LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.09 / 90
Kilit pas20.09 / 90
Başarılı dripling10.04 / 90
Kazanılan ikili733.11 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2024 · 112 defanslar
- Müdahale 1.07 %14
- Pas arası 0.89 %34
- Blok 1.28 %99
- İkili mücadele %65 %92
- Pas isabeti %83 %36
- Faul (az iyi) 0.64 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2112 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Premier League2013/2014 · England
🏆
League Cup2013/2014 · England
🥈
Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
Bundesliga2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Community Shield2014/2015 · England · 2nd Place
🥈
Audi Cup2013 · World · 2nd Place
🥈
Premier League2012/2013 · England · 2nd Place
🥈
FA Cup2012/2013 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
30
2.112
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan73%65
Müdahale25
Faul158 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11246 yedek
G+A / 900.04
Kart3
2023/24
33
2.265
2
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
İkili kazanılan85%55
Müdahale34
Faul337 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11258 yedek
G+A / 900.08
Kart8
2022/23
30
993
1
0
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
İkili kazanılan22%49
Müdahale11
Faul14
Ofsayt1
İlk 111119 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2021/22
29
217
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan4%57
Müdahale1
Faul2
İlk 11227 yedek
Kart1
2020/21
18
1.230
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan35%47
Müdahale11
Faul163 kazanılan
İlk 11144 yedek
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 116458 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-4-135%31
- 4-3-332%28
- 5-3-223%20
- 4-2-3-19%8
- 3-4-2-17%6
- 4-4-27%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2025 | ValladolidH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | Las PalmasA | 0-1 | 78 | – | 7.3 | ||
| 14.05.2025 | VillarrealA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | EspanyolH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | SevillaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2025 | OsasunaH | 1-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Real MadridA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | Real BetisH | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | Celta VigoA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | GetafeH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | Real SociedadA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | AlavesH | 3-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | ValenciaA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 31.01.2025 | Rayo VallecanoH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.01.2025 | Athletic ClubA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.01.2025 | Atletico MadridH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 8.9 | |
| 11.01.2025 | EspanyolA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | VillarrealH | 2-5 | 52 | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | BarcelonaA | 0-1 | 32↑ | – | 7.0 | ||
| 08.12.2024 | Real SociedadH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2024 | AlavesA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | Real MadridH | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2024 | SevillaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | GironaA | 4-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 27.10.2024 | Celta VigoH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | Atletico MadridA | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.09.2024 | GetafeA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2024 | Athletic ClubH | 0-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2024 | Real BetisA | 2-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2024 | AlmeriaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2024 | OsasunaA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 11.05.2024 | Las PalmasH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | Atletico MadridH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | CadizA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.04.2024 | SevillaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | Real MadridH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | ValenciaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | Granada CFH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.03.2024 | BarcelonaA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2024 | GironaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | AlavesA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.02.2024 | Real SociedadH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.02.2024 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.02.2024 | Athletic ClubA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.01.2024 | Real BetisH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.01.2024 | VillarrealA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.01.2024 | Real MadridA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 21.12.2023 | OsasunaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.12.2023 | AlmeriaA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2023 | SevillaH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.12.2023 | AlavesH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2023 | CadizH | 1-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 25.11.2023 | Atletico MadridA | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.11.2023 | Real BetisA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2023 | GetafeH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 21.10.2023 | Real SociedadA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.10.2023 | ValenciaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2023 | Rayo VallecanoA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.09.2023 | BarcelonaH | 2-2 | 90 | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2024 · 140 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
12 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
01.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
03.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
13 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





