Birama Touré
Germany · Midfielder

Birama Touré

YAŞ27
BOY188
KİLO76
KULÜPPisa
DOĞUM YERİBerlin
LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut200.79 / 90
Kilit pas200.79 / 90
Başarılı dripling150.59 / 90
Kazanılan ikili2108.32 / 90
Rating6.68
OYUNCU PROFİLİSerie A 2025 · 120 orta sahalar
Kilit pas — %32 (0.79) Asist — %0 (0.00) Drible — %55 (0.59) Pas isabeti — %0 (%66) Top kapma — %55 (2.46) İkili mücadele — %70 (%53) 35 ORT. % 32 0 55 0 55 70
  • Kilit pas 0.79 %32
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.59 %55
  • Pas isabeti %66 %0
  • Top kapma 2.46 %55
  • İkili mücadele %53 %70
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2271 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Coppa Italia Serie CNone · Italy
🏆 Coppa Italia Serie C2019/2020 · Italy
🥈 Serie BNone · Italy · 2nd Place
🥈 2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈 KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Serie B2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈 KNVB Beker2020/2021 · Netherlands · 2nd Place
🥈 2. Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
2025/26 37 2.368 1 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie APisa 36 2.271 1 0 6.68
Coppa ItaliaPisa 1 97 0 0 5.50
Şut20%35 isabet
Kilit pas21
Drible15%39 başarı
İkili kazanılan214%53
Müdahale39
Faul2519 kazanılan
Ofsayt6
İlk 112710 yedek
G+A / 900.04
Kart41
2020/21 30 547 1 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieVitesse 30 547 1 0 6.58
Şut11%18 isabet
Kilit pas5
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan53%46
Müdahale19
Faul162 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11426 yedek
G+A / 900.16
Kart21
TOPLAM GOL0
İLK 112911 yedek girdi
KART5
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 21 3-4-2-1 — 14 3-4-1-2 — 2 3-4-3 — 1 4-4-2 — 1 5-3-2 — 1 40 maç
  • 3-5-221%52
  • 3-4-2-114%35
  • 3-4-1-22%5
  • 3-4-31%2
  • 4-4-21%2
  • 5-3-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 LazioA 2-1
17.05.2026 NapoliH 0-3 15 6.6
10.05.2026 CremoneseA 3-0 79 6.6
01.05.2026 LecceH 1-2 23 1 7.3
25.04.2026 ParmaA 1-0 24 6.6
19.04.2026 GenoaH 1-2 70 6.3
10.04.2026 AS RomaA 3-0 54 6.5
05.04.2026 TorinoH 0-1 1
22.03.2026 ComoA 5-0
15.03.2026 CagliariH 3-1 2
07.03.2026 JuventusA 4-0
02.03.2026 BolognaH 0-1
23.02.2026 FiorentinaA 1-0 68 6.3
13.02.2026 AC MilanH 1-2 86 5.9
06.02.2026 VeronaA 0-0 88 1 7.3
31.01.2026 SassuoloH 1-3 91 1 6.5
23.01.2026 InterA 6-2 93 6.2
16.01.2026 AtalantaH 1-1 90 2 6.2
10.01.2026 UdineseA 2-2 33 6.9
06.01.2026 ComoH 0-3 96 7.0
03.01.2026 GenoaA 1-1 90 6.5
27.12.2025 JuventusH 0-2 90 1 6.5
21.12.2025 CagliariA 2-2 82 6.3
12.12.2025 LecceA 1-0 90 6.9
08.12.2025 ParmaH 0-1 94 2 6.6
30.11.2025 InterH 0-2 90 1 7.9
24.11.2025 SassuoloA 2-2 90 6.0
07.11.2025 CremoneseH 1-0 90 1 3 8.3
02.11.2025 TorinoA 2-2 66 6.2
30.10.2025 LazioH 0-0 90 2 6.9
24.10.2025 AC MilanA 2-2 90 6.6
05.10.2025 BolognaA 4-0 36 1 5.2
28.09.2025 FiorentinaH 0-0 90 3 6.3
14.09.2025 UdineseH 0-1 90 7.2
30.08.2025 AS RomaH 0-1 90 7.5
24.08.2025 AtalantaA 1-1 90 2 7.3
17.08.2025 CesenaH 0-0 97 5.5
16.05.2021 AjaxH 1-3 28 1 6.5
13.05.2021 Fortuna SittardA 3-3 12 2 6.9
07.05.2021 Sparta RotterdamA 3-0 8 6.5
01.05.2021 PEC ZwolleH 2-1 10 1 1 7.5
25.04.2021 FeyenoordA 0-0 18 6.3
09.04.2021 ADO Den HaagH 0-0
21.03.2021 Willem IIH 0-0
14.03.2021 UtrechtA 1-3
07.03.2021 AZ AlkmaarH 2-1
27.02.2021 VVV VenloH 4-1
21.02.2021 PSV EindhovenA 3-1 27 6.9
14.02.2021 TwenteH 0-2
06.02.2021 HeerenveenA 1-0
30.01.2021 WaalwijkH 1-1 55 1 6.9
27.01.2021 VVV VenloA 4-1 45 4 7.3
23.01.2021 GroningenH 1-0 25 6.7
16.01.2021 EmmenA 1-4 1
12.01.2021 UtrechtH 1-0 13 6.3
09.01.2021 HeraclesA 0-2
23.12.2020 AZ AlkmaarA 3-1
20.12.2020 FeyenoordH 1-0 11 6.5
05.12.2020 PEC ZwolleA 2-1 64 6.2
08.11.2020 EmmenH 3-1 28 6.2
ŞUT29
GOL1
xG2.8
xG FARKI-1.8under performing
DÖNÜŞÜM%3.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
89' · xG 0.008 74' · xG 0.804 45' · xG 0.037 43' · xG 0.035 81' · xG 0.038 73' · xG 0.031 45' · xG 0.093 82' · xG 0.034 52' · xG 0.035 21' · xG 0.068 33' · xG 0.012 67' · xG 0.037 60' · xG 0.034 45' · xG 0.06 90' · xG 0.026 65' · xG 0.157 14' · xG 0.036 77' · xG 0.04 25' · xG 0.3 75' · xG 0.229 · GOL 23' · xG 0.161 3' · xG 0.031 2' · xG 0.015 52' · xG 0.007 39' · xG 0.048 11' · xG 0.186 90' · xG 0.019 61' · xG 0.072 40' · xG 0.114
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%28) Korner — 7 (%24) Taç sonrası — 7 (%24) Duran top — 4 (%14) Açık oyun — 3 (%10) 29 şut
  • Asist sonrası8%28
  • Korner7%24
  • Taç sonrası7%24
  • Duran top4%14
  • Açık oyun3%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%48) Kafa — 13 (%45) Sol ayak — 2 (%7) 29 şut
  • Sağ ayak14%48
  • Kafa13%45
  • Sol ayak2%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR29 şut
1-15' — 4 16-30' — 3 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 6 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 31-45'
  • 1-15' 4 %14
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 7 %24
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 6 %21
  • 76-90+' 6 %21
AKSİYON HARİTASI1285 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 9 9 9 10 10 11 11 11 11 11 11 11 12 13 13 13 13 14 14 14 14 14 15 15 15 15 15 15 16 16 16 16 16 17 17 18 19 19 21 21 22 25 25 28 29 31 36 36 37 48
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %50 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 6 6 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 10 10 10 10 10 11 11 11 12 12 13 13 14 14 15 15 15 16 16 19 20 20 23 25
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 5 5 5 7 7 8 9 9 10 11 19 25
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6 7 7 8 8 8 9 9 9 9 9 11 11 12 12 14 15
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %44 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1285
Pas 626 Pas — 626 (%52) Hava topu 150 Hava topu — 150 (%12) Top tem… 96 Top teması — 96 (%8) Top kaza… 85 Top kazanma — 85 (%7) Uzaklaşt… 55 Uzaklaştırma — 55 (%5) Çalım 46 Çalım — 46 (%4) Faul 46 Faul — 46 (%4) Müdahale — 45 (%4) İkili mücadele — 32 (%3) Korner kazandırma — 22 (%2)
  • Pas626%52
  • Hava topu150%12
  • Top teması96%8
  • Top kazanma85%7
  • Uzaklaştırma55%5
  • Çalım46%4
  • Faul46%4
  • Müdahale45%4
  • İkili mücadele32%3
  • Korner kazandırma22%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 67 maç
Pisa 37maç 2025
Vitesse 30maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-15 Juventus U23 Pisa € 900K
2020-09-03 Juventus U23 Vitesse
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026 ContusionKadroda yok 1 maç
08.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 2 maç
10.2025 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
AC Monza GÜÇLÜ %76 2026-08-17
AC Monza %50 2026-08-12
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2271 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.0Serie A 2025
PERFORMANS31.32271 dk
KARARVeri yetersiz57/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.2
Derinden oyun kurucu 64.3
Box-to-box orta saha 61.8
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 270 oyuncu
Scout skoru %55
Performans %42
Dakika %87
Değer / getiri %35
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %42
Dakika %93
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.68 7.1 94
İkili mücadele kazanma 53.3 58 92
Müdahale / 90 1.47 3.2 46
Performans skoru 31.3 75 42
Pas arası / 90 0.99 2.3 43
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam