LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.89 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili62.66 / 90
Rating6.44
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 94 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.00 %0
- Pas isabeti %84 %63
- Top kapma 2.66 %55
- İkili mücadele %38 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 203 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
EFL Trophy2023/2024 · England
🏆
UEFA U19 Championship2022 Slovakia · Europe
🥈
League One2020/2021 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
203
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan6%38
Müdahale5
Faul51 kazanılan
İlk 113
Kart2
2025/26
41
2.278
1
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas10
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan79%56
Müdahale29
Faul175 kazanılan
İlk 112615 yedek
G+A / 900.08
Kart3
Kaptan4maçta
2024/25
24
1.831
2
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas5
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan86%58
Müdahale26
Faul1911 kazanılan
İlk 11204 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2021/22
42
2.825
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible9%75 başarı
İkili kazanılan103%56
Müdahale62
Faul147 kazanılan
İlk 113111 yedek
Kart6
TOPLAM GOL4
İLK 114819 yedek girdi
KART8
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %50
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%45
- 4-4-216%25
- 3-4-2-111%17
- 3-4-33%5
- 4-1-4-13%5
- 5-3-22%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | BlackburnA | 1-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | BoltonH | 0-0 | 19 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2026 | PortsmouthA | 1-3 | 94 | – | 6.2 | ||
| 02.05.2026 | IpswichAC | 3-0 | 85 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | DerbyHC | 2-3 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | SwanseaH | 1-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | MillwallAC | 2-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Bristol CityHC | 0-0 | 85 | 1 | 7.7 | ||
| 06.04.2026 | PrestonA | 1-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | WatfordH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | PortsmouthH | 6-1 | 92 | – | 7.5 | ||
| 14.03.2026 | LeicesterA | 1-3 | 85 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 11.03.2026 | BirminghamA | 1-0 | 94 | – | 7.6 | ||
| 08.03.2026 | MiddlesbroughH | 0-4 | 89 | – | 6.0 | ||
| 28.02.2026 | Sheffield UtdH | 0-2 | 86 | – | 6.2 | ||
| 24.02.2026 | SouthamptonA | 5-0 | 88 | – | 5.3 | ||
| 21.02.2026 | Hull CityA | 1-3 | 95 | – | 6.2 | ||
| 14.02.2026 | BlackburnH | 1-3 | 93 | – | 6.5 | ||
| 06.02.2026 | CharltonA | 0-0 | 93 | 1 | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | CoventryH | 2-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 24.01.2026 | WrexhamH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2026 | Oxford UnitedA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | Stoke CityA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | NorwichA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | West BromH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | BirminghamH | 3-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | MillwallA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.11.2025 | LeicesterH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | CharltonA | 1-5 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 08.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | QPRA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | PrestonH | 0-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | BlackburnA | 2-1 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | Bristol CityA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | SwanseaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | DerbyA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.09.2025 | Sheffield UtdA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | MiddlesbroughH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | PortsmouthH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | WatfordA | 2-2 | 2↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Stoke CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | IpswichA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | NorthamptonA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | WrexhamH | 2-1 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | SunderlandA | 0-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 26.04.2025 | BurnleyH | 0-5 | 80 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | SwanseaH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2025 | PrestonA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.04.2025 | Oxford UnitedA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 05.04.2025 | CardiffH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.03.2025 | Stoke CityA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | LeedsH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.03.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | West BromA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 01.03.2025 | Sheffield UtdH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 14.02.2025 | DerbyH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 11.02.2025 | CoventryA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.02.2025 | BlackburnH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 |
ŞUT11
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%36
- Korner3%27
- Asist sonrası2%18
- Açık oyun2%18
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%45
- Sağ ayak5%45
- Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 3 %27
- 61-75' 3 %27
- 76-90+' 1 %9
PİYASA DEĞERİ€5.00M+31.6%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 110 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1511 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.1Championship 2025
PERFORMANS59.71511 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
78.0
Klasik stoper
77.6
Defansif bek
77.4
Ayağı iyi stoper
61.0
Klasik stoper
55.4
Defansif bek
53.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%62
Dakika
%61
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%62
Dakika
%80
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
48.25
62
78
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
59.7
76
79
İkili mücadele kazanma
57.14
64
89
Ortalama rating
6.69
7.2
93
Pas arası / 90
1.19
1.8
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Adonis FríasSantos · 27
%95
0gol
0asist
64scout
Serie A
Lucas BartlettDC United · 28
%93
0gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Darnell FurlongIpswich · 30
%92
1gol
3asist
59scout
Championship
Jose FontánArouca · 25
%76
2gol
3asist
67scout
Primeira Liga
Mike Van der HoornUtrecht · 33
%71
2gol
0asist
65scout
€800K
Eredivisie
Jonathan GalvánCentral Cordoba de Santiago · 33
%64
1gol
2asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Rodrigo AbascalGuimaraes · 31
%62
1gol
2asist
62scout
Primeira Liga
Anel AhmedhodžićFeyenoord · 26
%60
0gol
1asist
66scout
€12.00M
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


