Gol50.21 / 90
Asist40.17 / 90
Şut351.48 / 90
Kilit pas271.14 / 90
Başarılı dripling361.52 / 90
Kazanılan ikili1104.64 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 1.14 %60
- Asist 0.17 %79
- Drible 1.52 %93
- Pas isabeti %67 %1
- Top kapma 1.90 %28
- İkili mücadele %42 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2132 dakika oynadı.
2025/26
32
2.132
5
4
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%46 isabet
Kilit pas27
Drible36%47 başarı
İkili kazanılan110%42
Müdahale33
Faul2034 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11257 yedek
G+A / 900.38
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | LavalA | 2-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | AnnecyH | 1-2 | 26↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.04.2026 | DunkerqueH | 2-6 | 73 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2026 | Estac TroyesA | 1-0 | 85 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Le MansH | 0-0 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | ReimsA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.03.2026 | BastiaA | 0-1 | 74 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 06.03.2026 | AmiensH | 4-2 | 68 | – | 6.9 | ||
| 27.02.2026 | GrenobleA | 0-0 | 81 | 1 | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | Clermont FootH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | PAUA | 1-2 | 88 | 1 | 1 | 1 | 8.2 |
| 06.02.2026 | RodezH | 1-2 | 68 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | Saint EtienneA | 0-1 | 73 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 24.01.2026 | RED Star FC 93A | 2-2 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 16.01.2026 | MontpellierH | 1-0 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | GuingampA | 3-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 15.12.2025 | Estac TroyesH | 1-2 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 05.12.2025 | Clermont FootA | 1-1 | 72 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 21.11.2025 | GrenobleH | 3-1 | 19↑ | 2 | – | 7.6 | |
| 31.10.2025 | AnnecyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2025 | ReimsH | 2-6 | 11↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.10.2025 | Le MansA | 1-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 17.10.2025 | GuingampH | 2-2 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 03.10.2025 | AmiensA | 0-1 | 24↑ | 3 | 6.6 | ||
| 29.09.2025 | RED Star FC 93H | 1-2 | 77 | 2 | 6.5 | ||
| 23.09.2025 | MontpellierA | 1-3 | 79 | 1 | 4 | 8.0 | |
| 19.09.2025 | PAUH | 0-3 | 32↑ | 1 | 6.7 | ||
| 16.09.2025 | BastiaH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.09.2025 | LavalH | 1-2 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 29.08.2025 | RodezA | 1-0 | 70 | 1 | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | 72 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2025 | NancyA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 |
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Saint-Quentin
→
US Chantilly
free transfer
Saint-Quentin
→
US Chantilly
free transfer
2021-07-01
US Chantilly
→
Saint-Quentin
free transfer
US Chantilly
→
Saint-Quentin
free transfer
2019-07-01
USM Senlis
→
US Chantilly
free transfer
USM Senlis
→
US Chantilly
free transfer
2016-07-01
Saint-Maximin
→
USM Senlis
free transfer
Saint-Maximin
→
USM Senlis
free transfer
2014-07-01
Creil Youth
→
Saint-Maximin
free transfer
Creil Youth
→
Saint-Maximin
free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 2132 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.5Ligue 2 2025
PERFORMANS54.92132 dk
KARARVeri yetersiz54/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
80.3
Box-to-box orta saha
79.5
Numara 10
73.8
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%86
Dakika
%88
Değer / getiri
%25
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%83
Dakika
%91
Değer / getiri
%14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Performans skoru
54.9
76
72
Kilit pas / 90
1.14
1.8
63
Ortalama rating
6.8
7.2
94
Başarılı drible / 90
1.52
1.5
100
Gol / 90
0.21
0.22
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lameck BandaLecce · 24
%95
5gol
4asist
70scout
€3.00M
Serie A
Oscar UddenäsOsters IF · 23
%81
2gol
0asist
60scout
Allsvenskan
Ignacio SchorPlatense · 25
%77
1gol
1asist
68scout
€800K
Liga Profesional Argentina
Elias BarsoumDegerfors IF · 23
%74
2gol
1asist
64scout
Allsvenskan
Jonathan IkonéParis FC · 27
%70
3gol
1asist
60scout
Ligue 1
Yuito SuzukiSC Freiburg · 24
%65
4gol
2asist
57scout
€24.00M
UEFA Europa League
Gaspar CamposSporting Gijon
%65
5gol
3asist
62scout
€2.00M
Segunda División
Christian LichtenbergerGrazer AK
%60
3gol
1asist
64scout
€300K
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
