Tsuyoshi Watanabe
Japan · Defender

Tsuyoshi Watanabe

YAŞ28
BOY184
KİLO76
KULÜPFeyenoord
DOĞUM YERİSaitama
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.30 / 90
Kilit pas30.89 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili102.95 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 69 defanslar
Müdahale — %3 (0.30) Pas arası — %26 (0.59) Blok — %35 (0.30) İkili mücadele — %74 (%62) Pas isabeti — %93 (%92) Faul (az iyi) — %49 (0.89) 47 ORT. % 3 26 35 74 93 49
  • Müdahale 0.30 %3
  • Pas arası 0.59 %26
  • Blok 0.30 %35
  • İkili mücadele %62 %74
  • Pas isabeti %92 %93
  • Faul (az iyi) 0.89 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 305 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
61. UEFA Champions League2025 · Feyenoord · 2 maç 2gol61.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 J-League CupNone · Japan
🏆 J-League Cup2020/2021 · Japan
🥈 J1 LeagueNone · Japan · 2nd Place
🥈 EAFF E-1 Football ChampionshipNone · Asia · 2nd Place
🥈 J1 League2019 · Japan · 2nd Place
🥈 EAFF E-1 Football Championship2018/2019 · Asia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
2021 0 2022 1 2023 5 2024 6 2025 5 2026 0
GolAsist
2026/27 8 380 0 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 4 305 0 0 6.88
World CupJapan 4 75 0 0 6.30
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan16%62
Müdahale3
Faul32 kazanılan
İlk 1162 yedek
2025/26 38 3.225 5 0 7.09
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 30 2.638 2 0 7.06
UEFA Europa LeagueFeyenoord 6 407 1 0 6.85
UEFA Champions LeagueFeyenoord 2 180 2 0 8.00
Şut26%58 isabet
Kilit pas12
Drible10%83 başarı
İkili kazanılan188%60
Müdahale46
Faul3318 kazanılan
İlk 11362 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2024/25 43 3.773 3 3 7.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 35 3.053 2 2 7.28
UEFA Europa Conference LeagueGent 8 720 1 1 7.39
Şut31%35 isabet
Kilit pas15
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan181%63
Müdahale62
Faul2917 kazanılan
İlk 11421 yedek
G+A / 900.14
Kart6
Kaptan20maçta
2023/24 47 3.905 2 3 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGent 36 3.236 2 3 7.13
UEFA Europa Conference LeagueGent 8 661 0 0 6.95
Asian CupJapan 3 8 0 0 6.20
Şut21%38 isabet
Kilit pas11
Drible10%100 başarı
İkili kazanılan173%62
Müdahale44
Faul2421 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11443 yedek
G+A / 900.12
Kart1
2022/23 27 2.430 1 0 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 27 2.430 1 0 7.11
Şut22%55 isabet
Kilit pas5
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan163%64
Müdahale53
Faul2315 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1127
G+A / 900.04
Kart2
2021/22 10 630 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKortrijk 10 630 0 0 6.57
Şut2
İkili kazanılan35%56
Müdahale9
Faul61 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1173 yedek
Kart2
TOPLAM GOL7
İLK 11886 yedek girdi
KART8
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 1-15'
  • 1-15' 3 %43
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %14
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 34 4-3-3 — 24 3-4-2-1 — 10 3-4-1-2 — 8 4-1-4-1 — 7 3-4-3 — 3 86 maç
  • 4-2-3-134%40
  • 4-3-324%28
  • 3-4-2-110%12
  • 3-4-1-28%9
  • 4-1-4-17%8
  • 3-4-33%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 NEC NijmegenA 1-3 90 0 7.0
30.08.2026 ADO Den HaagH 2-2 84 6.9
23.08.2026 CambuurA 2-5 67 1 6.9
16.08.2026 GO Ahead EaglesH 2-2 64 6.7
29.06.2026 BrazilA 2-1
25.06.2026 SwedenH 1-1 0 0
21.06.2026 TunisiaA 0-4
14.06.2026 NetherlandsA 2-2 75 6.3
10.05.2026 AZ AlkmaarH 1-1 81 1 6.6
03.05.2026 Fortuna SittardA 1-2 89 1 1 7.3
25.04.2026 GroningenH 3-1 74 6.9
12.04.2026 NEC NijmegenA 1-1 96 7.3
05.04.2026 FC VolendamA 0-0 90 1 7.7
22.03.2026 AjaxH 1-1 95 1 6.7
08.03.2026 NAC BredaA 3-3 91 6.2
01.03.2026 TwenteA 2-0 88 1 7.3
22.02.2026 TelstarH 2-1 82 1 7.0
15.02.2026 GO Ahead EaglesH 1-0 95 2 7.2
08.02.2026 UtrechtA 0-1 70 6.9
25.01.2026 HeraclesH 4-2 63 6.7
22.01.2026 Sturm GrazH 3-0 84 1 1 8.7
18.01.2026 Sparta RotterdamH 3-4 90 2 5.3
