Orri Steinn Óskarsson
Iceland · Attacker

Orri Steinn Óskarsson

YAŞ21
BOY186
KİLO76
DOĞUM YERİReykjavik
LİGFriendlies
BU SEZON1G · 0A
Gol10.33 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.99 / 90
Kilit pas20.66 / 90
Başarılı dripling10.33 / 90
Kazanılan ikili123.99 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 27 forvetler
Gol — %50 (0.33) Şut — %38 (2.0) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %27 (0.66) Drible — %31 (0.33) İkili mücadele — %35 (%40) 30 ORT. % 50 38 0 27 31 35
  • Gol 0.33 %50
  • Şut 2.0 %38
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.66 %27
  • Drible 0.33 %31
  • İkili mücadele %40 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 271 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
6. UEFA Nations League2024 · Iceland · 8 maç 5gol6.
7. Superliga2023 · FC Copenhagen · 27 maç 10gol7.
48. La Liga2025 · Real Sociedad · 2 maç 1gol48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Superliga2021/2022 · Denmark
🏆 1. Deild2019 · Iceland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2022 0 2023 5 2024 11 2025 8 2026 1
GolAsist
2026/27 4 271 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 4 271 1 0 6.60
Şut6%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan12%40
Müdahale1
Faul54 kazanılan
İlk 1131 yedek
G+A / 900.33
2025/26 21 830 8 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 21 830 8 0 6.91
Şut23%78 isabet
Kilit pas5
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan31%42
Müdahale6
Faul147 kazanılan
Ofsayt12
İlk 11813 yedek
G+A / 900.87
Kart5
2024/25 42 1.791 9 2 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaReal Sociedad 25 949 3 0 6.59
UEFA Europa Conference LeagueFC Copenhagen 6 435 2 2 7.13
UEFA Europa LeagueReal Sociedad 11 407 4 0 7.03
Şut39%44 isabet
Kilit pas14
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan82%40
Müdahale10
Faul1310 kazanılan
Ofsayt16
İlk 111725 yedek
G+A / 900.55
Kart3
2023/24 13 289 3 2 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFC Copenhagen 13 289 3 2 6.97
Şut5%60 isabet
Kilit pas7
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan10%27
Müdahale2
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11211 yedek
G+A / 901.56
Kart1
2022/23 3 20 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueFC Copenhagen 3 20 0 0 6.50
İkili kazanılan1%25
Faul1
TOPLAM GOL332 penaltı
İLK 114150 yedek girdi
KART9
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR33 gol
1-15' — 3 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 8 76-90+' — 11 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 76-90+'
  • 1-15' 3 %9
  • 16-30' 3 %9
  • 31-45' 4 %12
  • 46-60' 4 %12
  • 61-75' 8 %24
  • 76-90+' 11 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 29 4-1-4-1 — 27 4-3-3 — 13 4-2-3-1 — 11 4-4-1-1 — 5 5-3-2 — 2 87 maç
  • 4-4-229%33
  • 4-1-4-127%31
  • 4-3-313%15
  • 4-2-3-111%13
  • 4-4-1-15%6
  • 5-3-22%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Celta VigoH 0-0 71 1 6.3
29.08.2026 EspanyolH 2-1 78 1 3 7.6
26.08.2026 Real MadridA 4-1 31 6.3
21.08.2026 Real BetisA 1-0 91 2 6.2
23.05.2026 EspanyolA 1-1 77 1 4 7.9
17.05.2026 ValenciaH 3-4 79 1 3 8.0
09.05.2026 Real BetisH 2-2 86 1 4 7.0
04.05.2026 SevillaA 1-0 42 6.2
26.04.2026 Rayo VallecanoA 3-3 67 1 2 7.3
22.04.2026 GetafeH 0-1 93 2 6.2
11.04.2026 AlavesH 3-3 72 1 1 7.3
04.04.2026 LevanteH 2-0 7
20.03.2026 VillarrealA 3-1 18 6.5
15.03.2026 OsasunaH 3-1 21 1 6.7
07.03.2026 Atletico MadridA 3-2 56 6.3
21.02.2026 OviedoH 3-3 40 2 2 8.3
14.02.2026 Real MadridA 4-1 28 6.2
07.02.2026 ElcheH 3-1 3
01.02.2026 Athletic ClubA 1-1 17 6.7
25.01.2026 Celta VigoH 3-1 8 1 6.7
09.01.2026 GetafeA 1-2
04.01.2026 Atletico MadridH 1-1 2
30.08.2025 OviedoA 1-0 56 1 6.3
24.08.2025 EspanyolH 2-2 35 1 1 7.5
16.08.2025 ValenciaA 1-1 23 1 6.3
23.04.2025 AlavesA 1-0 25 6.5
12.04.2025 MallorcaH 0-2 34 6.7
06.04.2025 Las PalmasA 1-3 27 2 6.3
16.03.2025 Rayo VallecanoA 2-2 63 6.2
13.03.2025 Manchester UnitedA 4-1 14 6.9
09.03.2025 SevillaH 0-1 90 2 6.6
06.03.2025 Manchester UnitedH 1-1 27 2 6.5
02.03.2025 BarcelonaA 4-0 77 6.9
23.02.2025 LeganesH 3-0 66 6.6
20.02.2025 FC MidtjyllandH 5-2 12 1 1 7.5
16.02.2025 Real BetisA 3-0
13.02.2025 FC MidtjyllandA 1-2 74 1 6.7
09.02.2025 EspanyolH 2-1 62 6.7
02.02.2025 OsasunaA 2-1 24 1 2 7.0
30.01.2025 PAOKH 2-0 73 2 3 8.3
26.01.2025 GetafeH 0-3 20 2 6.2
23.01.2025 LazioA 3-1
19.01.2025 ValenciaA 1-0 74 1 6.5
13.01.2025 VillarrealH 1-0 12 1 6.7
21.12.2024 Celta VigoA 2-0 45 6.3
15.12.2024 Las PalmasH 0-0 11 6.7
12.12.2024 Dynamo KyivH 3-0 32 1 6.5
10.11.2024 BarcelonaH 1-0 28 1 6.7
07.11.2024 PlzenA 2-1 90 1 3 8.0
03.11.2024 SevillaA 0-2 10 6.3
27.10.2024 OsasunaH 0-2 45 6.5
24.10.2024 Maccabi Tel AvivA 1-2
19.10.2024 GironaA 0-1 65 2 6.0
06.10.2024 Atletico MadridH 1-1
03.10.2024 AnderlechtH 1-2 75 2 6.6
28.09.2024 ValenciaH 3-0 29 2 3 8.2
25.09.2024 NiceA 1-1 10 6.3
21.09.2024 ValladolidA 0-0 61 6.9
17.09.2024 MallorcaA 1-0 30 1 6.3
14.09.2024 Real MadridH 0-2 27 6.3
ŞUT36
GOL10
xG8.1
xG FARKI+1.9over performing
DÖNÜŞÜM%27.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.414 · GOL 42' · xG 0.161 34' · xG 0.134 71' · xG 0.104 47' · xG 0.042 28' · xG 0.597 · GOL 20' · xG 0.021 63' · xG 0.112 · GOL 62' · xG 0.08 88' · xG 0.064 90' · xG 0.154 80' · xG 0.358 · GOL 36' · xG 0.329 27' · xG 0.098 26' · xG 0.145 60' · xG 0.411 · GOL 33' · xG 0.014 18' · xG 0.279 79' · xG 0.054 90' · xG 0.453 · GOL 64' · xG 0.251 · GOL 89' · xG 0.055 89' · xG 0.353 · GOL 85' · xG 0.617 55' · xG 0.049 69' · xG 0.205 69' · xG 0.212 · GOL 83' · xG 0.657 54' · xG 0.08 30' · xG 0.243 75' · xG 0.132 72' · xG 0.486 72' · xG 0.388 61' · xG 0.218 · GOL 4' · xG 0.025 26' · xG 0.124
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%61) Kontra atak — 7 (%19) Açık oyun — 6 (%17) Duran top — 1 (%3) 36 şut
  • Asist sonrası22%61
  • Kontra atak7%19
  • Açık oyun6%17
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 26 (%72) Sol ayak — 5 (%14) Kafa — 5 (%14) 36 şut
  • Sağ ayak26%72
  • Sol ayak5%14
  • Kafa5%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR36 şut
1-15' — 1 16-30' — 7 31-45' — 4 46-60' — 4 61-75' — 11 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 61-75'
  • 1-15' 1 %3
  • 16-30' 7 %19
  • 31-45' 4 %11
  • 46-60' 4 %11
  • 61-75' 11 %31
  • 76-90+' 9 %25
AKSİYON HARİTASI431 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 6 6 6 6 7 8 9 9 11 11 13
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR431
Pas 179 Pas — 179 (%46) Hava topu 51 Hava topu — 51 (%13) Top teması 42 Top teması — 42 (%11) Faul 34 Faul — 34 (%9) Kurtarılan şut — 19 (%5) Ofsa… 16 Ofsayt — 16 (%4) Korn… 15 Korner kazandırma — 15 (%4) Top ka… 14 Top kazanma — 14 (%4) İsabetsiz şut — 13 (%3) Top kaptırma — 10 (%3)
  • Pas179%46
  • Hava topu51%13
  • Top teması42%11
  • Faul34%9
  • Kurtarılan şut19%5
  • Ofsayt16%4
  • Korner kazandırma15%4
  • Top kazanma14%4
  • İsabetsiz şut13%3
  • Top kaptırma10%3
PİYASA DEĞERİ€12.00M-20.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 83 maç
Real Sociedad 61maç 2024–2026
Iceland U21 2023–2025
FC Copenhagen 22maç 2022–2024
Iceland 2023–2024
Iceland U19 2022–2023
Grotta 2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-30 Copenhagen Real Sociedad €20.00m
2023-07-01 Sonderjyske FC Copenhagen
2023-06-30 Sönderjyske Copenhagen End of loan
2023-01-31 Copenhagen Sönderjyske loan transfer
2022-07-01 Copenhagen U19 Copenhagen -
2022-07-01 FC Copenhagen København U19
2022-05-21 Grotta FC Copenhagen
2021-02-01 FCK Youth Copenhagen U19 -
2020-09-03 Grótta FCK Youth ?
2019-01-01 Grótta U19 Grótta -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
01.2026 Kas sakatlığıKadroda yok 7 maç
12.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 10 maç
11.2025 Uyluk sakatlığıKadroda yok 7 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 830 dk

Takip listesi: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.8La Liga 2025
PERFORMANS67.0830 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 84.3
Pivot forvet 77.7
İçe kat eden kanat 73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 186 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %85
Dakika %56
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %85
Dakika %75
Değer / getiri %10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90 0.87 0.65 100
Performans skoru 67 78 86
Tahmini xG / 90 0.625 0.48 100
İsabetli şut / 90 1.95 1.8 100
Şut isabeti 78.26 48 100
Ortalama rating 6.91 7.15 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam