Jorrit Hendrix
Netherlands · Midfielder

Jorrit Hendrix

YAŞ30
BOY181
KİLO71
DOĞUM YERİPanningen
LİGDFB Pokal
BU SEZON4G · 3A
Gol40.13 / 90
Asist30.10 / 90
Şut301.01 / 90
Kilit pas230.78 / 90
Başarılı dripling180.61 / 90
Kazanılan ikili1274.28 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 104 orta sahalar
Kilit pas — %26 (0.78) Asist — %55 (0.10) Drible — %35 (0.61) Pas isabeti — %69 (%83) Top kapma — %48 (2.46) İkili mücadele — %20 (%43) 42 ORT. % 26 55 35 69 48 20
  • Kilit pas 0.78 %26
  • Asist 0.10 %55
  • Drible 0.61 %35
  • Pas isabeti %83 %69
  • Top kapma 2.46 %48
  • İkili mücadele %43 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2668 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 EredivisieNone · Netherlands
🏆 UEFA U17 ChampionshipNone · Europe
🏆 Super CupNone · Netherlands
🏆 Eredivisie2017/2018 · Netherlands
🏆 Super Cup2016 · Netherlands
🏆 Eredivisie2015/2016 · Netherlands
🏆 Super Cup2015 · Netherlands
🏆 Eredivisie2014/2015 · Netherlands
🏆 UEFA U17 Championship2011/2012 · Europe
🥈 U19 Divisie 1None · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 UEFA Conference LeagueNone · Europe · 2nd Place
🥈 EredivisieNone · Netherlands · 2nd Place
🥈 Premier LeagueNone · Russia · 2nd Place
🥈 UEFA Conference League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈 Premier League2020/2021 · Russia · 2nd Place
🥈 Super Cup2019 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Eredivisie2018/2019 · Netherlands · 2nd Place
🥈 Super Cup2018 · Netherlands · 2nd Place
🥈 U19 Divisie 12012/2013 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
2020 0 2021 2 2022 0 2025 7
GolAsist
2025/26 32 2.788 4 3 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaPreußen Münster 31 2.668 4 3 6.75
DFB PokalPreußen Münster 1 120 0 0 7.70
Şut35%57 isabet
Kilit pas23
Drible19%56 başarı
İkili kazanılan138%44
Müdahale51
Faul5738 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1132
G+A / 900.23
Kart91
Kaptan32maçta
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 1 0 0 0
2021/22 25 526 1 1 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFeyenoord 14 309 1 0 6.72
UEFA Europa LeagueSpartak Moscow 2 80 0 0 6.60
UEFA Champions LeagueSpartak Moscow 2 78 0 0 6.90
UEFA Europa Conference LeagueFeyenoord 7 59 0 1 6.53
Şut2%50 isabet
Kilit pas6
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan31%50
Müdahale13
Faul64 kazanılan
İlk 11322 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2020/21 17 704 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisiePSV Eindhoven 12 406 0 0 6.91
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven 5 298 0 0 6.52
Şut5%20 isabet
Kilit pas7
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan43%51
Müdahale13
Faul1211 kazanılan
İlk 11611 yedek
Kart1
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1130 yedek girdi
KART1
FORMA8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.05.2026 SV Darmstadt 98HC 1-1 28 1 1 5.2
03.05.2026 Hannover 96AC 3-3 90 1 2 7.7
25.04.2026 Arminia BielefeldHC 2-3 86 2 6.6
19.04.2026 FC Schalke 04AC 4-1 71 7.0
11.04.2026 SpVgg Greuther FürthHC 0-0 90 6.9
05.04.2026 Holstein KielAC 0-0 90 7.6
22.03.2026 1. FC MagdeburgHC 1-3 90 7.5
15.03.2026 Dynamo DresdenAC 6-0 78 1 6.0
08.03.2026 Hertha BSCHC 1-2 90 6.3
01.03.2026 Eintracht BraunschweigAC 1-2 90 1 1 7.5
13.02.2026 Fortuna DüsseldorfAC 0-0 83 1 6.7
06.02.2026 VfL BochumHC 1-1 90 1 6.6
30.01.2026 1. FC NürnbergAC 1-1 90 1 2 7.9
25.01.2026 SC Paderborn 07AC 2-1 90 6.3
17.01.2026 Karlsruher SCHC 0-2 90 3 7.3
21.12.2025 SV ElversbergHC 1-1 90 3 7.5
14.12.2025 SV Darmstadt 98AC 1-0 90 1 6.6
05.12.2025 Hannover 96HC 2-2 72 6.3
30.11.2025 Arminia BielefeldAC 1-2 90 3 6.7
22.11.2025 FC Schalke 04HC 0-0 90 6.3
07.11.2025 SpVgg Greuther FürthAC 1-0 90 2 6.3
26.10.2025 1. FC MagdeburgAC 2-0 90 2 5.9
18.10.2025 Dynamo DresdenHC 2-2 90 1 2 8.0
04.10.2025 Hertha BSCAC 2-1 90 6.3
28.09.2025 Eintracht BraunschweigHC 3-1 90 6.2
19.09.2025 1. FC KaiserslauternAC 4-1 90 6.9
14.09.2025 Fortuna DüsseldorfHC 1-2 90 3 6.6
30.08.2025 VfL BochumAC 1-2 90 1 6.5
22.08.2025 1. FC NürnbergHC 2-1 90 7.0
18.08.2025 Hertha BSCHC 0-0 120 5 7.7
08.08.2025 SC Paderborn 07HC 1-1 90 1 6.2
02.08.2025 Karlsruher SCAC 3-2 90 6.7
07.08.2022 VitesseA 2-5
25.05.2022 AS RomaA 1-0
15.05.2022 TwenteH 1-2 35 6.9
11.05.2022 GO Ahead EaglesA 0-1 90 6.9
08.05.2022 PSV EindhovenH 2-2
05.05.2022 MarseilleA 0-0 9 6.5
01.05.2022 Fortuna SittardA 1-3 33 6.3
28.04.2022 MarseilleH 3-2 8 6.7
24.04.2022 UtrechtH 2-1
14.04.2022 Slavia PrahaA 1-3 23 1 6.7
10.04.2022 HeraclesA 1-4 14 6.6
07.04.2022 Slavia PrahaH 3-3 1
02.04.2022 Willem IIH 2-0
20.03.2022 AjaxA 3-2 27 6.7
17.03.2022 FK PartizanH 3-1 18 6.2
13.03.2022 PEC ZwolleA 1-2
10.03.2022 FK PartizanA 2-5
05.03.2022 GroningenH 1-1
27.02.2022 AZ AlkmaarA 2-1 73 5.9
20.02.2022 CambuurH 3-1 13 7.0
13.02.2022 WaalwijkA 0-2 9 1 1 7.7
06.02.2022 Sparta RotterdamH 4-0 15 6.5
09.12.2021 Legia WarszawaA 0-1 13 6.6
15.09.2021 Legia WarszawaH 0-1 67 6.6
10.08.2021 BenficaA 2-0
04.08.2021 BenficaH 0-2 78 1 6.9
22.12.2020 VVV VenloH 4-1 90 7.2
19.12.2020 WaalwijkA 1-4 1
ŞUT38
GOL4
xG2.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.011 · GOL 90' · xG 0.172 25' · xG 0.039 63' · xG 0.059 60' · xG 0.056 67' · xG 0.029 23' · xG 0.055 81' · xG 0.018 71' · xG 0.097 · GOL 40' · xG 0.06 75' · xG 0.087 63' · xG 0.292 · GOL 71' · xG 0.034 77' · xG 0.015 44' · xG 0.01 90' · xG 0.039 25' · xG 0.011 11' · xG 0.277 2' · xG 0.061 83' · xG 0.047 32' · xG 0.025 87' · xG 0.078 68' · xG 0.018 62' · xG 0.025 51' · xG 0.064 85' · xG 0.109 74' · xG 0.015 34' · xG 0.031 16' · xG 0.076 47' · xG 0.174 83' · xG 0.039 51' · xG 0.068 · GOL 45' · xG 0.174 31' · xG 0.063 90' · xG 0.09 30' · xG 0.013 12' · xG 0.042 58' · xG 0.043
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%39) Açık oyun — 10 (%26) Korner — 7 (%18) Taç sonrası — 4 (%11) Duran top — 1 (%3) Kontra atak — 1 (%3) 38 şut
  • Asist sonrası15%39
  • Açık oyun10%26
  • Korner7%18
  • Taç sonrası4%11
  • Duran top1%3
  • Kontra atak1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 26 (%68) Sağ ayak — 9 (%24) Kafa — 3 (%8) 38 şut
  • Sol ayak26%68
  • Sağ ayak9%24
  • Kafa3%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
1-15' — 3 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 5 61-75' — 9 76-90+' — 10 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 76-90+'
  • 1-15' 3 %8
  • 16-30' 5 %13
  • 31-45' 6 %16
  • 46-60' 5 %13
  • 61-75' 9 %24
  • 76-90+' 10 %26
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ3
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 75 maç
Preußen Münster 32maç 2025
Feyenoord 22maç 2021–2022
Spartak Moscow 4maç 2021
PSV Eindhoven 17maç 2020
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-23 Western Sydney Pr. Münster free transfer
2023-09-16 Without Club Western Sydney -
2023-07-01 F. Düsseldorf Without Club -
2022-08-11 Spartak Moscow Fortuna Düsseldorf
2022-08-11 Spartak Moscow F. Düsseldorf free transfer
2022-08-10 Feyenoord Spartak Moscow End of loan
2022-01-26 Spartak Moscow Feyenoord loan transfer
2021-01-16 PSV Spartak Moscow €500k
2021-01-13 PSV Eindhoven Spartak Moscow € 500K
2013-07-01 PSV U19 PSV -
2011-07-01 PSV U17 PSV U19 -
2010-07-01 PSV Yth. PSV U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2021 Aşil tendonu sakatlığıKadroda yok 1 maç
10.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 2. Bundesliga2025 · Preußen Münster 9sarı · 31 maç
🟥 2. Bundesliga2025 · Preußen Münster 1kırmızı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2668 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS45.52668 dk
KARARVeri yetersiz56/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 76.4
Top kapan ön libero 75.9
Box-to-box orta saha 75.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru %72
Performans %69
Dakika %95
Değer / getiri %33
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %68
Dakika %97
Değer / getiri %15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Pas hacmi / 90 48.58 72 68
Ortalama rating 6.75 7.2 94
Performans skoru 45.5 76 60
Müdahale / 90 1.59 2 80
Kilit pas / 90 0.78 1.4 56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam