LİGSegunda División
BU SEZON2G · 4A
Gol20.05 / 90
Asist40.11 / 90
Şut300.80 / 90
Kilit pas300.80 / 90
Başarılı dripling240.64 / 90
Kazanılan ikili1483.94 / 90
Rating7.09
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.80 %32
- Asist 0.11 %54
- Drible 0.64 %40
- Pas isabeti %87 %81
- Top kapma 2.64 %52
- İkili mücadele %50 %61
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 3380 dakika oynadı.
2025/26
41
3.380
2
4
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%40 isabet
Kilit pas30
Drible24%57 başarı
İkili kazanılan148%50
Müdahale61
Faul3735 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11401 yedek
G+A / 900.16
Kart9
TOPLAM GOL0
İLK 1123 yedek girdi
KART1
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-22%67
- 4-2-3-11%33
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | FC AndorraH | 1-0 | 84 | 1 | 4 | 8.6 | |
| 24.05.2026 | Cultural LeonesaA | 0-2 | 67 | 1 | 7.0 | ||
| 16.05.2026 | Granada CFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.05.2026 | AlmeriaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 03.05.2026 | Real Sociedad IIA | 0-0 | 72 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 65 | – | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | CastellónA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.04.2026 | AlbaceteA | 2-3 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 01.04.2026 | AD Ceuta FCH | 1-1 | 90 | – | 8.2 | ||
| 28.03.2026 | ValladolidA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | CordobaH | 4-0 | 85 | 1 | – | 7.3 | |
| 15.03.2026 | EibarA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.03.2026 | MirandesH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | ZaragozaA | 0-1 | 75 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.02.2026 | Racing SantanderA | 1-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | CadizH | 1-1 | 87 | 5 | 7.7 | ||
| 07.02.2026 | Las PalmasA | 0-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2026 | LeganesH | 2-1 | 65 | – | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | MalagaA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | HuescaH | 1-0 | 87 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 10.01.2026 | EibarH | 1-0 | 80 | – | 8.3 | ||
| 03.01.2026 | CordobaA | 2-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | ZaragozaH | 1-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 14.12.2025 | AlmeriaA | 1-2 | 82 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 08.12.2025 | AlbaceteH | 0-1 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 23.11.2025 | Racing SantanderH | 0-2 | 86 | – | 6.3 | ||
| 16.11.2025 | MirandesA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2025 | CastellónH | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 01.11.2025 | LeganesA | 1-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 71 | 1 | 7.0 | ||
| 20.10.2025 | CadizA | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | ValladolidH | 0-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | HuescaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | MalagaH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2025 | Granada CFH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2025 | Sporting GijonA | 2-3 | 90 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.09.2025 | Las PalmasH | 0-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | FC AndorraA | 2-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Deportivo La CorunaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.08.2025 | Cultural LeonesaH | 5-1 | 90 | 1 | 7.3 |
ŞUT42
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%26
- Taç sonrası7%17
- Açık oyun7%17
- Duran top6%14
- Korner6%14
- Kontra atak5%12
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak32%76
- Sağ ayak7%17
- Kafa3%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
- 1-15' 4 %10
- 16-30' 8 %19
- 31-45' 12 %29
- 46-60' 5 %12
- 61-75' 8 %19
- 76-90+' 5 %12
PİYASA DEĞERİ€900K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 41 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-31
UD Ibiza
→
Burgos CF
free transfer
UD Ibiza
→
Burgos CF
free transfer
2024-06-30
Racing
→
UD Ibiza
End of loan
Racing
→
UD Ibiza
End of loan
2023-07-19
UD Ibiza
→
Racing
loan transfer
UD Ibiza
→
Racing
loan transfer
2022-07-19
RM Castilla
→
UD Ibiza
?
RM Castilla
→
UD Ibiza
?
2020-07-01
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
Real Madrid U19
→
RM Castilla
-
2020-01-31
Villarreal CF B
→
Real Madrid U19
?
Villarreal CF B
→
Real Madrid U19
?
2019-07-01
Villarreal U19
→
Villarreal CF B
-
Villarreal U19
→
Villarreal CF B
-
2018-07-01
Roda U19
→
Villarreal U19
-
Roda U19
→
Villarreal U19
-
2017-07-01
Villarreal Yth.
→
Roda U19
-
Villarreal Yth.
→
Roda U19
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3380 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.7Segunda División 2025
PERFORMANS46.23380 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
78.2
Derinden oyun kurucu
77.5
Box-to-box orta saha
73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%72
Dakika
%97
Değer / getiri
%23
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%70
Dakika
%100
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.09
7.1
100
Performans skoru
46.2
75
62
Müdahale / 90
1.62
3.2
51
İkili mücadele kazanma
49.83
58
86
Pas hacmi / 90
46.46
50
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Abel BretonesOsasuna · 25
%95
1gol
2asist
60scout
€4.00M
La Liga
José MartínezCorinthians · 31
%79
1gol
1asist
50scout
Serie A
Tristan MuyumbaAtlanta United FC · 28
%78
1gol
0asist
53scout
Major League Soccer
Nathan De CatAnderlecht · 17
%72
2gol
3asist
68scout
Jupiler Pro League
Thomas ParteyVillarreal · 32
%71
0gol
0asist
43scout
La Liga
Benjamin OldSaint Etienne · 23
%64
1gol
2asist
69scout
€700K
Ligue 2
Idrissa TouréPisa · 27
%63
1gol
0asist
51scout
Serie A
Alan BrowneMiddlesbrough · 30
%60
4gol
3asist
55scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum