LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 0A
Gol10.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut100.81 / 90
Kilit pas90.73 / 90
Başarılı dripling80.65 / 90
Kazanılan ikili473.81 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 111 orta sahalar
- Kilit pas 0.73 %30
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.65 %47
- Pas isabeti %89 %81
- Top kapma 3.16 %79
- İkili mücadele %44 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1110 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
17
1.110
1
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas9
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan47%44
Müdahale24
Faul277 kazanılan
İlk 11125 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2024/25
32
2.093
2
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%33 isabet
Kilit pas9
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan122%50
Müdahale57
Faul4824 kazanılan
İlk 11239 yedek
G+A / 900.09
Kart8
2023/24
34
1.205
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas9
Drible6%67 başarı
İkili kazanılan44%44
Müdahale17
Faul177 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111222 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2022/23
34
2.039
3
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut37%38 isabet
Kilit pas22
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan84%38
Müdahale29
Faul4712 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11268 yedek
G+A / 900.13
Kart8
2021/22
32
1.358
0
2
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%21 isabet
Kilit pas10
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan66%44
Müdahale20
Faul2712 kazanılan
İlk 111517 yedek
G+A / 900.13
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 113514 yedek girdi
KART11
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%33
- 4-3-312%24
- 3-4-2-110%20
- 3-4-310%20
- 3-5-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | PalmeirasH | 1-3 | 94 | 1 | 6.9 | ||
| 04.12.2025 | FlamengoA | 1-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 30.11.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.11.2025 | MirassolA | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 21.11.2025 | InternacionalH | 1-2 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | CorinthiansA | 0-1 | 97 | 2 | 8.0 | ||
| 06.11.2025 | Fortaleza ECH | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | FluminenseH | 2-0 | 80 | – | 6.6 | ||
| 29.10.2025 | FluminenseA | 1-0 | 100 | 1 | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | Atletico-MGA | 1-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 19.10.2025 | BotafogoH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.10.2025 | Sport RecifeA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.10.2025 | VitoriaA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2025 | Sao PauloA | 0-1 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | BahiaH | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | JuventudeH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | GremioA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | EstrelaH | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | MoreirenseA | 2-2 | 72 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2025 | BenficaH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 29.04.2025 | Casa PiaA | 1-3 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 19.04.2025 | SC BragaH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | FamalicaoA | 3-0 | 82 | – | 7.2 | ||
| 04.04.2025 | AVSA | 0-3 | 29↑ | 2 | 7.2 | ||
| 30.03.2025 | FC PortoH | 1-2 | 24↑ | – | 7.0 | ||
| 16.03.2025 | AroucaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | FarenseH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 03.03.2025 | Sporting CPA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | Rio AveH | 2-1 | 71 | 2 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | NacionalA | 2-2 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | BoavistaH | 2-1 | 13↑ | 1 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | GIL VicenteA | 1-2 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 26.01.2025 | GuimaraesH | 1-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | Santa ClaraA | 2-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 28.12.2024 | MoreirenseH | 2-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 23.12.2024 | BenficaA | 3-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | Casa PiaH | 0-2 | 60 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | FamalicaoH | 2-1 | 74 | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | AVSH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.11.2024 | FC PortoA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | AroucaH | 4-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | FarenseA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.09.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | Rio AveA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | NacionalH | 1-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.08.2024 | BoavistaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | GIL VicenteH | 0-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | Santa ClaraH | 1-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | MoreirenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2024 | Sporting CPH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2024 | FarenseA | 3-2 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 28.04.2024 | FamalicaoH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | ChavesA | 2-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 13.04.2024 | SC BragaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.04.2024 | Casa PiaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.03.2024 | FC PortoH | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2024 | PortimonenseH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | BenficaA | 3-1 | 87 | – | 6.5 | ||
| 02.03.2024 | GuimaraesH | 1-3 | 90 | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 149 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1110 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.9Serie A 2025
PERFORMANS39.71110 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%75
Performans
%51
Dakika
%74
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%57
Dakika
%79
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kamal SowahNAC Breda · 25
%95
1gol
1asist
57scout
Eredivisie
Tika de JongeGroningen · 22
%73
3gol
1asist
66scout
€1.30M
Eredivisie
Julius LorentsSilkeborg · 19
%72
1gol
0asist
58scout
Superliga
Ander MadariagaEibar · 23
%71
3gol
0asist
64scout
€500K
Segunda División
Gustavo PuertaRacing Santander · 22
%69
3gol
1asist
65scout
€5.00M
Segunda División
Facundo Di BiasiGimnasia L.P. · 20
%68
0gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Matteo FrancesconiCesena · 21
%62
1gol
0asist
64scout
€1.50M
Serie B
Kreshnik KrasniqiStromsgodset · 25
%60
2gol
0asist
56scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


