Colombia · Midfielder
Cameron Puertas
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.22 / 90
Şut92.02 / 90
Kilit pas61.35 / 90
Başarılı dripling20.45 / 90
Kazanılan ikili143.15 / 90
Rating6.94
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 133 orta sahalar
- Kilit pas 1.35 %74
- Asist 0.23 %70
- Drible 0.45 %45
- Pas isabeti %92 %88
- Top kapma 1.12 %16
- İkili mücadele %45 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 400 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Germany
🏆
Bundesliga2023/2024 · Germany
🏆
DFB Pokal2023/2024 · Germany
🥈
UEFA Europa League2023/2024 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
9
683
0
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas10
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan33%43
Müdahale11
Faul1816 kazanılan
İlk 1181 yedek
G+A / 900.13
Kart2
2025/26
32
2.678
3
1
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%42 isabet
Kilit pas20
Drible17%44 başarı
İkili kazanılan164%49
Müdahale54
Faul7163 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11302 yedek
G+A / 900.13
Kart131
2024/25
36
1.895
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%23 isabet
Kilit pas36
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan121%45
Müdahale40
Faul3637 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112214 yedek
Kart31
2023/24
41
233
0
0
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan18%55
Müdahale8
Faul63 kazanılan
İlk 11239 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 113346 yedek girdi
KART7
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-131%41
- 3-4-2-125%33
- 4-3-312%16
- 3-4-1-23%4
- 4-4-23%4
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | JagielloniaH | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 28.08.2026 | ElcheH | 3-2 | 87 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2026 | GetafeA | 1-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | VillarrealH | 2-2 | 92 | – | 7.2 | ||
| 07.07.2026 | SwitzerlandA | 0-0 | 49 | 2 | 6.3 | ||
| 04.07.2026 | GhanaH | 1-0 | 87 | 1 | 8.3 | ||
| 27.06.2026 | PortugalH | 0-0 | 93 | 3 | 6.9 | ||
| 24.06.2026 | Congo DRH | 1-0 | 91 | 3 | 6.9 | ||
| 18.06.2026 | UzbekistanA | 1-3 | 80 | 1 | – | 6.3 | |
| 16.05.2026 | ValladolidH | 4-1 | 84 | 1 | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | LeganesA | 1-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | HuescaH | 4-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | AD Ceuta FCA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.04.2026 | Real Sociedad IIA | 1-3 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | AlmeriaH | 5-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | FC AndorraA | 6-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.04.2026 | Sporting GijonH | 3-1 | 98 | – | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | AlbaceteH | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.03.2026 | Cultural LeonesaA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | CordobaH | 4-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | CastellónA | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | EibarA | 2-1 | 85 | 2 | 6.9 | ||
| 09.02.2026 | MirandesH | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 01.02.2026 | Granada CFA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | Deportivo La CorunaA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.01.2026 | Las PalmasH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 10.01.2026 | ZaragozaH | 2-3 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 03.01.2026 | ValladolidA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | LeganesH | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 07.12.2025 | CadizA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 30.11.2025 | EibarH | 4-0 | 82 | – | 7.5 | ||
| 23.11.2025 | BurgosA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | Las PalmasA | 3-1 | 84 | 2 | 5.9 | ||
| 31.10.2025 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.10.2025 | MirandesA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | Deportivo La CorunaH | 2-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 12.10.2025 | Sporting GijonA | 2-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | MalagaH | 3-0 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | CordobaA | 2-2 | 24 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Cultural LeonesaH | 2-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.09.2025 | AlmeriaA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.05.2025 | PortsmouthA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | DerbyH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 21.04.2025 | PrestonH | 2-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | SwanseaA | 1-0 | 60 | – | 6.5 | ||
| 14.04.2025 | CoventryH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | LutonH | 0-1 | 77 | 2 | 7.2 | ||
| 12.03.2025 | Oxford UnitedH | 2-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 08.03.2025 | Bristol CityA | 1-1 | 83 | – | 6.7 | ||
| 04.03.2025 | PlymouthH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 25.02.2025 | CardiffA | 1-0 | 70↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | SunderlandA | 0-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | NorwichH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | BurnleyA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | Stoke CityH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2025 | Sheffield UtdA | 0-3 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 21.01.2025 | QPRH | 1-2 | 68 | 1 | 7.7 | ||
| 18.01.2025 | MillwallA | 0-1 | 83 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | LeedsH | 3-3 | 89 | – | 7.2 |
ŞUT39
GOL3
xG0.5
xG FARKI+2.5over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%38
- Korner12%31
- Açık oyun8%21
- Taç sonrası2%5
- Duran top2%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak30%77
- Kafa5%13
- Sol ayak3%8
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 7 %18
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 9 %23
- 46-60' 4 %10
- 61-75' 7 %18
- 76-90+' 8 %21
PİYASA DEĞERİ€5.00M
DİSİPLİN14kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 118 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Bogotá FC U20
→
Bogotá FC
-
Bogotá FC U20
→
Bogotá FC
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Segunda División2025 · Racing Santander
13sarı · 32 maç
🟥
Segunda División2025 · Racing Santander
1kırmızı · 32 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2678 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.6Segunda División 2025
PERFORMANS44.82678 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
80.2
Derinden oyun kurucu
79.5
Box-to-box orta saha
74.5
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%69
Dakika
%91
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%67
Dakika
%97
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.07
7.1
100
Performans skoru
44.8
75
60
Müdahale / 90
1.81
3.2
57
İkili mücadele kazanma
49.25
58
85
Pas arası / 90
1.18
2.3
51
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hyun-Seok HongGent · 26
%95
1gol
0asist
45scout
Jupiler Pro League
Emile Smith RoweFulham · 25
%90
3gol
0asist
52scout
€22.00M
Premier League
Falko Michel1. FC Magdeburg · 24
%89
0gol
0asist
61scout
€900K
2. Bundesliga
Sander ChristiansenSarpsborg 08 FF · 24
%80
1gol
0asist
56scout
Eliteserien
Julius MagnussonIF Elfsborg · 27
%73
1gol
1asist
56scout
Allsvenskan
FabinhoRB Bragantino · 23
%72
0gol
1asist
62scout
Serie A
Dro FernándezParis Saint Germain · 16
%66
1gol
0asist
52scout
Ligue 1
Iván MoranteBurgos · 24
%60
2gol
4asist
67scout
€900K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Hull City
1.FC Nuremberg