LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.27 / 90
Şut30.82 / 90
Kilit pas30.82 / 90
Başarılı dripling30.82 / 90
Kazanılan ikili215.74 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 2.19 %68
- Pas arası 1.91 %88
- Blok 0.27 %39
- İkili mücadele %64 %63
- Pas isabeti %85 %35
- Faul (az iyi) 1.37 %21
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 329 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
47.
UEFA Champions League2025 · Fenerbahce · 4 maç
1gol75.
2asist47.
48.
Süper Lig2025 · Fenerbahce · 5 maç
1asist48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
U18 Premier LeagueNone · England
🏆
U18 Premier League2018/2019 · England
🥈
Challenge LeagueNone · Switzerland · 2nd Place
🥈
Challenge League2022/2023 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
10
565
1
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas6
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan31%57
Müdahale13
Faul86 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1164 yedek
G+A / 900.16
Kart1
2025/26
39
2.469
4
5
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas26
Drible29%41 başarı
İkili kazanılan161%51
Müdahale45
Faul4846 kazanılan
İlk 112811 yedek
G+A / 900.33
Kart6
2024/25
41
3.039
3
4
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%52 isabet
Kilit pas23
Drible39%40 başarı
İkili kazanılan186%52
Müdahale54
Faul3933 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11347 yedek
G+A / 900.21
Kart8
2023/24
39
2.798
0
4
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas30
Drible65%49 başarı
İkili kazanılan209%48
Müdahale40
Faul4749 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11336 yedek
G+A / 900.13
Kart41
TOPLAM GOL9
İLK 117324 yedek girdi
KART18
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 3 %33
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%42
- 3-4-1-214%16
- 4-1-4-114%16
- 4-3-311%12
- 3-4-2-18%9
- 3-5-24%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BeşiktaşH | 1-2 | 89 | 0 | 6.7 | ||
| 30.08.2026 | SamsunsporA | 0-2 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 26.08.2026 | LyonA | 1-2 | 87 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.08.2026 | KonyasporH | 4-2 | 63 | 1 | 6.5 | ||
| 18.08.2026 | LyonH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.08.2026 | Gençlerbirliği S.K.A | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2026 | Sturm GrazA | 0-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 05.08.2026 | Sturm GrazH | 2-0 | 61↑ | – | 7.2 | ||
| 29.07.2026 | Gornik ZabrzeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2026 | Gornik ZabrzeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | EyüpsporH | 3-3 | 63 | 2 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | KonyasporA | 0-3 | 38↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 26.04.2026 | GalatasarayA | 3-0 | 83 | – | 5.6 | ||
| 17.04.2026 | RizesporH | 2-2 | 55 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | KayserisporA | 0-4 | 89 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 05.04.2026 | BesiktasH | 1-0 | 84 | – | 7.7 | ||
| 17.03.2026 | Gazişehir GaziantepH | 4-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-0 | 51↑ | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | SamsunsporH | 3-2 | 88 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | AntalyasporA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.02.2026 | Nottingham ForestA | 1-2 | 76 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2026 | KasimpasaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2026 | Nottingham ForestH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2025 | KonyasporH | 4-0 | 55 | – | 7.2 | ||
| 11.12.2025 | BrannA | 0-4 | 61 | 1 | – | 7.0 | |
| 06.12.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 33↑ | – | 6.0 | ||
| 01.12.2025 | GalatasarayH | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 27.11.2025 | Ferencvarosi TCH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | RizesporA | 2-5 | 34↑ | 1 | 1 | 8.2 | |
| 09.11.2025 | KayserisporH | 4-2 | 9↑ | – | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | PlzenA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | BesiktasA | 2-3 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-4 | 61 | – | 7.2 | ||
| 23.10.2025 | VfB StuttgartH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Fatih KaragümrükH | 2-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | SamsunsporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2025 | NiceH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | AntalyasporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.09.2025 | Dinamo ZagrebA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 21.09.2025 | KasimpasaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | AlanyasporH | 2-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | TrabzonsporH | 1-0 | 90 | 4 | 7.5 | ||
| 31.08.2025 | GenclerbirligiA | 1-3 | 58 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 27.08.2025 | BenficaA | 1-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | KocaelisporH | 3-1 | 96 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 20.08.2025 | BenficaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | GoztepeA | 0-0 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 12.08.2025 | FeyenoordH | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 2 | 10.0 |
| 06.08.2025 | FeyenoordA | 2-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | AntwerpH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.05.2025 | Club Brugge KVA | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2025 | AnderlechtH | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.04.2025 | AnderlechtA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | Club Brugge KVH | 0-5 | 57 | – | 6.2 | ||
| 13.04.2025 | AntwerpA | 0-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Club Brugge KVH | 1-1 | 83 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | GenkA | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 20.02.2025 | Real BetisA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 16.02.2025 | Beerschot WilrijkH | 3-2 | 67 | – | 7.0 | ||
| 13.02.2025 | Real BetisH | 0-3 | 19↑ | – | 5.9 |
ŞUT28
GOL4
xG2.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%61
- Korner7%25
- Açık oyun3%11
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa10%36
- Sol ayak10%36
- Sağ ayak8%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
- 1-15' 6 %21
- 16-30' 4 %14
- 31-45' 4 %14
- 46-60' 7 %25
- 61-75' 3 %11
- 76-90+' 4 %14
AKSİYON HARİTASI1626 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %54
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %50
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %43
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1626
- Pas1076%70
- Top kazanma86%6
- Top teması79%5
- Faul72%5
- Çalım66%4
- Müdahale46%3
- Hava topu39%3
- Uzaklaştırma35%2
- Korner kazandırma32%2
- İsabetsiz şut15%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 129 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-11
Lausanne-Sport
→
KAA Gent
€4.00m
Lausanne-Sport
→
KAA Gent
€4.00m
2021-07-01
Derby U23
→
Lausanne-Sport
free transfer
Derby U23
→
Lausanne-Sport
free transfer
2020-07-01
Derby U18
→
Derby U23
-
Derby U18
→
Derby U23
-
2018-07-01
Derby Youth
→
Derby U18
-
Derby Youth
→
Derby U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
02.2026
SakatlıkKadroda yok
8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Jupiler Pro League2023 · Gent
1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1547 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.6Süper Lig 2025
PERFORMANS53.81547 dk
KARARİzlemeye değer69/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
81.7
İleri sekiz
76.6
Top kapan ön libero
74.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%79
Dakika
%82
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%81
Dakika
%85
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
53.8
76
71
Müdahale / 90
2.09
2.5
84
İkili mücadele kazanma
51.71
55
94
Başarılı drible / 90
1.05
1.2
88
Gol / 90
0.17
0.18
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vetle Walle EgeliSandefjord · 21
%95
1gol
1asist
69scout
Eliteserien
Jean LucasBahia · 27
%95
3gol
1asist
58scout
Serie A
Yassine BouchamaPreußen Münster · 28
%88
2gol
1asist
64scout
€500K
2. Bundesliga
Adonis PreciadoClub Tijuana · 28
%67
3gol
2asist
55scout
Liga MX
Alexander Prass1899 Hoffenheim · 24
%66
3gol
2asist
67scout
€9.00M
Bundesliga
Kiernan Dewsbury-HallEverton · 27
%62
7gol
4asist
61scout
Premier League
Khéphren ThuramJuventus · 24
%62
3gol
3asist
59scout
€40.00M
Serie A
Kjell WätjenVfL Bochum · 35
%60
3gol
0asist
54scout
€2.50M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