11.01.2026 HeerenveenA 2-2 94 6.2
21.12.2025 TwenteH 1-1 90 8.2
14.12.2025 AjaxA 2-0 90 1 7.7
06.12.2025 PEC ZwolleH 6-1 90 1 7.7
30.11.2025 TelstarA 1-2 90 6.7
27.11.2025 CelticH 1-3 90 6.7
23.11.2025 NEC NijmegenH 2-4 90 2 5.9
09.11.2025 GO Ahead EaglesA 2-1 90 1 1 7.6
06.11.2025 VfB StuttgartA 2-0 90 6.5
01.11.2025 FC VolendamH 3-1 90 6.9
26.10.2025 PSV EindhovenH 2-3 90 1 6.5
23.10.2025 PanathinaikosH 3-1 25 6.9
05.10.2025 UtrechtH 3-2 90 2 6.3
02.10.2025 Aston VillaH 0-2 90 1 6.3
28.09.2025 GroningenA 0-1 90 8.2
24.09.2025 SC BragaA 1-0 28 6.0
21.09.2025 AZ AlkmaarA 3-3 90 6.5
17.09.2025 Fortuna SittardH 2-0 90 1 7.5
13.09.2025 HeerenveenH 1-0 90 8.2
31.08.2025 Sparta RotterdamA 0-4 90 7.5
16.08.2025 ExcelsiorA 1-2 90 1 7.2
12.08.2025 FenerbahceA 5-2 90 2 4 8.7
09.08.2025 NAC BredaH 2-0 90 8.0
06.08.2025 FenerbahceH 2-1 90 7.3
25.05.2025 Union St. GilloiseA 3-1
01.05.2025 Club Brugge KVAC 4-1 90 8.5
27.04.2025 AnderlechtHC 0-1 90 1 7.3
23.04.2025 AnderlechtA 5-0 90 6.0
20.04.2025 Club Brugge KVH 0-5 90 7.3
13.04.2025 AntwerpAC 0-1 90 7.5
05.04.2025 Union St. GilloiseHC 0-3 90 6.9
30.03.2025 GenkAC 4-0 90 6.2
01.03.2025 Club Brugge KVHC 1-1 83 6.9
23.02.2025 GenkAC 0-0 90 1 7.9
20.02.2025 Real BetisAC 0-1 90 7.3
16.02.2025 Beerschot WilrijkHC 3-2 90 1 2 8.2
13.02.2025 Real BetisH 0-3 90 1 6.3
02.02.2025 AnderlechtH 1-0 90 2 7.3
ŞUT26
GOL2
xG3.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
46' · xG 0.112 39' · xG 0.096 27' · xG 0.026 84' · xG 0.638 · GOL 11' · xG 0.129 80' · xG 0.196 37' · xG 0.101 12' · xG 0.031 7' · xG 0.156 61' · xG 0.022 45' · xG 0.052 42' · xG 0.032 89' · xG 0.108 45' · xG 0.128 29' · xG 0.011 85' · xG 0.066 63' · xG 0.122 89' · xG 0.313 · GOL 75' · xG 0.07 85' · xG 0.046 33' · xG 0.24 90' · xG 0.077 2' · xG 0.044 69' · xG 0.046 45' · xG 0.089 47' · xG 0.066
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 17 (%65) Duran top — 5 (%19) Açık oyun — 2 (%8) Taç sonrası — 1 (%4) Asist sonrası — 1 (%4) 26 şut
  • Korner17%65
  • Duran top5%19
  • Açık oyun2%8
  • Taç sonrası1%4
  • Asist sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Kafa — 18 (%69) Sağ ayak — 6 (%23) Sol ayak — 2 (%8) 26 şut
  • Kafa18%69
  • Sağ ayak6%23
  • Sol ayak2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 4 16-30' — 2 31-45' — 7 46-60' — 2 61-75' — 4 76-90+' — 7 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 4 %15
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 7 %27
  • 46-60' 2 %8
  • 61-75' 4 %15
  • 76-90+' 7 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 173 maç
Feyenoord 42maç 2025–2026
Japan 7maç 2023–2026
Gent 87maç 2023–2024
Kortrijk 37maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-23 Gent Feyenoord
2023-07-01 KV Kortrijk KAA Gent €3.50m
2023-06-15 Kortrijk Gent
2022-01-04 FC Tokyo KV Kortrijk ?
2022-01-04 FC Tokyo Kortrijk
2019-02-01 Chuo University FC Tokyo free transfer
2019-01-31 FC Tokyo Chuo University End of loan
2018-07-19 Chuo University FC Tokyo loan transfer
2015-04-01 YGU High School Chuo University free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2026 Ribs InjuryKadroda yok 1 maç
08.2026 SakatlıkKadroda yok 2 maç
05.2026 DinlenmeKadroda yok 1 maç
03.2026 Kadro dışıŞüpheli 1 maç
02.2026 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Shabab FC %50 2026-07-28
Al-Taawoun FC %50 2026-07-28
Al-Taawoun FC %50 2026-07-28
Al-Shabab FC %50 2026-07-28
Al-Shabab FC %50 2026-07-17
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2638 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.5Eredivisie 2025
PERFORMANS63.32638 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 85.8
Klasik stoper 81.7
Defansif bek 80.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %68
Dakika %89
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %72
Dakika %95
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 61.38 62 99
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 63.3 76 83
İkili mücadele kazanma 61.41 64 96
Ortalama rating 7.06 7.2 98
Pas arası / 90 0.99 1.8 55
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam