Guido Rodríguez
Spain · Midfielder

Guido Rodríguez

YAŞ37
BOY178 cm
KİLO71 kg
KULÜPLeganes
DOĞUM YERİBetanzos
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 5A
Asist50.37 / 90
Şut110.82 / 90
Kilit pas282.09 / 90
Başarılı dripling151.12 / 90
Kazanılan ikili957.10 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Başarılı dripling 1.121.15
Kazanılan ikili 7.108.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4. Copa del Rey2023 · Mallorca · 7 maç 1asist4.
8. La Liga2024 · Mallorca · 37 maç 7asist8.
11. La Liga2022 · Mallorca · 35 maç 6asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈 Segunda División2020/2021 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 11 G+A
2021 6 2022 9 2023 6 2024 11 2025 5
GolAsist
2025/26 21 1.283 0 5 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónLeganes 18 1.205 0 5 6.90
La LigaMallorca 3 78 0 0 6.70
Şut11%27 isabet
Kilit pas28
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan102%50
Müdahale36
Faul3322 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11147 yedek
G+A / 900.35
Kart4
2024/25 37 2.175 4 7 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 2.175 4 7 6.92
Şut22%45 isabet
Kilit pas33
Drible16%53 başarı
İkili kazanılan133%47
Müdahale49
Faul5140 kazanılan
Ofsayt8
İlk 112611 yedek
G+A / 900.46
Kart5
Kaptan1maçta
2023/24 37 2.638 2 4 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 2.638 2 4 6.88
Şut21%19 isabet
Kilit pas50
Drible33%45 başarı
İkili kazanılan148%39
Müdahale47
Faul6143 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11316 yedek
G+A / 900.2
Kart9
Kaptan11maçta
2022/23 35 2.115 3 6 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 35 2.115 3 6 6.77
Şut16%62 isabet
Kilit pas27
Drible27%53 başarı
İkili kazanılan115%41
Müdahale42
Faul4933 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11269 yedek
G+A / 900.38
Kart8
Kaptan5maçta
2021/22 37 2.846 3 3 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaMallorca 37 2.846 3 3 6.77
Şut24%42 isabet
Kilit pas43
Drible60%60 başarı
İkili kazanılan221%45
Müdahale53
Faul6569 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11334 yedek
G+A / 900.19
Kart7
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL12
İLK 1111734 yedek girdi
KART31
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR12 gol
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 46-60'
  • 1-15' 3 %25
  • 16-30' 2 %17
  • 31-45' 3 %25
  • 46-60' 4 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 42 5-4-1 — 35 4-2-3-1 — 33 4-4-2 — 22 4-3-3 — 7 3-4-2-1 — 3 142 maç
  • 5-3-242%30
  • 5-4-135%25
  • 4-2-3-133%23
  • 4-4-222%15
  • 4-3-37%5
  • 3-4-2-13%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.05.2026 MirandesH 1-0 75 1 6.6
24.05.2026 CadizA 3-0 90 6.9
18.05.2026 HuescaH 0-0 89 1 7.0
10.05.2026 Racing SantanderH 1-2 70 7.0
01.05.2026 Deportivo La CorunaA 2-1 76 1 6.3
26.04.2026 FC AndorraH 0-4 27 6.3
05.04.2026 AlmeriaA 2-1 45 6.5
02.04.2026 ZaragozaH 1-1 12 6.9
28.03.2026 MalagaA 0-0 89 1 7.6
21.03.2026 AD Ceuta FCH 5-2 28 6.7
14.03.2026 ValladolidA 3-2 90 2 1 7.6
08.03.2026 EibarH 0-1 90 1 7.3
02.03.2026 Sporting GijonA 0-0 89 1 6.9
21.02.2026 Cultural LeonesaH 1-1 90 1 1 7.3
14.02.2026 CordobaA 2-1 90 3 6.9
06.02.2026 Granada CFH 1-0 78 1 6.9
31.01.2026 BurgosA 2-1 66 1 6.3
24.01.2026 Real Sociedad IIH 2-0 11 7.2
30.08.2025 Real MadridA 2-1
23.08.2025 Celta VigoH 1-1 28 6.9
16.08.2025 BarcelonaH 0-3 50 6.5
24.05.2025 Rayo VallecanoA 0-0 18 6.7
18.05.2025 GetafeH 1-2 71 2 6.7
14.05.2025 Real MadridA 2-1 31 6.6
10.05.2025 ValladolidH 2-1 76 6.2
05.05.2025 GironaA 1-0 72 6.9
19.04.2025 LeganesH 0-0 64 6.9
12.04.2025 Real SociedadA 0-2 72 1 6.9
05.04.2025 Celta VigoHC 1-2 74 6.7
