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan14%61
Müdahale4
Faul51 kazanılan
İlk 1132 yedek
Kart1
TOPLAM GOL44 penaltı
İLK 112918 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%56
- 4-3-37%16
- 4-4-26%13
- 4-1-4-13%7
- 4-3-1-22%4
- 5-3-22%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Atlante FCH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2026 | Atletico ParanaenseH | 0-2 | 89 | – | 6.3 | ||
| 25.07.2026 | Chapecoense-scH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.07.2026 | BotafogoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | VitoriaH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | GremioA | 3-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | CoritibaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | RB BragantinoH | 2-0 | 96 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 02.05.2026 | PalmeirasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | BahiaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | FluminenseH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Atletico-MGH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | FlamengoA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | RemoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | CruzeiroA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2026 | InternacionalH | 1-2 | 98 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | CorinthiansH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | MirassolA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.02.2026 | Sao PauloH | 1-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 07.12.2025 | CruzeiroH | 3-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 03.12.2025 | JuventudeA | 0-3 | 91 | – | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | Sport RecifeH | 3-0 | 96 | – | 7.5 | ||
| 25.11.2025 | InternacionalA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.11.2025 | MirassolH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.11.2025 | PalmeirasH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | FlamengoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | PalmeirasA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | Fortaleza ECH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2025 | BotafogoA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | VitoriaH | 0-1 | 97 | – | 7.5 | ||
| 16.10.2025 | CorinthiansH | 3-1 | 97 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | CearaA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | GremioH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | Atletico-MGA | 1-1 | 47↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | PachucaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | NecaxaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | MonterreyH | 1-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 27.07.2025 | Cruz AzulA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.07.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.07.2025 | Atletico San LuisH | 0-1 | 90 | 4 | 7.9 | ||
| 09.05.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | 51 | – | 5.3 | ||
| 21.04.2025 | MonterreyH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Santos LagunaA | 2-1 | 61 | – | 5.9 | ||
| 02.03.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.02.2025 | PachucaA | 1-2 | 16 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | MazatlánA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.01.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.01.2025 | AtlasA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.11.2024 | MonterreyA | 2-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 06.11.2024 | MazatlánH | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | TolucaA | 2-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | Club QueretaroH | 4-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 24.10.2024 | AtlasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | FC JuarezA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2024 | NecaxaH | 1-1 | 90 | 2 | 7.6 |
ŞUT6
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%50
- Korner2%33
- Duran top1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%67
- Sol ayak1%17
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 3 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 183 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-01
Defensa
→
León
€3.75m
Defensa
→
León
€3.75m
2019-06-30
Los Andes
→
Defensa
End of loan
Los Andes
→
Defensa
End of loan
2018-08-03
Defensa
→
Los Andes
loan transfer
Defensa
→
Los Andes
loan transfer
2016-01-01
Defensa II
→
Defensa
-
Defensa II
→
Defensa
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2024 · Leon
1kırmızı · 15 maç
🟨
Liga MX2023 · Leon
10sarı · 35 maç
🟨
Liga Profesional Argentina2021 · Defensa Y Justicia
14sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 689 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.7Serie A 2026
PERFORMANS57.3689 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİStabil+6.2
ROL UYUMU2026
Klasik stoper
59.7
Ayağı iyi stoper
58.6
Defansif bek
58.1
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%54
Dakika
%58
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%47
Dakika
%58
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
İkili mücadele kazanma
72.92
68
100
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Pas hacmi / 90
37.88
45
84
Dakika güvenliği
31.9
85
38
Pas arası / 90
0.91
1.8
51
Müdahale / 90
1.44
2.4
60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.14. Dakika delta +13.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maxwell WoledziNashville SC · 24
%95
1gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Duplexe TchambaRemo · 27
%82
0gol
0asist
72scout
€800K
Serie A
Leandro González PírezEstudiantes L.P. · 33
%76
1gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Lautaro RiveroRiver Plate · 22
%76
1gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Lucas Martínez QuartaRiver Plate · 29
%63
2gol
0asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Miles RobinsonFC Cincinnati · 28
%62
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Anes CardaklijaGais · 20
%61
1gol
0asist
69scout
Allsvenskan
Clever FerreiraAtletico Tucuman · 22
%60
1gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


