Emilio Simonsen
Denmark · Midfielder

Emilio Simonsen

YAŞ26
LİGSuperliga
BU SEZON1G · 4A
Gol10.07 / 90
Asist40.29 / 90
Şut161.15 / 90
Kilit pas302.15 / 90
Başarılı dripling211.51 / 90
Kazanılan ikili835.96 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİSuperliga 2025 · 74 orta sahalar
Kilit pas — %95 (2.15) Asist — %97 (0.29) Drible — %86 (1.51) Pas isabeti — %48 (%83) Top kapma — %67 (3.44) İkili mücadele — %11 (%41) 67 ORT. % 95 97 86 48 67 11
  • Kilit pas 2.15 %95
  • Asist 0.29 %97
  • Drible 1.51 %86
  • Pas isabeti %83 %48
  • Top kapma 3.44 %67
  • İkili mücadele %41 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1254 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
15. Superliga2025 · FC Fredericia · 18 maç 4asist15.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 1. DivisionNone · Denmark · 2nd Place
🥈 1. Division2024/2025 · Denmark · 2nd Place
2025/26 22 1.254 1 4 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Fredericia 22 1.254 1 4 6.68
Şut16%38 isabet
Kilit pas30
Drible21%41 başarı
İkili kazanılan83%41
Müdahale32
Faul3524 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11157 yedek
G+A / 900.36
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 11136 yedek girdi
KART3
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %100
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 4-3-3 — 3 4-4-2 — 1 19 maç
  • 4-2-3-115%79
  • 4-3-33%16
  • 4-4-21%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 O. BuchO. Buch 1 A. DahlA. Dahl 1 J. LindekildeJ. Lindekilde Simonsen 3
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.05.2026 VejleA 2-0 63 6.2
03.05.2026 FC CopenhagenH 3-3 74 3 6.9
26.04.2026 OdenseH 0-2 33 6.7
23.04.2026 Randers FCA 2-2 28 6.3
19.04.2026 SilkeborgA 2-2 45 1 7.0
22.03.2026 FC CopenhagenA 1-2 28 1 6.2
13.03.2026 Randers FCH 0-3 82 3 6.5
01.03.2026 SilkeborgH 2-1 90 2 7.6
22.02.2026 Randers FCA 1-2 64 6.2
15.02.2026 AarhusH 1-1 58 1 7.2
09.02.2026 VejleA 2-3
05.12.2025 OdenseH 1-3 69 6.2
01.12.2025 BrondbyA 1-3 68 7.0
23.11.2025 FC NordsjaellandA 5-0 45 6.3
09.11.2025 ViborgH 0-3 61 6.9
01.11.2025 FC CopenhagenA 3-2 67 1 6.2
26.10.2025 FC MidtjyllandH 0-4 45 2 5.9
20.10.2025 SonderjyskeA 3-0
10.08.2025 FC MidtjyllandA 3-3 90 2 2 7.5
01.08.2025 FC CopenhagenH 0-2 76 6.5
27.07.2025 SilkeborgA 0-2 90 1 2 8.2
20.07.2025 FC NordsjaellandH 2-3 78 6.2
ŞUT27
GOL1
xG2.3
xG FARKI-1.3under performing
DÖNÜŞÜM%3.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.048 73' · xG 0.052 35' · xG 0.043 29' · xG 0.031 7' · xG 0.198 5' · xG 0.152 73' · xG 0.131 63' · xG 0.16 56' · xG 0.021 73' · xG 0.044 68' · xG 0.179 74' · xG 0.025 73' · xG 0.101 33' · xG 0.057 15' · xG 0.132 12' · xG 0.058 4' · xG 0.166 35' · xG 0.118 22' · xG 0.08 83' · xG 0.031 66' · xG 0.035 62' · xG 0.023 49' · xG 0.123 23' · xG 0.159 64' · xG 0.037 44' · xG 0.053 · GOL 15' · xG 0.052
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%41) Açık oyun — 7 (%26) Kontra atak — 5 (%19) Duran top — 2 (%7) Korner — 2 (%7) 27 şut
  • Asist sonrası11%41
  • Açık oyun7%26
  • Kontra atak5%19
  • Duran top2%7
  • Korner2%7
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%85) Sol ayak — 3 (%11) Kafa — 1 (%4) 27 şut
  • Sağ ayak23%85
  • Sol ayak3%11
  • Kafa1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
1-15' — 6 16-30' — 3 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 11 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 11 61-75'
  • 1-15' 6 %22
  • 16-30' 3 %11
  • 31-45' 4 %15
  • 46-60' 2 %7
  • 61-75' 11 %41
  • 76-90+' 1 %4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 22 maç
FC Fredericia 22maç 2025
HB Koge 2020–2022
Lyngby 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Nyköbing FC FC Fredericia ?
2023-06-22 Nykobing FC FC Fredericia
2022-08-26 HB Köge Nyköbing FC ?
2022-08-24 HB Koge Nykobing FC
2021-01-26 Lyngby BK HB Köge ?
2021-01-01 Nykobing FC Lyngby
2020-12-31 Nyköbing FC Lyngby BK End of loan
2020-01-21 Lyngby Nykobing FC
2018-01-01 Lyngby BK U19 Lyngby BK -
2016-07-01 Lyngby BK Youth Lyngby BK U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1254 dk

Öne çıkıyor: Yaratıcı orta saha

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.7Superliga 2025
PERFORMANS82.81254 dk
KARARİzlemeye değer71/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 86.6
Box-to-box orta saha 82.4
Numara 10 82.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %99
Dakika %70
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %99
Dakika %81
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.15 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 82.8 76 100
Asist / 90 0.29 0.28 100
Müdahale / 90 2.3 1.8 100
Ortalama rating 6.68 7.2 93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam