Brazil · Defender
Federico Sebastián Viñas Barboza
LİGFIFA Club World Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.33 / 90
Kilit pas20.67 / 90
Kazanılan ikili124.00 / 90
Rating6.30
OYUNCU PROFİLİFIFA Club World Cup 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 0.33 %3
- Pas arası 0.67 %26
- Blok 0.67 %71
- İkili mücadele %44 %16
- Pas isabeti %78 %7
- Faul (az iyi) 1.33 %20
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 270 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Serie DNone · Brazil
🏆
Serie D2020/2021 · Brazil
🥈
Gaúcho 1None · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do BrasilNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie BNone · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie B2023 · Brazil · 2nd Place
🥈
Supercopa do Brasil2020 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
3
270
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan12%44
Müdahale1
Faul41 kazanılan
İlk 113
2024/25
32
2.854
3
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%40 isabet
Kilit pas4
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan124%64
Müdahale24
Faul519 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132
G+A / 900.13
Kart2
2021/22
34
1.479
0
1
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas7
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan75%63
Müdahale20
Faul94 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111618 yedek
G+A / 900.06
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11350 yedek girdi
KART2
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-132%91
- 4-4-22%6
- 4-3-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.06.2025 | MonterreyH | 0-4 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 21.06.2025 | InterA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.06.2025 | River PlateA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | CruzeiroH | 0-1 | 82 | – | 6.6 | ||
| 04.12.2024 | Sao PauloA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.11.2024 | Atletico-MGA | 2-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 23.11.2024 | CuiabaH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.11.2024 | GremioA | 2-2 | 97 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | BahiaH | 2-1 | 98 | 2 | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | Fortaleza ECH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | FlamengoA | 4-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 20.10.2024 | PalmeirasH | 3-5 | 97 | 1 | 3 | 7.0 | |
| 06.10.2024 | Vasco DA GamaA | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 29.09.2024 | RB BragantinoH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | FluminenseH | 2-1 | 73 | – | 6.3 | ||
| 05.09.2024 | CuiabaA | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | InternacionalH | 1-3 | 90 | – | 5.6 | ||
| 24.08.2024 | Atletico GoianienseA | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 18.08.2024 | Atletico ParanaenseA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.08.2024 | InternacionalA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.08.2024 | BotafogoH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 04.08.2024 | CorinthiansA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 07.07.2024 | GremioH | 3-0 | 67 | – | 6.9 | ||
| 04.07.2024 | BahiaA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.06.2024 | Fortaleza ECA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2024 | FlamengoH | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 23.06.2024 | PalmeirasA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.06.2024 | Vasco DA GamaH | 2-0 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 15.06.2024 | RB BragantinoA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.06.2024 | VitoriaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.06.2024 | Atletico GoianienseH | 1-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 01.06.2024 | FluminenseA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.04.2024 | Atletico ParanaenseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | BotafogoA | 5-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.04.2024 | CorinthiansH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2022 | RB BragantinoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2021 | CuiabaH | 1-1 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 06.12.2021 | FlamengoA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2021 | InternacionalA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 25.11.2021 | Fortaleza ECH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.11.2021 | CorinthiansA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.11.2021 | Chapecoense-scH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.11.2021 | Atletico GoianienseA | 0-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.11.2021 | RB BragantinoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.11.2021 | PalmeirasH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.10.2021 | Atletico ParanaenseA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 27.10.2021 | FluminenseH | 2-0 | 95 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2021 | America MineiroH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.10.2021 | Sport RecifeA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.10.2021 | Atletico-MGA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2021 | GremioH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.10.2021 | Sao PauloA | 1-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2021 | JuventudeA | 3-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 19.09.2021 | CearaA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2021 | BahiaH | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 05.09.2021 | CuiabaA | 2-1 | 38↑ | – | 6.9 | ||
| 28.08.2021 | FlamengoH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2021 | InternacionalH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2021 | Atletico GoianienseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2021 | RB BragantinoA | 2-2 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 70 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 270 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.1FIFA Club World Cup 2025
PERFORMANS41.6270 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 277 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%42
Dakika
%70
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%27
Performans
%28
Dakika
%48
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aapo MäenpääIlves · 27
%95
0gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Bas KuipersArouca · 31
%75
1gol
2asist
54scout
€800K
Primeira Liga
DaniloFlamengo · 34
%74
1gol
1asist
54scout
Serie A
Enzo EbosseTorino · 26
%73
0gol
1asist
62scout
Serie A
Riccardo MarchizzaFrosinone · 27
%63
1gol
1asist
48scout
€1.00M
Serie B
Sam VinesColorado Rapids · 26
%62
0gol
2asist
57scout
Major League Soccer
Marcus OlssonHalmstad · 37
%61
0gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Godfried FrimpongKasımpaşa · 26
%60
0gol
1asist
56scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

