Lucas Andrés Mugni
Argentina · Midfielder

Lucas Andrés Mugni

YAŞ33
BOY181 cm
KİLO76 kg
KULÜPMirassol
DOĞUM YERİSanta Fe
LİGCopa do Nordeste
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 111 orta sahalar
Kilit pas — %84 (2.13) Asist — %94 (0.31) Drible — %82 (1.25) Pas isabeti — %15 (%79) Top kapma — %82 (3.33) İkili mücadele — %33 (%46) 65 ORT. % 84 94 82 15 82 33
  • Kilit pas 2.13 %84
  • Asist 0.31 %94
  • Drible 1.25 %82
  • Pas isabeti %79 %15
  • Top kapma 3.33 %82
  • İkili mücadele %46 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1729 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10. Serie A2025 · Ceara · 33 maç 6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Cearense 12025 · Brazil
🏆 Cearense 12024 · Brazil
🏆 Baiano 12023 · Brazil
🏆 Carioca Série A2014 · Brazil
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2020 4 2021 1 2023 0 2025 8 2026 0
GolAsist
2026/27 7 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AMirassol 7 0 0 0
2025/26 34 1.729 2 6 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ACeara 34 1.729 2 6 6.92
Şut14%29 isabet
Kilit pas41
Drible24%45 başarı
İkili kazanılan111%46
Müdahale56
Faul3418 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112212 yedek
G+A / 900.42
Kart5
2023/24 34 414 0 0 6.48
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABahia 34 414 0 0 6.48
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan15%34
Müdahale6
Faul73 kazanılan
İlk 11133 yedek
Kart2
2021/22 20 1.627 0 1 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ABahia 20 1.627 0 1 6.79
Şut11%45 isabet
Kilit pas20
Drible22%63 başarı
İkili kazanılan112%44
Müdahale65
Faul4111 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11191 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2020/21 42 1.815 1 3 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASport Recife 24 1.539 1 3 6.77
Süper LigGenclerbirligi 18 276 0 0 6.35
Şut16%38 isabet
Kilit pas20
Drible31%56 başarı
İkili kazanılan125%45
Müdahale64
Faul2914 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111923 yedek
G+A / 900.2
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 112212 yedek girdi
KART5
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 30 4-3-3 — 3 4-1-4-1 — 1 34 maç
  • 4-2-3-130%88
  • 4-3-33%9
  • 4-1-4-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 FluminenseH 1-0
16.05.2026 Atletico-MGA 3-1
03.05.2026 CorinthiansH 2-1
01.04.2026 BotafogoA 3-2
11.02.2026 CruzeiroH 2-2
04.02.2026 RemoA 2-2
29.01.2026 Vasco DA GamaH 2-1
07.12.2025 PalmeirasH 1-3 62 6.6
04.12.2025 FlamengoA 1-0 25 6.3
30.11.2025 CruzeiroH 1-1 73 1 7.3
24.11.2025 MirassolA 3-0 78 7.3
21.11.2025 InternacionalH 1-2 8 6.5
09.11.2025 CorinthiansA 0-1 75 6.6
06.11.2025 Fortaleza ECH 1-1 28 6.6
02.11.2025 FluminenseH 2-0 10 1 6.6
29.10.2025 FluminenseA 1-0 39 1 7.2
25.10.2025 Atletico-MGA 1-0 17 6.9
19.10.2025 BotafogoH 0-2 45 1 7.2
15.10.2025 Sport RecifeA 1-1 69 6.6
05.10.2025 SantosH 3-0 63 1 2 7.0
02.10.2025 VitoriaA 1-0 8 1 6.6
29.09.2025 Sao PauloA 0-1
30.08.2025 JuventudeH 0-1 56 1 7.0
24.08.2025 GremioA 0-0
16.08.2025 RB BragantinoH 1-0 25 6.3
10.08.2025 PalmeirasA 2-1 68 6.5
03.08.2025 FlamengoH 1-1 51 1 1 7.3
27.07.2025 CruzeiroA 1-2 14 6.6
23.07.2025 MirassolH 0-2 66 7.7
16.07.2025 CorinthiansH 0-1 62 6.5
13.07.2025 Fortaleza ECA 0-1 68 2 6.7
04.06.2025 BotafogoA 3-2 73 1 6.9
01.06.2025 Atletico-MGH 0-1 86 7.3
17.05.2025 Sport RecifeH 2-0 77 1 1 7.7
12.05.2025 SantosA 0-0 74 6.6
03.05.2025 VitoriaH 1-0 73 1 1 8.5
26.04.2025 Sao PauloH 1-1 61 6.6
21.04.2025 BahiaA 1-0 74 7.0
16.04.2025 Vasco DA GamaH 2-1 71 1 7.5
05.04.2025 GremioH 2-0 67 1 6.5
31.03.2025 RB BragantinoA 2-2 63 1 1 7.0
07.12.2023 Atletico-MGH 4-1 62 1 6.3
03.12.2023 America MineiroA 3-2
29.11.2023 Sao PauloH 0-1 12 1 6.6
25.11.2023 CorinthiansA 1-5 8 6.7
12.11.2023 Atletico ParanaenseH 1-1
09.11.2023 CuiabaH 0-3 37 6.5
04.11.2023 GremioA 1-0
31.10.2023 FluminenseH 1-0
28.10.2023 PalmeirasA 1-0 51 6.3
25.10.2023 CruzeiroA 3-0 19 6.2
21.10.2023 Fortaleza ECH 2-0
19.10.2023 InternacionalH 1-0 6
07.10.2023 GoiasA 4-6
30.09.2023 FlamengoA 1-0
18.09.2023 SantosH 1-2 16 6.9
14.09.2023 CoritibaA 2-4 8 6.2
03.09.2023 Vasco DA GamaH 1-1 14 6.7
30.07.2023 Sao PauloA 0-0
22.07.2023 CorinthiansH 0-0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 137 maç
Mirassol 7maç 2026
Ceara 34maç 2025
Bahia 54maç 2021–2023
Sport Recife 24maç 2020
Genclerbirligi 18maç 2020
Lanus 2018
Flamengo 2014–2015
Colon Santa Fe 2009–2013
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-01 Mirassol Ceara
2023-12-15 Bahia Ceara
2021-08-01 Genclerbirligi Bahia
2021-01-30 Sport Recife Genclerbirligi
2019-01-01 Lanus Oriente Petrolero
2018-05-29 Everton de Vina Lanus
2017-07-01 Rayo Majadahonda Everton de Vina
2017-03-16 Flamengo Rayo Majadahonda € Free
2016-07-08 Newells Old Boys Flamengo
2015-07-08 Flamengo Newells Old Boys
2014-01-16 Colon Santa Fe Flamengo € 920K
SCOUT RAPORUAggregated only · 1729 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.9Serie A 2025
PERFORMANS83.61729 dk
KARARVeri yetersiz10/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 0
Derinden oyun kurucu 0
Box-to-box orta saha 0
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %99
Dakika %85
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %100
Dakika %87
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 0 3.2 0
Pas arası / 90 0 2.3 0
İkili mücadele kazanma 0 58 0
Pas hacmi / 90 0 50 0
Dakika güvenliği 0 82 0
Performans skoru 0 75 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam