Portugal · Defender
Ronald Pereira Martins
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.76 / 90
Kilit pas53.81 / 90
Başarılı dripling10.76 / 90
Kazanılan ikili107.63 / 90
Rating7.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.760.12
Kilit pas
3.812.12
Başarılı dripling
0.760.37
Kazanılan ikili
7.633.37
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
UEFA Champions League2026 · Lech Poznan · 1 maç
1asist12.
15.
UEFA Europa Conference League2022 · Lech Poznan · 18 maç
3asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Ekstraklasa2024/2025 · Poland
🏆
Ekstraklasa2021/2022 · Poland
🥈
Super Cup2022/2023 · Poland · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Poland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
2
118
0
1
7.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas5
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%59
Müdahale6
Faul13 kazanılan
İlk 1111 yedek
G+A / 900.76
2025/26
11
803
0
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas18
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan35%56
Müdahale21
Faul68 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1192 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2022/23
12
1.049
0
3
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas20
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan49%55
Müdahale24
Faul813 kazanılan
İlk 11111 yedek
G+A / 900.26
Kart1
2020/21
34
2.542
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas26
Drible26%68 başarı
İkili kazanılan102%56
Müdahale37
Faul1923 kazanılan
İlk 11286 yedek
G+A / 900.04
Kart3
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11145 yedek girdi
KART2
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-118%95
- 4-4-21%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2026 | AarhusH | 0-3 | 39↑ | – | 7.3 | ||
| 21.07.2026 | AarhusA | 1-4 | 79 | 1 | – | 7.2 | |
| 19.03.2026 | Shakhtar DonetskA | 1-2 | 39↑ | 1 | 6.6 | ||
| 12.03.2026 | Shakhtar DonetskH | 1-3 | 47 | 1 | 7.2 | ||
| 26.02.2026 | KuPSH | 1-0 | 85 | – | 8.0 | ||
| 19.02.2026 | KuPSA | 0-2 | 82 | – | 7.2 | ||
| 18.12.2025 | Sigma OlomoucA | 1-2 | 88 | – | 6.7 | ||
| 11.12.2025 | FSV Mainz 05H | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.11.2025 | LausanneH | 2-0 | 59 | – | 7.5 | ||
| 06.11.2025 | Rayo VallecanoA | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.10.2025 | Lincoln Red Imps FCA | 2-1 | 45↑ | – | 7.3 | ||
| 02.10.2025 | Rapid ViennaH | 4-1 | 96 | – | 7.0 | ||
| 06.08.2025 | FK Crvena ZvezdaH | 1-3 | 82 | – | 5.9 | ||
| 20.04.2023 | FiorentinaA | 2-3 | 59↑ | – | 6.3 | ||
| 13.04.2023 | FiorentinaH | 1-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2023 | Djurgardens IFA | 0-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 09.03.2023 | Djurgardens IFH | 2-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 23.02.2023 | Bodo/GlimtH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 16.02.2023 | Bodo/GlimtA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 03.11.2022 | VillarrealH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.10.2022 | Austria ViennaA | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 13.10.2022 | Hapoel Beer ShevaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2022 | Hapoel Beer ShevaH | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 15.09.2022 | Austria ViennaH | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 08.09.2022 | VillarrealA | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.05.2021 | BoavistaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.05.2021 | Pacos FerreiraA | 0-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2021 | SC BragaH | 1-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 05.05.2021 | MaritimoA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.05.2021 | FarenseH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.04.2021 | BelenensesA | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 22.04.2021 | FamalicaoH | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.04.2021 | BenficaA | 1-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 11.04.2021 | MoreirenseH | 1-2 | 82 | – | 7.6 | ||
| 03.04.2021 | Rio AveA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.03.2021 | NacionalH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2021 | GuimaraesA | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.03.2021 | FC PortoH | 0-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 28.02.2021 | TondelaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2021 | Santa ClaraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2021 | PortimonenseA | 4-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2021 | Sporting CPH | 1-2 | 66 | – | 6.9 | ||
| 05.02.2021 | BoavistaA | 1-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 02.02.2021 | Pacos FerreiraH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.01.2021 | SC BragaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.01.2021 | MaritimoH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.01.2021 | FarenseA | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 04.01.2021 | BelenensesH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.12.2020 | FamalicaoA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.12.2020 | BenficaH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.12.2020 | MoreirenseA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2020 | Rio AveH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.11.2020 | NacionalA | 2-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2020 | GuimaraesH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.10.2020 | Sporting CPA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.10.2020 | FC PortoA | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 17.10.2020 | TondelaH | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.10.2020 | Santa ClaraA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2020 | PortimonenseH | 1-0 | 90 | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 59 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 721 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.6UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS64.6721 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%72
Dakika
%92
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%75
Dakika
%65
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kai WagnerBirmingham · 28
%95
0gol
3asist
59scout
Championship
Juan MirandaBologna · 25
%80
1gol
3asist
67scout
€15.00M
Serie A
Emerson PalmieriMarseille · 31
%73
0gol
3asist
62scout
Ligue 1
Alessandro BastoniInter · 26
%70
1gol
1asist
54scout
€70.00M
UEFA Champions League
Dani TasendeZaragoza · 25
%66
0gol
4asist
76scout
€700K
Segunda División
Žan KolmaničAustin · 25
%62
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Maximilian WittekVfL Bochum · 30
%60
0gol
7asist
67scout
€1.50M
2. Bundesliga
Charalampos LykogiannisBologna · 32
%60
0gol
1asist
51scout
€1.50M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


