LİGSegunda División
BU SEZON3G · 0A
Gol30.16 / 90
Asist00.00 / 90
Şut130.70 / 90
Kilit pas120.64 / 90
Başarılı dripling110.59 / 90
Kazanılan ikili854.56 / 90
Rating6.78
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.64 %22
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.59 %36
- Pas isabeti %82 %42
- Top kapma 2.68 %53
- İkili mücadele %43 %15
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1678 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Segunda División2026 · Eibar · 2 maç
1asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
30
1.678
3
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas12
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan85%43
Müdahale33
Faul3025 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112010 yedek
G+A / 900.16
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 1103 yedek girdi
FORMA16
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | CastellónA | 2-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | CordobaH | 2-0 | 69 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | Cultural LeonesaA | 2-1 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 10.05.2026 | MirandesA | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | MalagaH | 2-4 | 79 | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | AlbaceteA | 0-3 | 84 | – | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | HuescaH | 2-1 | 63 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2026 | ValladolidA | 0-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2026 | AD Ceuta FCH | 3-0 | 72 | – | 6.2 | ||
| 02.04.2026 | Real Sociedad IIA | 0-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 29.03.2026 | Las PalmasH | 3-1 | 75 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 21.03.2026 | FC AndorraA | 0-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 15.03.2026 | BurgosH | 0-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | LeganesA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2026 | CadizH | 3-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Deportivo La CorunaA | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | Racing SantanderH | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 07.02.2026 | ZaragozaA | 1-1 | 66 | – | 6.2 | ||
| 01.02.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 84 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 25.01.2026 | AlmeriaH | 1-0 | 69 | – | 6.7 | ||
| 19.01.2026 | Granada CFA | 0-0 | 81 | – | 7.0 | ||
| 10.01.2026 | BurgosA | 1-0 | 71 | – | 6.2 | ||
| 02.01.2026 | MirandesH | 2-1 | 81 | 3 | 6.9 | ||
| 19.12.2025 | ValladolidH | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 13.12.2025 | CordobaA | 0-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 07.12.2025 | Cultural LeonesaH | 1-2 | 34↑ | 2 | 7.5 | ||
| 30.11.2025 | Racing SantanderA | 4-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 22.11.2025 | ZaragozaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | Sporting GijonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Las PalmasA | 3-1 | –↑ | – | – |
ŞUT19
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%53
- Açık oyun5%26
- Korner2%11
- Taç sonrası1%5
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak9%47
- Sağ ayak9%47
- Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 5 %26
- 16-30' 5 %26
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 5 %26
- 76-90+' 3 %16
PİYASA DEĞERİ€500K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 30 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
SD Eibar B
→
SD Eibar
-
SD Eibar B
→
SD Eibar
-
2020-08-01
Eibar U19
→
CD Vitoria
-
Eibar U19
→
CD Vitoria
-
2019-07-01
SD Eibar Youth
→
Eibar U19
-
SD Eibar Youth
→
Eibar U19
-
2017-07-01
Unknown
→
SD Eibar Youth
free transfer
Unknown
→
SD Eibar Youth
free transfer
2016-07-01
Bilbao Youth
→
Unknown
free transfer
Bilbao Youth
→
Unknown
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1678 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.5Segunda División 2025
PERFORMANS34.31678 dk
KARARİzlemeye değer64/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
72.3
Box-to-box orta saha
67.8
Derinden oyun kurucu
66.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%55
Dakika
%78
Değer / getiri
%89
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%48
Dakika
%87
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.78
7.1
96
Müdahale / 90
1.77
3.2
55
Performans skoru
34.3
75
46
İkili mücadele kazanma
42.93
58
74
Pas arası / 90
0.91
2.3
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Kamal SowahNAC Breda · 25
%95
1gol
1asist
57scout
Eredivisie
Jorrit HendrixPreußen Münster · 30
%93
4gol
3asist
60scout
€800K
2. Bundesliga
Youssouf DiarraCadiz · 27
%88
1gol
1asist
59scout
€800K
Segunda División
Vinicius ZanoceloCeara · 24
%88
1gol
0asist
56scout
Serie A
Ngal'ayel MukauLille · 21
%69
1gol
0asist
60scout
Ligue 1
ErickBahia · 28
%66
1gol
0asist
38scout
Serie A
Jakob Segadal HansenViking · 20
%62
2gol
1asist
61scout
Eliteserien
Patrick YazbekNashville SC · 23
%60
1gol
0asist
61scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum