LİGMajor League Soccer
BU SEZON4G · 0A
Gol40.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut160.85 / 90
Kilit pas170.91 / 90
Başarılı dripling110.59 / 90
Kazanılan ikili794.21 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 160 orta sahalar
- Kilit pas 0.91 %34
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.59 %54
- Pas isabeti %91 %91
- Top kapma 3.84 %88
- İkili mücadele %52 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1687 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Coupe GambardellaNone · France
🏆
Ligue 1None · France
🏆
Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆
Challenger Pro League2017/2018 · Belgium
🏆
Ligue 12016/2017 · France
🏆
Coupe Gambardella2016 · France
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.687
4
0
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas17
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan79%52
Müdahale48
Faul239 kazanılan
İlk 11193 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2025/26
25
1.208
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas12
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan48%50
Müdahale23
Faul149 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111510 yedek
G+A / 900.07
Kart2
2024/25
36
2.289
0
2
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%6 isabet
Kilit pas21
Drible38%57 başarı
İkili kazanılan148%55
Müdahale74
Faul3231 kazanılan
İlk 112610 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2023/24
13
1.044
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas9
Drible14%70 başarı
İkili kazanılan69%57
Müdahale41
Faul2212 kazanılan
İlk 11121 yedek
G+A / 900.17
Kart5
TOPLAM GOL4
İLK 114920 yedek girdi
KART7
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%60
- 4-3-38%13
- 5-3-25%8
- 3-4-34%7
- 3-5-24%7
- 4-4-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | CharlotteH | 0-2 | 64 | 2 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 91 | – | 6.7 | ||
| 20.08.2026 | Minnesota United FCA | 1-2 | 83 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 15.08.2026 | New York Red BullsH | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 01.08.2026 | Philadelphia UnionA | 3-2 | 88 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 25.07.2026 | New England RevolutionA | 4-1 | 59 | 1 | 6.6 | ||
| 23.07.2026 | CharlotteA | 2-2 | 98 | 1 | 6.9 | ||
| 18.07.2026 | Nashville SCA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Columbus CrewA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | Orlando City SCA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2026 | CF MontrealH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Toronto FCA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.04.2026 | New England RevolutionH | 1-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | Nashville SCH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | Chicago FireA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Columbus CrewH | 1-3 | 58 | – | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | DC UnitedH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.03.2026 | Philadelphia UnionH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.03.2026 | Real Salt LakeH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | San Jose EarthquakesA | 2-0 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | FC CincinnatiA | 2-0 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.10.2025 | Inter MiamiA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2025 | Los Angeles FCA | 1-0 | 18↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 20.09.2025 | San DiegoH | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | Columbus CrewH | 4-5 | 72 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | Nashville SCA | 0-1 | 29↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | Toronto FCH | 0-0 | 61 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | Colorado RapidsA | 3-1 | 18↑ | 1 | 6.5 | ||
| 09.08.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 45 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2025 | Seattle SoundersH | 2-2 | 77 | – | 6.6 | ||
| 19.07.2025 | CharlotteH | 2-3 | 72 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 16.07.2025 | Chicago FireH | 2-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 76 | – | 6.9 | ||
| 05.07.2025 | DC UnitedA | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | AustinA | 1-1 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | Chicago FireA | 2-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | 34 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | New England RevolutionH | 0-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | FC DallasH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.03.2025 | FC CincinnatiA | 2-2 | 41 | 2 | 7.3 | ||
| 16.03.2025 | Inter MiamiH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | New York Red BullsH | 0-0 | 76 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | CharlotteA | 2-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | CF MontrealH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2024 | Orlando City SCA | 1-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | Inter MiamiA | 2-3 | 60 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | Inter MiamiH | 2-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | Inter MiamiA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2024 | CF MontrealA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | Orlando City SCA | 1-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 02.10.2024 | CF MontrealH | 1-2 | 83 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | Philadelphia UnionA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | New York Red BullsA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2024 | Inter MiamiH | 2-2 | 61 | – | 6.2 | ||
| 14.09.2024 | Nashville SCH | 0-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | Columbus CrewH | 2-1 | 89 | – | 6.5 | ||
| 17.07.2024 | New York City FCH | 2-2 | 75 | 2 | 6.5 |
ŞUT22
GOL4
xG2.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%18.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%55
- Korner6%27
- Kontra atak2%9
- Duran top1%5
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%68
- Sol ayak7%32
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 7 %32
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 3 %14
- 76-90+' 8 %36
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 96 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-06
Guingamp
→
Atlanta
€1.00m
Guingamp
→
Atlanta
€1.00m
2021-01-01
EA Guingamp B
→
Guingamp
-
EA Guingamp B
→
Guingamp
-
2020-07-01
SC Toulon
→
EA Guingamp B
free transfer
SC Toulon
→
EA Guingamp B
free transfer
2020-01-05
Without Club
→
SC Toulon
-
Without Club
→
SC Toulon
-
2019-07-01
Monaco B
→
Without Club
-
Monaco B
→
Without Club
-
2018-06-30
Cercle Brugge
→
Monaco B
End of loan
Cercle Brugge
→
Monaco B
End of loan
2017-07-01
Monaco B
→
Cercle Brugge
loan transfer
Monaco B
→
Cercle Brugge
loan transfer
2016-07-01
Monaco U19
→
Monaco B
-
Monaco U19
→
Monaco B
-
2014-07-01
AS Monaco U17
→
Monaco U19
-
AS Monaco U17
→
Monaco U19
-
2012-08-01
Montrouge Jgd
→
AS Monaco U17
free transfer
Montrouge Jgd
→
AS Monaco U17
free transfer
2011-10-01
Meudon Jugend
→
Montrouge Jgd
free transfer
Meudon Jugend
→
Montrouge Jgd
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1024 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.8Major League Soccer 2026
PERFORMANS52.91024 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİYükselişte+17.3
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
77.4
Derinden oyun kurucu
76.4
Box-to-box orta saha
68.4
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%74
Dakika
%82
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%79
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
76.5
82
93
Müdahale / 90
2.72
3.2
85
Ortalama rating
7.01
7.1
99
Performans skoru
52.9
75
70
Pas arası / 90
1.49
2.3
65
İkili mücadele kazanma
48
58
83
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +17.3.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maximiliano AmarfilPlatense · 24
%95
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Lucas RobertoneVelez Sarsfield · 28
%78
1gol
0asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Adri MehmetiNew York Red Bulls · 16
%71
1gol
2asist
73scout
Major League Soccer
Fermin AntoniniGimnasia M. · 28
%65
0gol
1asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Mathieu ChoinièreLos Angeles FC · 26
%65
2gol
1asist
56scout
Major League Soccer
Stijn SpieringsReal Salt Lake · 29
%64
1gol
1asist
49scout
Major League Soccer
Kalani Kossa-RienziSeattle Sounders · 23
%63
1gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Franco VázquezBelgrano Cordoba · 36
%60
2gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

