Filippo Melegoni
Italy · Midfielder

Filippo Melegoni

YAŞ26
BOY186 cm
KİLO74 kg
KULÜPCarrarese
DOĞUM YERİBergamo
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 2A
Gol10.10 / 90
Asist20.20 / 90
Şut60.59 / 90
Kilit pas222.17 / 90
Başarılı dripling121.19 / 90
Kazanılan ikili484.74 / 90
Rating6.71
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.200.00
Kilit pas 2.178.57
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 UEFA U19 Championship2018 Finland · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2020 0 2021 1 2022 0 2024 1 2025 3
GolAsist
2025/26 37 932 1 2 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BCarrarese 36 911 1 2 6.71
Coppa ItaliaCarrarese 1 21 0 0 6.30
Şut6%50 isabet
Kilit pas24
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan48%46
Müdahale18
Faul1214 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11730 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2024/25 15 87 0 1 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 15 87 0 1 6.40
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%40
Müdahale1
İlk 11114 yedek
G+A / 901.03
2022/23 18 533 0 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueStandard Liege 18 533 0 0 6.76
Şut1%100 isabet
Kilit pas8
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan34%52
Müdahale19
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11711 yedek
Kart3
2021/22 34 975 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 34 975 1 0 6.72
Şut10%70 isabet
Kilit pas15
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan54%46
Müdahale20
Faul1520 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111024 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2020/21 34 389 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGenoa 34 389 0 0 6.50
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan22%54
Müdahale7
Faul35 kazanılan
İlk 11331 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111451 yedek girdi
KART2
FORMA24
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 26 4-2-3-1 — 22 4-1-4-1 — 4 4-3-1-2 — 4 3-4-1-2 — 2 3-1-4-2 — 1 59 maç
  • 3-5-226%44
  • 4-2-3-122%37
  • 4-1-4-14%7
  • 4-3-1-24%7
  • 3-4-1-22%3
  • 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 Virtus EntellaA 2-1 60 1 6.2
01.05.2026 CesenaH 0-0 25 7.5
25.04.2026 FrosinoneA 3-0
19.04.2026 PescaraH 2-2 21 6.6
12.04.2026 ReggianaA 2-0 17 7.0
06.04.2026 SpeziaH 3-1
22.03.2026 BariA 0-3
18.03.2026 SampdoriaH 2-0 10 6.3
14.03.2026 Juve StabiaA 1-1 45 5.9
08.03.2026 PalermoH 0-1 66 6.7
04.03.2026 CatanzaroH 3-3 82 1 1 2 8.9
01.03.2026 MantovaA 1-1 30 6.7
21.02.2026 MonzaH 0-1 9 6.6
14.02.2026 ModenaA 2-0 70 6.6
10.02.2026 PadovaA 1-0 12 6.6
07.02.2026 SudtirolH 0-0 1
31.01.2026 VeneziaA 2-1 28 6.7
23.01.2026 EmpoliH 3-0 10 6.3
17.01.2026 AvellinoA 1-2 27 1 6.6
10.01.2026 BariH 1-0 13 6.9
27.12.2025 MantovaH 0-0 23 6.7
20.12.2025 MonzaA 4-1 32 1 6.3
14.12.2025 Virtus EntellaH 3-1 13 1 6.9
07.12.2025 SampdoriaA 3-2
29.11.2025 PalermoA 5-0
22.11.2025 ReggianaH 0-0 18 6.9
08.11.2025 SudtirolA 1-1 65 7.2
01.11.2025 FrosinoneH 0-2
28.10.2025 CesenaA 2-1 90 1 6.9
25.10.2025 VeneziaH 3-2
18.10.2025 PescaraA 2-2 9 6.5
01.10.2025 ModenaH 0-0
28.09.2025 EmpoliA 2-2
13.09.2025 CatanzaroA 1-1 57 6.3
31.08.2025 PadovaH 0-0 52 6.3
24.08.2025 SpeziaA 0-2 26 6.3
18.08.2025 UdineseA 2-0 21 6.3
17.01.2025 AS RomaA 3-1
12.01.2025 ParmaH 1-0
05.01.2025 LecceA 0-0
28.12.2024 EmpoliA 1-2
21.12.2024 NapoliH 1-2
15.12.2024 AC MilanA 0-0
07.12.2024 TorinoH 0-0
01.12.2024 UdineseA 0-2
24.11.2024 CagliariH 2-2
07.11.2024 ComoH 1-1
04.11.2024 ParmaA 0-1
31.10.2024 FiorentinaH 0-1
27.10.2024 LazioA 3-0 19 6.3
19.10.2024 BolognaH 2-2 45 6.3
05.10.2024 AtalantaA 5-1 23 1 6.6
18.02.2023 Union St. GilloiseA 2-4 62 1 6.3
04.02.2023 Cercle BruggeA 1-1 45 6.2
27.01.2023 AS EupenH 3-1 10 6.6
22.01.2023 AntwerpA 4-1 1
17.01.2023 KV MechelenH 2-0 1
14.01.2023 Seraing UnitedA 1-1
06.01.2023 St. TruidenH 1-1 66 6.9
23.12.2022 GentA 0-0 90 7.6
ŞUT9
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
50' · xG 0.037 33' · xG 0.054 24' · xG 0.023 10' · xG 0.018 3' · xG 0.032 · GOL 90' · xG 0.06 74' · xG 0.055 89' · xG 0.085 64' · xG 0.025
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%33) Korner — 3 (%33) Serbest vuruş — 2 (%22) Kontra atak — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası3%33
  • Korner3%33
  • Serbest vuruş2%22
  • Kontra atak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %22
  • 16-30' 1 %11
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 2 %22
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 138 maç
Carrarese 37maç 2025
Genoa 83maç 2020–2024
Standard Liege 18maç 2022
Italy U21 2021
Pescara 2018–2019
Italy U19 2017–2018
Atalanta 2016–2017
Italy U17 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-24 Genoa Carrarese ?
2024-07-01 Reggiana Genoa
2024-06-30 Reggiana Genoa End of loan
2023-09-01 Genoa Reggiana
2023-07-01 Standard Liege Genoa
2023-06-30 Standard Liège Genoa End of loan
2022-09-02 Genoa Standard Liege
2022-08-31 Genoa Standard Liège Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€400k</i>
2022-07-01 Atalanta Genoa
2022-06-30 Genoa Atalanta End of loan
2020-09-16 Atalanta Genoa
2020-08-31 Pescara Atalanta End of loan
2018-08-11 Atalanta Pescara
2018-08-01 Atalanta Pescara loan transfer
2017-07-01 Atalanta U19 Atalanta -
2016-07-01 Atalanta U17 Atalanta U19 -
2015-07-01 Atalanta Youth Atalanta U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 911 dk

İzlemede: Yaratıcı orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.9Serie B 2025
PERFORMANS73.4911 dk
KARARİzlemeye değer70/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 81.3
Box-to-box orta saha 80.6
Derinden oyun kurucu 79.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %98
Dakika %61
Değer / getiri %78
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %97
Dakika %76
Değer / getiri %90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.17 1.8 100
Performans skoru 73.4 76 97
Dakika güvenliği 61.5 76 81
Müdahale / 90 1.78 1.8 99
Ortalama rating 6.71 7.2 93
Asist / 90 0.2 0.28 71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam