Spain · Midfielder
Guido Rodríguez
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.76 / 90
Rating6.22
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.07
Şut
0.000.81
Kilit pas
0.000.95
Başarılı dripling
0.000.68
Kazanılan ikili
0.764.06
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2026/27
4
118
0
0
6.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%14
Faul21 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26
35
2.142
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas21
Drible16%52 başarı
İkili kazanılan97%55
Müdahale32
Faul2232 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112510 yedek
G+A / 900.04
Kart3
Kaptan16maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1135 yedek girdi
FORMA8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-27%88
- 5-3-21%12
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | VillarrealA | 2-3 | 54 | 0 | 6.0 | ||
| 30.08.2026 | ValenciaH | 3-1 | 64 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2026 | MalagaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | ElcheH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | Las PalmasH | 1-2 | 36↑ | – | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | ValladolidA | 0-2 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 17.05.2026 | FC AndorraH | 2-1 | 16↑ | – | 7.0 | ||
| 08.05.2026 | CadizA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | LeganesH | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | BurgosA | 1-1 | 77 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2026 | MirandesH | 3-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2026 | HuescaA | 1-1 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 04.04.2026 | MalagaH | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 31.03.2026 | CordobaH | 2-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | Sporting GijonA | 1-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 21.03.2026 | ZaragozaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | AD Ceuta FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | Granada CFH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | Real Sociedad IIA | 2-3 | 64 | 1 | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | EibarH | 1-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | CastellónA | 2-0 | 79 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2026 | AlbaceteH | 2-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 31.01.2026 | ZaragozaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | Real Sociedad IIAC | 0-0 | 82 | – | 7.3 | ||
| 04.01.2026 | LeganesHC | 1-3 | 76 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2025 | Granada CFAC | 1-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | MalagaHC | 1-3 | 84 | 2 | 6.9 | ||
| 08.12.2025 | BurgosAC | 0-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | Deportivo La CorunaHC | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | Las PalmasAC | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.11.2025 | FC AndorraHC | 1-0 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 12.10.2025 | AD Ceuta FCHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.10.2025 | Cultural LeonesaAC | 0-0 | 82 | – | 6.5 | ||
| 28.09.2025 | Sporting GijonAC | 3-4 | 79 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | ValladolidHC | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.09.2025 | ZaragozaAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.09.2025 | MirandesHC | 1-4 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | CadizAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 25.08.2025 | Racing SantanderHC | 2-3 | 90 | – | 7.2 |
ŞUT21
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası11%52
- Taç sonrası4%19
- Açık oyun4%19
- Korner1%5
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%81
- Kafa2%10
- Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 4 %19
- 31-45' 5 %24
- 46-60' 3 %14
- 61-75' 6 %29
- 76-90+' 2 %10
PİYASA DEĞERİ€1.40M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-02-02
Albacete
→
Dep. La Coruña
€500k
Albacete
→
Dep. La Coruña
€500k
2022-02-01
Oviedo Vetusta
→
Albacete
?
Oviedo Vetusta
→
Albacete
?
2022-01-31
Burgos CF
→
Oviedo Vetusta
End of loan
Burgos CF
→
Oviedo Vetusta
End of loan
2021-07-24
Oviedo Vetusta
→
Burgos CF
loan transfer
Oviedo Vetusta
→
Burgos CF
loan transfer
2021-06-30
Racing
→
Oviedo Vetusta
End of loan
Racing
→
Oviedo Vetusta
End of loan
2021-01-22
Oviedo Vetusta
→
Racing
loan transfer
Oviedo Vetusta
→
Racing
loan transfer
2019-07-08
UP Langreo
→
Oviedo Vetusta
free transfer
UP Langreo
→
Oviedo Vetusta
free transfer
2018-07-11
Oviedo Vetusta
→
UP Langreo
free transfer
Oviedo Vetusta
→
UP Langreo
free transfer
2018-06-30
Marino Luanco
→
Oviedo Vetusta
End of loan
Marino Luanco
→
Oviedo Vetusta
End of loan
2017-07-01
Oviedo Vetusta
→
Marino Luanco
loan transfer
Oviedo Vetusta
→
Marino Luanco
loan transfer
2017-06-30
CD Tineo
→
Oviedo Vetusta
End of loan
CD Tineo
→
Oviedo Vetusta
End of loan
2016-07-01
Oviedo U19
→
Oviedo Vetusta
-
Oviedo U19
→
Oviedo Vetusta
-
2016-07-01
Oviedo Vetusta
→
CD Tineo
loan transfer
Oviedo Vetusta
→
CD Tineo
loan transfer
2015-07-01
Astur U19
→
Oviedo U19
?
Astur U19
→
Oviedo U19
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1329 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.1Segunda División 2025
PERFORMANS39.71329 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
68.9
Derinden oyun kurucu
66.7
Box-to-box orta saha
61.8
Top kapan ön libero
61.4
Derinden oyun kurucu
59.0
Box-to-box orta saha
53.3
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%61
Dakika
%73
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%57
Dakika
%82
Değer / getiri
%8
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.9
7.1
97
İkili mücadele kazanma
53.57
58
92
Performans skoru
39.7
75
53
Müdahale / 90
1.29
3.2
40
Pas arası / 90
1.02
2.3
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hicham BoudaouiNice · 26
%95
1gol
2asist
56scout
€12.00M
Ligue 1
Sandro TonaliNewcastle · 25
%76
0gol
2asist
54scout
€80.00M
Premier League
El Hadji Malick DioufWest Ham · 21
%71
0gol
5asist
67scout
Premier League
Harry WinksLeicester · 29
%69
1gol
2asist
58scout
€5.00M
Championship
Emmanuel IyohaFortuna Düsseldorf · 28
%67
1gol
1asist
57scout
€1.00M
2. Bundesliga
Timothy TillmanLos Angeles FC · 26
%66
0gol
2asist
59scout
Major League Soccer
Idrissa TouréPisa · 27
%61
1gol
0asist
51scout
Serie A
Giuseppe LeoneJuve Stabia · 24
%60
3gol
1asist
63scout
€1.50M
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
