Duplex Tchamba Bangou
Cameroon · Defender

Duplex Tchamba Bangou

YAŞ27
BOY191
KİLO78
KULÜPRemo
DOĞUM YERİYaoundé
LİGCopa Do Brasil
BU SEZON0G · 1A
Asist10.06 / 90
Şut70.41 / 90
Kilit pas50.29 / 90
Başarılı dripling50.29 / 90
Kazanılan ikili804.68 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 109 defanslar
Müdahale — %58 (1.58) Pas arası — %68 (1.17) Blok — %80 (0.76) İkili mücadele — %98 (%70) Pas isabeti — %23 (%82) Faul (az iyi) — %94 (0.47) 70 ORT. % 58 68 80 98 23 94
  • Müdahale 1.58 %58
  • Pas arası 1.17 %68
  • Blok 0.76 %80
  • İkili mücadele %70 %98
  • Pas isabeti %82 %23
  • Faul (az iyi) 0.47 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1540 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coupe de la Ligue2018/2019 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 1 2021 1 2022 0 2023 2 2024 3 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 17 1.540 0 1 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ARemo 17 1.540 0 1 6.90
Şut7%14 isabet
Kilit pas5
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan80%70
Müdahale27
Faul87 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1117
G+A / 900.06
Kart1
2025/26 7 350 1 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 7 350 1 0 6.82
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%55
Müdahale4
Faul24 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.26
Kart2
2024/25 25 1.818 2 1 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 25 1.818 2 1 7.03
Şut8%38 isabet
Kilit pas4
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan90%58
Müdahale31
Faul2214 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11214 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2023/24 23 1.261 1 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 23 1.261 1 1 6.86
Şut12%33 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan57%53
Müdahale22
Faul189 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11149 yedek
G+A / 900.14
Kart61
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 1 0 0 0
2021/22 4 189 1 0 7.43
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienStromsgodset 4 189 1 0 7.43
Şut3%33 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%85
Müdahale8
Faul22 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1122 yedek
G+A / 900.48
2020/21 12 990 1 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienStromsgodset 12 990 1 0 7.10
Şut9%22 isabet
Kilit pas2
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan85%71
Müdahale31
Faul1213 kazanılan
İlk 11111 yedek
G+A / 900.09
TOPLAM GOL3
İLK 11296 yedek girdi
KART7
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %67
  • 61-75' 1 %33
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 25 3-4-2-1 — 3 3-5-2 — 3 4-2-3-1 — 3 5-4-1 — 1 35 maç
  • 3-4-325%71
  • 3-4-2-13%9
  • 3-5-23%9
  • 4-2-3-13%9
  • 5-4-11%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Ze RicardoZe Ricardo 1 Gaizka Larraza…Gaizka Larrazabal Bangou 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.08.2026 CoritibaH 2-3 98 1 2 7.5
22.08.2026 FluminenseA 2-1 58 7.2
17.08.2026 InternacionalA 1-1 95 1 6.9
31.05.2026 Sao PauloH 1-0 90 7.9
24.05.2026 Atletico ParanaenseH 1-2 90 6.9
17.05.2026 Chapecoense-scA 2-3 97 2 6.5
10.05.2026 PalmeirasH 1-1 102 6.9
02.05.2026 BotafogoA 1-2 90 7.2
25.04.2026 CruzeiroH 0-1 90 1 7.3
19.04.2026 RB BragantinoA 4-2 90 5.6
11.04.2026 Vasco DA GamaH 1-1 90 1 7.3
05.04.2026 GremioA 0-0 90 7.6
02.04.2026 SantosA 2-0 90 6.2
22.03.2026 BahiaH 4-1 99 6.6
19.03.2026 FlamengoA 3-0 95 6.5
15.03.2026 CoritibaA 1-0 86 6.3
12.03.2026 FluminenseH 0-2 90 6.9
13.12.2025 GIL VicenteH 1-1
06.12.2025 Santa ClaraA 1-0 56 6.2
