LİGPaulista - A1
BU SEZON5G · 0A
Gol40.39 / 90
Asist00.00 / 90
Şut151.46 / 90
Kilit pas70.68 / 90
Başarılı dripling30.29 / 90
Kazanılan ikili313.02 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 117 orta sahalar
- Kilit pas 0.68 %23
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.29 %17
- Pas isabeti %86 %54
- Top kapma 1.46 %16
- İkili mücadele %45 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 925 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Serie A2023 · Botafogo · 34 maç
6asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
CONMEBOL Libertadores2024 · South-America
🏆
Serie A2024 · Brazil
🏆
Presidents Cup2020/2021 · United-Arab-Emirates
🏆
League Cup2020/2021 · United-Arab-Emirates
🏆
Super Cup2020/2021 · United-Arab-Emirates
🏆
AFC Champions League Elite2019 · Asia
🏆
Super Cup2018/2019 · Saudi-Arabia
🏆
Saudi League2017/2018 · Saudi-Arabia
🏆
King's Cup2017 · Saudi-Arabia
🏆
Saudi League2016/2017 · Saudi-Arabia
🏆
Crown Prince Cup2015/2016 · Saudi-Arabia
🏆
Super Cup2015/2016 · Saudi-Arabia
🏆
Super Cup2013/2014 · Portugal
🏆
Segunda Liga2011/2012 · Portugal
🥈
Super Cup2021/2022 · United-Arab-Emirates · 2nd Place
🥈
Saudi League2018/2019 · Saudi-Arabia · 2nd Place
🥈
Arab Club Champions Cup2018/2019 · World · 2nd Place
🥈
AFC Champions League Elite2017 · Asia · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Saudi-Arabia · 2nd Place
🥈
Saudi League2015/2016 · Saudi-Arabia · 2nd Place
🥈
Segunda Liga2013/2014 · Portugal · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2013 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 12 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.003
5
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas7
Drible3%27 başarı
İkili kazanılan33%46
Müdahale8
Faul1012 kazanılan
İlk 11117 yedek
G+A / 900.45
Kart11
2025/26
34
953
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan49%43
Müdahale15
Faul2115 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11925 yedek
G+A / 900.09
Kart11
2024/25
19
831
2
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas13
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan28%40
Müdahale5
Faul1310 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11811 yedek
G+A / 900.32
Kart1
2023/24
34
2.699
6
6
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%55 isabet
Kilit pas40
Drible18%38 başarı
İkili kazanılan112%41
Müdahale16
Faul3849 kazanılan
İlk 11322 yedek
G+A / 900.4
Kart51
2022/23
14
1.104
3
1
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%25 isabet
Kilit pas15
Drible16%64 başarı
İkili kazanılan76%55
Müdahale16
Faul2128 kazanılan
İlk 11131 yedek
G+A / 900.33
Kart3
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL8
İLK 112743 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 3 %38
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-149%71
- 4-3-38%12
- 4-4-27%10
- 4-2-2-23%4
- 3-3-1-31%1
- 3-4-31%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | PalmeirasH | 1-1 | 70 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 23.08.2026 | SantosA | 1-1 | 61 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2026 | FlamengoH | 1-5 | 36↑ | 3 | 6.2 | ||
| 13.08.2026 | LDU de QuitoH | 1-1 | 78 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 09.08.2026 | CruzeiroA | 3-1 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 29.07.2026 | RemoH | 2-1 | 77 | 2 | 6.2 | ||
| 25.07.2026 | Vasco DA GamaA | 1-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 30.05.2026 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | FluminenseH | 1-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | Atletico-MGA | 3-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | Chapecoense-scH | 1-1 | 32↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.05.2026 | CorinthiansH | 2-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | Sao PauloA | 1-0 | 81 | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | BahiaH | 1-2 | 60 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | RB BragantinoH | 0-1 | 37↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | CruzeiroH | 2-2 | 71 | 2 | 6.3 | ||
| 04.02.2026 | RemoA | 2-2 | 100 | – | 6.7 | ||
| 29.01.2026 | Vasco DA GamaH | 2-1 | 63 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 07.12.2025 | SantosA | 3-0 | 79 | – | 6.2 | ||
| 04.12.2025 | BotafogoH | 2-2 | 21↑ | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | CearaA | 1-1 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | CorinthiansH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | FluminenseH | 0-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 05.11.2025 | GremioA | 0-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | VitoriaH | 3-1 | 24↑ | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | PalmeirasA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Fortaleza ECH | 1-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 16.10.2025 | Atletico-MGA | 1-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Sport RecifeH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | FlamengoA | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Vasco DA GamaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Sao PauloH | 1-0 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | InternacionalH | 2-1 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 18.08.2025 | MirassolA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.08.2025 | SantosH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | BotafogoA | 0-2 | 2↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | CearaH | 1-2 | 58 | 1 | 6.9 | ||
| 23.07.2025 | CorinthiansA | 0-0 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | JuventudeH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.07.2025 | FluminenseA | 0-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 12.06.2025 | VitoriaA | 0-0 | 44 | 2 | 5.9 | ||
| 01.06.2025 | PalmeirasH | 2-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | Fortaleza ECA | 0-2 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 18.05.2025 | Atletico-MGH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | Sport RecifeA | 0-4 | 75 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | FlamengoH | 2-1 | 11↑ | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | Vasco DA GamaH | 1-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | BahiaH | 3-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | Sao PauloA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2025 | InternacionalA | 3-0 | 27 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | MirassolH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2024 | Sao PauloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2024 | InternacionalA | 0-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 27.11.2024 | PalmeirasA | 1-3 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | VitoriaH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 21.11.2024 | Atletico-MGA | 0-0 | 58 | – | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | CuiabaH | 0-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 06.11.2024 | Vasco DA GamaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | RB BragantinoA | 0-1 | 26↑ | – | 6.7 |
ŞUT18
GOL4
xG2.2
xG FARKI+1.8over performing
DÖNÜŞÜM%22.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%56
- Açık oyun3%17
- Taç sonrası2%11
- Korner2%11
- Kontra atak1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%44
- Sağ ayak8%44
- Sol ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %11
- 31-45' 3 %17
- 46-60' 7 %39
- 61-75' 4 %22
- 76-90+' 2 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 119 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2025 · Cruzeiro
1kırmızı · 15 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 953 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.2Serie A 2025
PERFORMANS32.1953 dk
KARARUygun değil37/100
FORM TRENDİYükselişte+14.3
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
39.6
Derinden oyun kurucu
35.9
Box-to-box orta saha
35.6
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%35
Dakika
%67
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%44
Dakika
%76
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.69
7.1
94
İkili mücadele kazanma
44.23
58
76
Pas arası / 90
0.77
2.3
34
Pas hacmi / 90
31.58
50
63
Performans skoru
19
75
25
Dakika güvenliği
18.3
82
22
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +14.3.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ahmet YilmazAdana Demirspor · 19
%95
1gol
0asist
59scout
1. Lig
Thomas ClaesZulte Waregem · 21
%91
2gol
1asist
63scout
Jupiler Pro League
Edwin CerrilloLos Angeles Galaxy · 25
%87
0gol
0asist
59scout
Major League Soccer
Kenneth TaylorLazio · 23
%80
3gol
2asist
58scout
€20.00M
Serie A
Jacopo MartiniSudtirol · 21
%79
2gol
1asist
64scout
€1.20M
Serie B
Elvis RexhbeçajFC Augsburg · 28
%63
1gol
0asist
47scout
€3.50M
Bundesliga
Myles Peart-HarrisOxford United · 23
%62
3gol
1asist
64scout
€900K
Championship
Manuel RodríguezSporting Gijon · 19
%60
1gol
0asist
59scout
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







