Raphael Obermair
Germany · Midfielder

Raphael Obermair

YAŞ29
BOY182
KİLO77
DOĞUM YERİPrien am Chiemsee
LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.50 / 90
Kilit pas31.50 / 90
Başarılı dripling21.00 / 90
Kazanılan ikili52.50 / 90
Rating6.39
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2026 · 5 orta sahalar
Kilit pas — %25 (1.50) Asist — %0 (0.00) Drible — %75 (1.00) Pas isabeti — %50 (%78) Top kapma — %50 (3.50) İkili mücadele — %50 (%56) 42 ORT. % 25 0 75 50 50 50
  • Kilit pas 1.50 %25
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.00 %75
  • Pas isabeti %78 %50
  • Top kapma 3.50 %50
  • İkili mücadele %56 %50
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 180 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 DFB Pokal2025 · SC Paderborn 07 · 2 maç 2asist3.
9. 2. Bundesliga2025 · SC Paderborn 07 · 28 maç 7asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Super CupNone · Germany
🏆 3. LigaNone · Germany
🏆 Reg. Cup Sachsen-AnhaltNone · Germany
🏆 BundesligaNone · Germany
🏆 3. Liga2021/2022 · Germany
🏆 Reg. Cup Sachsen-Anhalt2020/2021 · Germany
🏆 Super Cup2017 · Germany
🏆 Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆 Super Cup2016 · Germany
2026/27 2 180 0 0 6.39
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSC Paderborn 07 2 180 0 0 6.39
Şut1
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan5%56
Müdahale3
İlk 112
2025/26 29 2.551 2 8 7.29
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaSC Paderborn 07 28 2.456 2 7 7.27
DFB PokalSC Paderborn 07 1 95 0 1 7.70
Şut22%36 isabet
Kilit pas59
Drible26%46 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale39
Faul1811 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1129
G+A / 900.35
Kart4
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1170 yedek girdi
KART1
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 3 3-4-3 — 2 3-4-1-2 — 1 3-5-2 — 1 7 maç
  • 3-4-2-13%43
  • 3-4-32%29
  • 3-4-1-21%14
  • 3-5-21%14
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SC FreiburgH 0-1 90 0 6.4
29.08.2026 FSV Mainz 05A 0-0 90 1 6.4
18.04.2026 Hannover 96A 1-1 45 1 7.9
12.04.2026 1. FC MagdeburgH 4-3 72 1 6.3
05.04.2026 SpVgg Greuther FürthA 0-2 90 2 7.0
21.03.2026 Dynamo DresdenH 2-1 90 7.3
14.03.2026 Arminia BielefeldA 2-2 90 6.9
07.03.2026 Eintracht BraunschweigH 1-1 90 6.9
28.02.2026 1. FC KaiserslauternA 1-2 90 7.2
22.02.2026 Hertha BSCH 5-2 90 1 1 2 8.6
15.02.2026 VfL BochumA 0-0 90 6.9
07.02.2026 1. FC NürnbergH 2-1 90 1 7.9
01.02.2026 Fortuna DüsseldorfA 2-1 90 1 6.9
25.01.2026 Preußen MünsterH 2-1 90 1 1 7.5
18.01.2026 Holstein KielA 2-0 90 1 6.6
19.12.2025 SV Darmstadt 98H 2-2 90 1 7.7
13.12.2025 Karlsruher SCA 0-4 90 1 1 2 8.5
06.12.2025 SV ElversbergH 1-2 90 1 6.9
28.11.2025 FC Schalke 04A 2-1 90 1 7.3
22.11.2025 Hannover 96H 0-2 90 7.0
09.11.2025 1. FC MagdeburgA 0-1 90 7.0
02.11.2025 SpVgg Greuther FürthH 2-1 90 1 7.7
25.10.2025 Dynamo DresdenA 1-2 89 6.6
18.10.2025 Arminia BielefeldH 4-3 90 7.6
20.09.2025 Hertha BSCA 0-2 90 3 7.0
12.09.2025 VfL BochumH 1-0 90 3 7.7
29.08.2025 1. FC NürnbergA 0-0 90 7.6
23.08.2025 Fortuna DüsseldorfHC 1-2 90 3 7.2
17.08.2025 FC Viktoria KölnA 1-3 95 1 7.7
08.08.2025 Preußen MünsterAC 1-1 90 1 7.2
02.08.2025 Holstein KielHC 2-1 90 6.7
ŞUT39
GOL2
xG1.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%5.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.021 6' · xG 0.021 29' · xG 0.044 58' · xG 0.024 68' · xG 0.079 · GOL 5' · xG 0.038 74' · xG 0.033 57' · xG 0.029 68' · xG 0.046 13' · xG 0.027 21' · xG 0.06 61' · xG 0.037 47' · xG 0.074 78' · xG 0.063 · GOL 10' · xG 0.013 4' · xG 0.03 90' · xG 0.09 90' · xG 0.011 45' · xG 0.038 27' · xG 0.013 72' · xG 0.236 36' · xG 0.064 26' · xG 0.037 6' · xG 0.012 72' · xG 0.085 17' · xG 0.021 83' · xG 0.037 56' · xG 0.026 53' · xG 0.097 53' · xG 0.028 20' · xG 0.043 36' · xG 0.051 79' · xG 0.028 54' · xG 0.061 29' · xG 0.035 26' · xG 0.024 25' · xG 0.069 32' · xG 0.021 80' · xG 0.037
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%49) Açık oyun — 8 (%21) Serbest vuruş — 7 (%18) Korner — 3 (%8) Kontra atak — 1 (%3) Taç sonrası — 1 (%3) 39 şut
  • Asist sonrası19%49
  • Açık oyun8%21
  • Serbest vuruş7%18
  • Korner3%8
  • Kontra atak1%3
  • Taç sonrası1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
1-15' — 6 16-30' — 9 31-45' — 4 46-60' — 7 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 16-30'
  • 1-15' 6 %15
  • 16-30' 9 %23
  • 31-45' 4 %10
  • 46-60' 7 %18
  • 61-75' 7 %18
  • 76-90+' 6 %15
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ2
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 31 maç
SC Paderborn 07 31maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 1. FC Magdeburg SC Paderborn 07
2020-08-09 Carl Zeiss Jena 1.FC Magdeburg free transfer
2019-08-07 Sturm Graz Carl Zeiss Jena free transfer
2018-07-01 FC Bayern II Sturm Graz free transfer
2016-07-01 1860 Rosenheim FC Bayern II free transfer
2014-07-01 Rosenheim U19 1860 Rosenheim -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Aşil tendonu sakatlığıŞüpheli 1 maç
05.2026 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 DFB Pokal2026 · SC Paderborn 07 1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2456 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.82. Bundesliga 2025
PERFORMANS70.02456 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 87.2
Derinden oyun kurucu 85.6
Numara 10 84.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %97
Dakika %92
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %95
Dakika %94
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.09 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 70 76 92
Asist / 90 0.26 0.28 93
Ortalama rating 7.27 7.2 100
Müdahale / 90 1.39 1.8 77
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam