LİGLa Liga
BU SEZON3G · 1A
Gol30.20 / 90
Asist10.07 / 90
Şut191.24 / 90
Kilit pas130.85 / 90
Başarılı dripling372.41 / 90
Kazanılan ikili1016.57 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2024 · 129 orta sahalar
- Kilit pas 0.85 %33
- Asist 0.07 %38
- Drible 2.41 %97
- Pas isabeti %83 %52
- Top kapma 2.93 %61
- İkili mücadele %49 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1384 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Africa Cup of Nations2021 · Morocco · 5 maç
2asist4.
19.
Jupiler Pro League2020 · Standard Liege · 27 maç
10gol19.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Cup2020/2021 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 8 G+A
GolAsist
2024/25
31
1.384
3
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas13
Drible37%59 başarı
İkili kazanılan101%49
Müdahale31
Faul3228 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 111813 yedek
G+A / 900.26
Kart6
2023/24
28
693
0
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas4
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan71%50
Müdahale18
Faul2325 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11820 yedek
G+A / 900.13
Kart51
2022/23
19
1.087
6
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas13
Drible36%47 başarı
İkili kazanılan107%44
Müdahale29
Faul2827 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı3
İlk 11127 yedek
G+A / 900.66
Kart62
2021/22
19
1.328
3
2
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%38 isabet
Kilit pas11
Drible20%43 başarı
İkili kazanılan126%42
Müdahale38
Faul3845 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11163 yedek
G+A / 900.34
Kart7
2020/21
10
774
4
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas8
Drible23%46 başarı
İkili kazanılan86%45
Müdahale25
Faul2331 kazanılan
Penaltı1
İlk 1110
G+A / 900.47
Kart2
TOPLAM GOL71 penaltı
İLK 112939 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 2 %29
- 76-90+' 1 %14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-225%40
- 4-2-3-114%22
- 4-1-4-110%16
- 4-3-37%11
- 5-4-14%6
- 5-3-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2025 | AlavesH | 0-1 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 13.05.2025 | GironaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | MallorcaA | 2-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | BarcelonaH | 1-2 | 72 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | Real BetisA | 5-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | OsasunaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | Atletico MadridA | 4-2 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | GetafeH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | Real SociedadA | 2-1 | 62 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2025 | Celta VigoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | ValenciaA | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.02.2025 | Las PalmasH | 1-1 | 58 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2025 | SevillaH | 0-4 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 07.02.2025 | Rayo VallecanoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | VillarrealA | 5-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.01.2025 | Real MadridH | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2025 | EspanyolA | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | Real BetisH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | GironaA | 3-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | Atletico MadridH | 0-5 | 12 | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | Athletic ClubH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | OsasunaA | 1-0 | 58 | 2 | 6.2 | ||
| 26.10.2024 | VillarrealH | 1-2 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2024 | AlavesA | 2-3 | 74 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 05.10.2024 | Rayo VallecanoH | 1-2 | 83 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 21.09.2024 | Real SociedadH | 0-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 15.09.2024 | Celta VigoA | 3-1 | 85 | 1 | – | 7.2 | |
| 31.08.2024 | BarcelonaA | 7-0 | 57 | – | 6.2 | ||
| 28.08.2024 | LeganesH | 0-0 | 89 | 2 | 7.9 | ||
| 25.08.2024 | Real MadridA | 3-0 | 31↑ | 1 | 6.2 | ||
| 19.08.2024 | EspanyolH | 1-0 | 69 | 1 | 7.3 | ||
| 19.05.2024 | GironaH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | Real SociedadA | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2024 | Rayo VallecanoH | 0-0 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | AlavesH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2024 | BarcelonaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | Real BetisH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.04.2024 | OsasunaA | 0-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 04.04.2024 | Granada CFA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2024 | MallorcaH | 0-0 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | VillarrealA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | GetafeH | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 02.03.2024 | Real MadridH | 2-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 17.02.2024 | SevillaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | Las PalmasA | 2-0 | 67 | – | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | AlmeriaH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 30.01.2024 | South AfricaH | 0-2 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 19.12.2023 | Rayo VallecanoA | 0-1 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 16.12.2023 | BarcelonaH | 1-1 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 02.12.2023 | GironaA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 25.11.2023 | Celta VigoH | 0-0 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 05.11.2023 | Granada CFH | 1-0 | 24 | – | 6.3 | ||
| 29.10.2023 | Athletic ClubA | 2-2 | 59 | 2 | 6.5 | ||
| 23.10.2023 | CadizH | 2-0 | 65 | 1 | – | 7.2 | |
| 07.10.2023 | MallorcaA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2023 | Real SociedadH | 0-1 | 45 | 1 | 5.7 | ||
| 23.09.2023 | AlmeriaA | 2-2 | 25↑ | 1 | 7.5 | ||
| 16.09.2023 | Atletico MadridH | 3-0 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 02.09.2023 | AlavesA | 1-0 | 20↑ | – | 7.2 | ||
| 27.04.2023 | ValenciaA | 2-1 | 44 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2024 · 107 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
SakatlıkKadroda yok
4 maç
02.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
01.2024
Milli takımKadroda yok
3 maç
10.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
06.2023
Omuz sakatlığıKadroda yok
7 maç
03.2023
Arka adale sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Africa Cup of Nations2021 · Morocco
2sarı · 5 maç
🟨
Jupiler Pro League2020 · Standard Liege
8sarı · 27 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



