LİGCopa Do Brasil
BU SEZON2G · 1A
Gol20.23 / 90
Asist00.00 / 90
Şut111.29 / 90
Kilit pas91.06 / 90
Başarılı dripling192.23 / 90
Kazanılan ikili445.16 / 90
Rating6.70
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 52 forvetler
- Gol 0.23 %45
- Şut 1.3 %16
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 1.06 %43
- Drible 2.23 %94
- İkili mücadele %36 %10
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 767 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
34.
Serie A2025 · Mirassol · 18 maç
4gol34.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Paraibano 1None · Brazil
🏆
Paranaense 1None · Brazil
🏆
Paranaense 12022 · Brazil
🏆
Paraibano 12020 · Brazil
🥈
Gaúcho 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12024 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
18
845
2
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas10
Drible19%46 başarı
İkili kazanılan46%35
Müdahale11
Faul178 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11108 yedek
G+A / 900.32
Kart4
2025/26
22
1.201
4
2
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%57 isabet
Kilit pas18
Drible19%44 başarı
İkili kazanılan68%35
Müdahale26
Faul3014 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11166 yedek
G+A / 900.45
Kart1
2024/25
17
756
3
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas6
Drible17%45 başarı
İkili kazanılan60%41
Müdahale22
Faul1617 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1198 yedek
G+A / 900.6
Kart2
TOPLAM GOL8
İLK 112916 yedek girdi
KART3
FORMA95
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 3 %38
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 2 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-122%49
- 4-3-319%42
- 4-4-24%9
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ57 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | FlamengoH | 1-5 | 17 | – | 6.2 | ||
| 13.08.2026 | LDU de QuitoH | 1-1 | 78 | 1 | 3 | 6.2 | |
| 09.08.2026 | CruzeiroA | 3-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 29.07.2026 | RemoH | 2-1 | 85 | 2 | 7.5 | ||
| 25.07.2026 | Vasco DA GamaA | 1-1 | 69 | – | 7.0 | ||
| 17.07.2026 | GremioH | 2-1 | 72 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 30.05.2026 | Atletico ParanaenseA | 1-0 | 63 | 1 | 6.2 | ||
| 23.05.2026 | FluminenseH | 1-0 | 88 | 1 | 6.7 | ||
| 16.05.2026 | Atletico-MGA | 3-1 | 63 | – | 6.2 | ||
| 03.05.2026 | CorinthiansH | 2-1 | 71 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.04.2026 | Sao PauloA | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 19.04.2026 | InternacionalA | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | BahiaH | 1-2 | 60 | 2 | 6.5 | ||
| 05.04.2026 | RB BragantinoH | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 01.04.2026 | BotafogoA | 3-2 | 26↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | VitoriaA | 1-0 | 54↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.03.2026 | CoritibaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2026 | SantosH | 2-2 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Atletico-MGA | 1-0 | 31 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | JuventudeH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | BotafogoA | 3-3 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2025 | BahiaH | 5-1 | 16 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | Fortaleza ECA | 0-1 | 76 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 18.08.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 70 | 2 | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | FlamengoA | 2-1 | 69 | – | 6.7 | ||
| 02.08.2025 | Vasco DA GamaH | 3-2 | 78 | 1 | 7.0 | ||
| 26.07.2025 | VitoriaH | 1-1 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 23.07.2025 | CearaA | 0-2 | 27↑ | 1 | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | SantosH | 3-0 | 60 | 1 | 6.6 | ||
| 16.07.2025 | PalmeirasA | 1-1 | 75 | – | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | Sport RecifeH | 1-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 24.05.2025 | Sao PauloA | 0-2 | 63 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2025 | InternacionalA | 1-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 10.05.2025 | CorinthiansH | 2-1 | 74 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 05.05.2025 | RB BragantinoA | 1-0 | 71 | 2 | 7.7 | ||
| 26.04.2025 | Atletico-MGH | 2-2 | 66 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 20.04.2025 | JuventudeA | 2-2 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.04.2025 | GremioH | 4-1 | 33↑ | 1 | 1 | 6.6 | |
| 13.04.2025 | BahiaA | 1-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | CruzeiroA | 2-1 | 39↑ | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2024 | Atletico-MGA | 2-3 | 45 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 23.11.2024 | CuiabaH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | BahiaH | 2-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | Fortaleza ECH | 0-3 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | FlamengoA | 4-2 | 80 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 20.10.2024 | PalmeirasH | 3-5 | 81 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 06.10.2024 | Vasco DA GamaA | 1-1 | 67 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 29.09.2024 | RB BragantinoH | 1-1 | 65 | 2 | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | VitoriaA | 1-0 | 67 | 1 | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | FluminenseH | 2-1 | 69↑ | – | 6.9 | ||
| 05.09.2024 | CuiabaA | 0-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 01.09.2024 | InternacionalH | 1-3 | 4↑ | 1 | – | – | |
| 24.08.2024 | Atletico GoianienseA | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-2 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 14.08.2024 | InternacionalA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | BotafogoH | 3-2 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 04.08.2024 | CorinthiansA | 1-1 | 12↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 57 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1201 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.1Serie A 2025
PERFORMANS56.41201 dk
KARARVeri yetersiz35/100
FORM TRENDİYükselişte+9.5
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
40.1
Box-to-box orta saha
38.1
Numara 10
37.1
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 66/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%84
Dakika
%76
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%84
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Kilit pas / 90
1.08
1.8
60
Başarılı drible / 90
1.98
1.5
100
Gol / 90
0.18
0.22
82
Performans skoru
36
76
47
Müdahale / 90
0.72
1.8
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +9.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Víctor MorenoCultural Leonesa
%95
2gol
0asist
53scout
€300K
Segunda División
Simon SeidlFC BW Linz
%78
8gol
4asist
67scout
€1.00M
Bundesliga
Tiago PalaciosEstudiantes L.P. · 24
%76
4gol
4asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Yuito SuzukiSC Freiburg · 24
%64
4gol
2asist
57scout
€24.00M
UEFA Europa League
Hannes WolfNew York City FC · 26
%62
11gol
6asist
65scout
Major League Soccer
Amine El FarissiBoulogne
%61
5gol
4asist
66scout
€600K
Ligue 2
Ignacio SchorPlatense · 25
%60
1gol
1asist
68scout
€800K
Liga Profesional Argentina
Juho TalvitieNAC Breda · 20
%60
2gol
2asist
70scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