30.03.2025 ValenciaA 1-0 17 1 6.7
15.03.2025 EspanyolH 2-1 76 1 7.2
09.03.2025 Athletic ClubA 1-1 18 6.6
02.03.2025 AlavesH 1-1 88 1 2 7.3
24.02.2025 SevillaA 1-1 77 6.9
16.02.2025 Las PalmasH 3-1 86 1 1 3 7.6
10.02.2025 OsasunaH 1-1 89 2 7.0
01.02.2025 Atletico MadridA 2-0 81 6.2
25.01.2025 Real BetisH 0-1 90 1 7.2
20.01.2025 VillarrealA 4-0 45 6.2
21.12.2024 GetafeA 0-1 78 1 6.7
14.12.2024 GironaH 2-1 17 6.6
06.12.2024 Celta VigoA 2-0 84 7.0
03.12.2024 BarcelonaH 1-5 23 1 6.5
29.11.2024 ValenciaH 2-1 70 1 6.9
23.11.2024 Las PalmasA 2-3 71 1 1 7.3
10.11.2024 Atletico MadridH 0-1 15 7.0
01.11.2024 AlavesA 1-0 79 1 7.0
28.10.2024 Athletic ClubH 0-0 25 6.9
20.10.2024 Rayo VallecanoH 1-0 18 1 7.0
05.10.2024 EspanyolA 2-1 61 6.6
27.09.2024 ValladolidA 1-2 76 1 7.2
23.09.2024 Real BetisA 1-2 76 1 2 7.3
17.09.2024 Real SociedadH 1-0 20 6.9
14.09.2024 VillarrealH 1-2 62 6.9
31.08.2024 LeganesA 0-1 84 1 2 8.0
27.08.2024 SevillaH 0-0 25 7.3
24.08.2024 OsasunaA 1-0 79 7.3
18.08.2024 Real MadridH 1-1 67 1 2 7.3
26.05.2024 GetafeA 1-2 33 6.6
19.05.2024 AlmeriaH 2-2 63 6.9
ŞUT20
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
28' · xG 0.0 90' · xG 0.0 69' · xG 0.0 42' · xG 0.0 10' · xG 0.0 75' · xG 0.0 68' · xG 0.0 32' · xG 0.0 72' · xG 0.0 4' · xG 0.0 63' · xG 0.0 83' · xG 0.0 45' · xG 0.0 52' · xG 0.0 90' · xG 0.0 83' · xG 0.0 59' · xG 0.0 44' · xG 0.0 42' · xG 0.0 82' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%65) Açık oyun — 4 (%20) Duran top — 2 (%10) Korner — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası13%65
  • Açık oyun4%20
  • Duran top2%10
  • Korner1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%60) Sol ayak — 5 (%25) Kafa — 3 (%15) 20 şut
  • Sağ ayak12%60
  • Sol ayak5%25
  • Kafa3%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 5 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 2 %10
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 5 %25
  • 46-60' 2 %10
  • 61-75' 5 %25
  • 76-90+' 5 %25
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ18
DİSİPLİN4kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 167 maç
Mallorca 149maç 2021–2025
Leganes 18maç 2025
Albacete 2016–2017
Racing Ferrol 2013–2014
Conquense 2011
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-02 Albacete Mallorca
2018-07-01 Albacete RCD Mallorca free transfer
2016-07-26 Racing Santander Albacete
2016-07-24 Racing Albacete free transfer
2015-07-01 Racing Ferrol Racing Santander
2012-08-01 Conquense Racing Ferrol
2012-07-01 UB Conquense Racing Ferrol free transfer
2011-08-06 Deportivo La Coruna Conquense
2011-08-01 Deportivo B UB Conquense ?
2008-06-30 Betanzos Deportivo B End of loan
2007-08-01 Deportivo B Betanzos loan transfer
2007-07-01 Depor U19 Deportivo B -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 CezalıKadroda yok 12 maç
04.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 4 maç
04.2023 SakatlıkKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Copa del Rey2023 · Mallorca 4sarı · 7 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1205 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.8Segunda División 2025
PERFORMANS82.01205 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 81.7
Box-to-box orta saha 80.6
Numara 10 80.2
Top kapan ön libero 35.2
Box-to-box orta saha 29.5
İleri sekiz 25.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %99
Dakika %70
Değer / getiri %15
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %99
Dakika %80
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.09 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 82 76 100
Asist / 90 0.37 0.28 100
Müdahale / 90 2.54 1.8 100
Ortalama rating 6.9 7.2 96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam