LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas14.50 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.04
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.14
Asist
0.000.00
Şut
0.001.15
Kilit pas
4.500.73
Başarılı dripling
0.000.64
Kazanılan ikili
0.003.40
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
53.
Premier League2025 · Fulham · 2 maç
1gol53.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 Championship2023 Romania/Georgia · Europe
🏆
Community Shield2023/2024 · England
🏆
MLS All-Star2023 · World
🏆
Emirates Cup2023 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
FIFA U17 World Cup2017 India · World
🏆
Premier League 22017/2018 · England
🥈
Premier League2023/2024 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2022/2023 · England · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2019 · World · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2018/2019 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA U17 Championship2017 Croatia · Europe · 2nd Place
🥈
Premier League International Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Youth Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
U18 Premier League2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
3
20
0
0
6.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İlk 1112 yedek
2025/26
37
1.960
3
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%44 isabet
Kilit pas16
Drible14%45 başarı
İkili kazanılan74%51
Müdahale37
Faul1017 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112215 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2024/25
34
2.061
6
3
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%46 isabet
Kilit pas24
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan67%43
Müdahale31
Faul1814 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11259 yedek
G+A / 900.39
Kart3
2023/24
39
412
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan14%40
Müdahale5
Faul53 kazanılan
İlk 11336 yedek
G+A / 900.22
2022/23
25
198
0
2
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan4%24
Müdahale1
Faul1
Ofsayt1
G+A / 900.91
2021/22
35
1.926
10
2
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%74 isabet
Kilit pas30
Drible32%60 başarı
İkili kazanılan74%47
Müdahale14
Faul521 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112114 yedek
G+A / 900.56
Kart1
2020/21
34
2.130
3
7
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%62 isabet
Kilit pas36
Drible24%45 başarı
İkili kazanılan73%47
Müdahale21
Faul1124 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11268 yedek
G+A / 900.42
TOPLAM GOL241 penaltı
İLK 117995 yedek girdi
KART4
VAR4onu ilgilendiren karar
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR24 gol
- 1-15' 4 %17
- 16-30' 6 %25
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 4 %17
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 4 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-1100%58
- 4-3-353%31
- 4-4-1-17%4
- 3-4-2-16%4
- 4-1-4-13%2
- 5-4-12%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar14aldığı asist
Onun asist yaptıkları11verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Crystal PalaceH | 2-3 | 9 | 0 | 5.8 | ||
| 30.08.2026 | SunderlandA | 1-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 24.08.2026 | ChelseaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | NewcastleH | 2-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 17.05.2026 | WolvesA | 1-1 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | BournemouthH | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | ArsenalA | 3-0 | 78 | 1 | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Aston VillaH | 1-0 | 76 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2026 | BrentfordA | 0-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | LiverpoolA | 2-0 | 46↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | BurnleyH | 3-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 04.03.2026 | West HamH | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | TottenhamH | 2-1 | 72 | 2 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | SunderlandA | 1-3 | 88 | – | 6.9 | ||
| 11.02.2026 | Manchester CityA | 3-0 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | EvertonH | 1-2 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | Manchester UnitedA | 3-2 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | BrightonH | 2-1 | 69 | – | 6.5 | ||
| 17.01.2026 | LeedsA | 1-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 07.01.2026 | ChelseaH | 2-1 | 83 | 1 | 7.0 | ||
| 04.01.2026 | LiverpoolH | 2-2 | 74 | – | 6.7 | ||
| 01.01.2026 | Crystal PalaceA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.12.2025 | West HamA | 0-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 22.12.2025 | Nottingham ForestH | 1-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | BurnleyA | 2-3 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.12.2025 | Crystal PalaceH | 1-2 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 02.12.2025 | Manchester CityH | 4-5 | 74 | 1 | 4 | 7.0 | |
| 29.11.2025 | TottenhamA | 1-2 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | SunderlandH | 1-0 | 26↑ | 2 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | EvertonA | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | WolvesH | 3-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | NewcastleA | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | ArsenalH | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2025 | BournemouthA | 3-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Aston VillaA | 3-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | BrentfordH | 3-1 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | LeedsH | 1-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | ChelseaA | 2-0 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Manchester UnitedH | 1-1 | 23↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2025 | BrightonA | 1-1 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | Manchester CityH | 0-2 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | BrentfordA | 2-3 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2025 | EvertonH | 1-3 | 63 | 1 | – | 7.2 | |
| 03.05.2025 | Aston VillaA | 1-0 | 33↑ | 1 | 6.6 | ||
| 26.04.2025 | SouthamptonA | 1-2 | 24↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 14.04.2025 | BournemouthA | 1-0 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | LiverpoolH | 3-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 01.04.2025 | ArsenalA | 2-1 | 67 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | TottenhamH | 2-0 | 72 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2025 | BrightonA | 2-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 58 | 1 | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Nottingham ForestH | 2-1 | 82 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 01.02.2025 | NewcastleA | 1-2 | 72 | 2 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | Manchester UnitedH | 0-1 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | LeicesterA | 0-2 | 80 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 14.01.2025 | West HamA | 3-2 | 68 | 1 | 6.3 | ||
| 05.01.2025 | IpswichH | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 29.12.2024 | BournemouthH | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | LiverpoolA | 2-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | ArsenalH | 1-1 | 60 | – | 6.5 |
ŞUT37
GOL3
xG4.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%8.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%65
- Açık oyun6%16
- Korner5%14
- Kontra atak1%3
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%49
- Sol ayak16%43
- Kafa3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 8 %22
- 46-60' 5 %14
- 61-75' 8 %22
- 76-90+' 8 %22
AKSİYON HARİTASI1245 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %55
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %45
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1245
- Pas827%71
- Top teması80%7
- Top kazanma60%5
- Müdahale39%3
- Faul39%3
- Çalım27%2
- Kurtarılan şut26%2
- Top kaptırma26%2
- Korner kazandırma24%2
- Uzaklaştırma19%2
PİYASA DEĞERİ€22.00M-26.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 207 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-07-31
Huddersfield
→
Arsenal U23
End of loan
Huddersfield
→
Arsenal U23
End of loan
2020-01-10
Arsenal U23
→
Huddersfield
loan transfer
Arsenal U23
→
Huddersfield
loan transfer
2018-07-01
Arsenal U18
→
Arsenal U23
-
Arsenal U18
→
Arsenal U23
-
2016-07-01
Arsenal Youth
→
Arsenal U18
-
Arsenal Youth
→
Arsenal U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2024
Bacak sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
12.2023
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
02.2023
Uyluk sakatlığıŞüpheli
2 maç
02.2023
Uyluk sakatlığıKadroda yok
2 maç
01.2023
Kasık sakatlığıKadroda yok
14 maç
12.2022
Kasık sakatlığıŞüpheli
1 maç
09.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
08.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
02.2022
HastalıkKadroda yok
1 maç
04.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1960 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.4Premier League 2025
PERFORMANS37.01960 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.2
Box-to-box orta saha
71.1
Derinden oyun kurucu
70.6
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%44
Dakika
%78
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%69
Performans
%52
Dakika
%89
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.66
7.1
94
Müdahale / 90
1.7
3.2
53
İkili mücadele kazanma
51.03
58
88
Performans skoru
37
75
49
Pas arası / 90
1.06
2.3
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gustavo PuertaRacing Santander · 22
%95
3gol
1asist
65scout
€5.00M
Segunda División
Iván MoranteBurgos · 24
%71
2gol
4asist
67scout
€900K
Segunda División
Idrissa TouréPisa · 27
%67
1gol
0asist
51scout
Serie A
Diego GonzálezSan Martin S.J. · 37
%65
2gol
0asist
44scout
Liga Profesional Argentina
Bryan GonzálezGuadalajara Chivas · 22
%62
6gol
4asist
62scout
Liga MX
Taichi FukuiArouca · 21
%61
4gol
3asist
66scout
Primeira Liga
Tristan MuyumbaAtlanta United FC · 28
%60
1gol
0asist
53scout
Major League Soccer
Dro FernándezParis Saint Germain · 16
%60
1gol
0asist
52scout
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

