LİGFriendlies
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.28 / 90
Şut20.55 / 90
Kilit pas51.38 / 90
Başarılı dripling10.28 / 90
Kazanılan ikili123.31 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 1.10 %40
- Pas arası 0.28 %6
- Blok 0.28 %51
- İkili mücadele %57 %40
- Pas isabeti %83 %48
- Faul (az iyi) 0.83 %38
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 326 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Championship2022 · Swansea · 43 maç
10asist4.
5.
Championship2026 · Southampton · 3 maç
1asist5.
5.
FA Cup2020 · Swansea · 3 maç
2asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 15 G+A
GolAsist
2026/27
5
326
0
1
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%57
Müdahale4
Faul35 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.28
Kart1
2025/26
49
3.549
8
6
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%52 isabet
Kilit pas82
Drible15%44 başarı
İkili kazanılan167%60
Müdahale62
Faul2944 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113811 yedek
G+A / 900.36
Kart4
2024/25
33
1.656
0
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas36
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan99%63
Müdahale34
Faul2034 kazanılan
İlk 112013 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2023/24
47
2.854
0
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%26 isabet
Kilit pas57
Drible9%31 başarı
İkili kazanılan153%60
Müdahale59
Faul2750 kazanılan
İlk 113017 yedek
G+A / 900.06
Kart9
2022/23
43
3.702
5
10
7.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%50 isabet
Kilit pas108
Drible25%58 başarı
İkili kazanılan231%64
Müdahale85
Faul4195 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11412 yedek
G+A / 900.36
Kart11
2021/22
39
3.000
2
4
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas25
Drible24%52 başarı
İkili kazanılan192%57
Müdahale51
Faul4480 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11345 yedek
G+A / 900.18
Kart82
2020/21
43
1.098
0
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas12
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan80%62
Müdahale31
Faul1524 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111132 yedek
G+A / 900.16
Kart2
TOPLAM GOL91 penaltı
İLK 116429 yedek girdi
KART10
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %44
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-130%35
- 4-2-3-130%35
- 5-4-19%10
- 3-4-37%8
- 3-4-1-26%7
- 4-4-24%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | LincolnA | 1-1 | 5 | 0 | 7.1 | ||
| 01.09.2026 | BirminghamA | 1-1 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 29.08.2026 | MillwallH | 5-1 | 88 | 1 | 1 | 6.1 | |
| 22.08.2026 | Stoke CityH | 3-1 | 49 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | WatfordA | 2-1 | 94 | 1 | 7.5 | ||
| 12.05.2026 | MiddlesbroughH | 2-1 | 124 | 2 | 8.6 | ||
| 09.05.2026 | MiddlesbroughA | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | PrestonA | 1-3 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 28.04.2026 | IpswichH | 2-2 | 94 | 1 | 1 | 2 | 8.2 |
| 21.04.2026 | Bristol CityH | 2-2 | 92 | 1 | – | 6.3 | |
| 18.04.2026 | SwanseaA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2026 | BlackburnH | 3-0 | 71 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 11.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 86 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 07.04.2026 | WrexhamA | 1-5 | 65 | – | 6.9 | ||
| 26.03.2026 | Czech RepublicA | 2-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Oxford UnitedH | 2-0 | 89 | – | 7.9 | ||
| 18.03.2026 | NorwichH | 1-0 | 93 | – | 6.6 | ||
| 14.03.2026 | CoventryA | 1-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2026 | West BromA | 1-1 | 93 | 1 | 7.2 | ||
| 28.02.2026 | Sheffield WednesdayA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.02.2026 | QPRH | 5-0 | 88 | 1 | – | 7.7 | |
| 21.02.2026 | CharltonH | 1-1 | 95 | 3 | 6.7 | ||
| 10.02.2026 | LeicesterA | 3-4 | 17↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 07.02.2026 | WatfordH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | Stoke CityA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | PortsmouthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2026 | Sheffield UtdH | 1-0 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 17.01.2026 | Hull CityH | 1-2 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 04.01.2026 | MiddlesbroughA | 4-0 | 74 | – | 6.6 | ||
| 01.01.2026 | MillwallH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.12.2025 | BirminghamA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.12.2025 | Oxford UnitedA | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 20.12.2025 | CoventryH | 1-1 | 100 | 1 | 7.2 | ||
| 13.12.2025 | NorwichA | 2-1 | 98 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 09.12.2025 | West BromH | 3-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 06.12.2025 | BirminghamH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | MillwallA | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 25.11.2025 | LeicesterH | 3-0 | 67 | 2 | – | 7.9 | |
| 22.11.2025 | CharltonA | 1-5 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 08.11.2025 | Sheffield WednesdayH | 3-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 05.11.2025 | QPRA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.11.2025 | PrestonH | 0-2 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | BlackburnA | 2-1 | 81 | – | 7.3 | ||
| 21.10.2025 | Bristol CityA | 3-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | SwanseaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.10.2025 | PortugalA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | DerbyA | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | Sheffield UtdA | 1-2 | 75 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | MiddlesbroughH | 1-1 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 20.09.2025 | Hull CityA | 3-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | PortsmouthH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | WatfordA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.08.2025 | Stoke CityH | 1-2 | 76↑ | – | 7.9 | ||
| 17.08.2025 | IpswichA | 1-1 | 40↑ | – | 6.6 | ||
| 12.08.2025 | NorthamptonA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.08.2025 | WrexhamH | 2-1 | 19↑ | 1 | 1 | 9.3 | |
| 25.05.2025 | ArsenalH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | EvertonA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | Manchester CityH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | LeicesterA | 2-0 | 90 | – | 7.0 |
ŞUT61
GOL9
xG4.4
xG FARKI+4.6over performing
DÖNÜŞÜM%14.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Serbest vuruş20%33
- Korner16%26
- Asist sonrası14%23
- Açık oyun6%10
- Duran top3%5
- Kontra atak1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak55%90
- Kafa4%7
- Sağ ayak2%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR61 şut
- 1-15' 7 %11
- 16-30' 11 %18
- 31-45' 9 %15
- 46-60' 11 %18
- 61-75' 8 %13
- 76-90+' 15 %25
PİYASA DEĞERİ€2.80M-6.7%
DİSİPLİN12kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 259 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-10-16
QPR
→
Swansea
€278k
QPR
→
Swansea
€278k
2018-12-31
Rotherham
→
QPR
End of loan
Rotherham
→
QPR
End of loan
2015-01-08
Galway United
→
QPR
€68k
Galway United
→
QPR
€68k
2014-01-30
Mervue United
→
Galway United
free transfer
Mervue United
→
Galway United
free transfer
2013-01-01
Mervue Academy
→
Mervue United
-
Mervue Academy
→
Mervue United
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Championship2022 · Swansea
11sarı · 43 maç
🟥
Championship2021 · Swansea
1kırmızı · 38 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3459 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.0Championship 2025
PERFORMANS62.43459 dk
KARARİzlemeye değer64/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
84.1
Ayağı iyi stoper
83.4
Klasik stoper
82.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%70
Dakika
%90
Değer / getiri
%7
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%69
Dakika
%100
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
2.06
1.4
100
Pas hacmi / 90
49.49
48
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
62.4
74
84
Asist / 90
0.16
0.22
73
Müdahale / 90
1.56
2.5
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan MirandaBologna · 25
%95
1gol
3asist
67scout
€15.00M
Serie A
James BreeCharlton · 28
%89
2gol
3asist
56scout
Championship
Felix BeijmoAarhus · 27
%87
2gol
4asist
67scout
Superliga
Marcos LópezFC Copenhagen · 26
%87
1gol
4asist
70scout
Superliga
Alessandro BastoniInter · 26
%80
1gol
1asist
54scout
€70.00M
UEFA Champions League
Kai WagnerBirmingham · 28
%65
0gol
3asist
59scout
Championship
Žan KolmaničAustin · 25
%60
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Joel PereiraLech Poznan · 29
%60
0gol
1asist
55scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