14.09.2025 AroucaA 0-2
30.08.2025 NacionalH 0-2 90 1 6.5
24.08.2025 FC PortoA 4-0 24 6.2
15.08.2025 AVSA 0-2 90 1 1 7.2
08.08.2025 Sporting CPH 0-2 90 1 8.0
16.05.2025 FamalicaoA 2-1 90 7.5
10.05.2025 SC BragaH 2-1 90 1 6.6
07.04.2025 FarenseA 0-0 43 6.5
29.03.2025 Rio AveH 2-1 90 1 2 8.0
16.03.2025 NacionalA 3-1 85 1 6.6
09.03.2025 Sporting CPH 1-3 90 1 7.3
01.03.2025 GuimaraesA 1-0 90 6.6
22.02.2025 GIL VicenteH 1-0 90 7.3
15.02.2025 MoreirenseA 3-2
09.02.2025 EstrelaH 1-0
01.02.2025 Santa ClaraA 2-1 90 6.9
25.01.2025 BenficaH 3-1 90 1 7.0
20.01.2025 BoavistaA 2-3 90 6.6
05.01.2025 FamalicaoH 1-1 90 1 6.9
29.12.2024 SC BragaA 1-2 90 6.9
20.12.2024 AroucaH 3-1 90 6.7
15.12.2024 EstorilA 0-2 90 7.2
08.12.2024 AVSH 1-1 90 7.0
02.12.2024 FC PortoA 2-0 90 1 7.2
22.09.2024 GIL VicenteA 1-1 73 6.7
14.09.2024 MoreirenseH 3-1 87 1 1 7.5
31.08.2024 EstrelaA 0-1 90 7.9
24.08.2024 Santa ClaraH 0-2 90 6.7
17.08.2024 BenficaA 3-0
10.08.2024 BoavistaH 0-1
17.05.2024 FamalicaoA 1-2 90 7.0
05.05.2024 SC BragaA 4-3 84 2 6.3
27.04.2024 ChavesH 3-1 90 1 2 8.0
21.04.2024 FC PortoH 1-2 90 1 1 6.7
14.04.2024 PortimonenseA 2-2 90 1 7.2
31.03.2024 VizelaA 0-4 76 6.5
17.03.2024 BenficaH 0-1 90 7.2
08.03.2024 EstrelaA 3-1 90 6.5
03.03.2024 GIL VicenteH 0-0 90 1 6.9
24.02.2024 GuimaraesA 0-2 90 1 7.6
18.02.2024 AroucaH 1-0 90 1 7.2
ŞUT14
GOL3
xG1.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%21.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
66' · xG 0.083 65' · xG 0.174 83' · xG 0.02 57' · xG 0.137 · GOL 45' · xG 0.006 45' · xG 0.012 40' · xG 0.013 21' · xG 0.054 67' · xG 0.239 51' · xG 0.0 · GOL 47' · xG 0.0 · GOL 17' · xG 0.021 15' · xG 0.01 81' · xG 0.517
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 7 (%50) Korner — 4 (%29) Kontra atak — 1 (%7) Açık oyun — 1 (%7) Asist sonrası — 1 (%7) 14 şut
  • Duran top7%50
  • Korner4%29
  • Kontra atak1%7
  • Açık oyun1%7
  • Asist sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
Kafa — 7 (%50) Sol ayak — 5 (%36) Diğer — 1 (%7) Sağ ayak — 1 (%7) 14 şut
  • Kafa7%50
  • Sol ayak5%36
  • Diğer1%7
  • Sağ ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 3 %21
  • 61-75' 3 %21
  • 76-90+' 2 %14
PİYASA DEĞERİ€800K-20.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 89 maç
Remo 17maç 2026
Casa Pia 56maç 2022–2025
Stromsgodset 16maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-07 Sonderjyske Casa Pia
2023-06-30 Casa Pia Sönderjyske End of loan
2022-09-01 Sonderjyske Casa Pia
2022-08-31 Sönderjyske Casa Pia loan transfer
2021-07-01 Strasbourg Sonderjyske
2021-07-01 R. Strasbourg SönderjyskE free transfer
2021-06-30 Strømsgodset R. Strasbourg End of loan
2019-08-01 R. Strasbourg Strømsgodset loan transfer
2019-07-01 Strasbourg Stromsgodset
2017-07-01 R. Strasbourg B R. Strasbourg -
2017-03-21 Tad Sport R. Strasbourg B ?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1289 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.6Serie A 2026
PERFORMANS61.21289 dk
KARARİzlemeye değer66/100
FORM TRENDİYükselişte+12.8
ROL UYUMU2026
Klasik stoper 75.4
Defansif bek 74.5
Ayağı iyi stoper 73.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 199 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %67
Dakika %88
Değer / getiri %99
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %59
Dakika %92
Değer / getiri %99
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 85 100
Ortalama rating 6.84 7.2 95
İkili mücadele kazanma 66.67 68 98
Pas hacmi / 90 37.21 45 83
Müdahale / 90 1.54 2.4 64
Pas arası / 90 0.91 1.8 51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +12.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam