LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 1A
Asist10.24 / 90
Şut51.20 / 90
Kilit pas112.65 / 90
Başarılı dripling71.68 / 90
Kazanılan ikili245.78 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 60 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 1.2 %29
- Asist 0.24 %64
- Kilit pas 2.65 %95
- Drible 1.68 %81
- İkili mücadele %50 %73
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 374 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇
Africa Cup of Nations2023 · Senegal · 4 maç
3asist1.
🥈
Pro League2026 · Al-Nassr · 4 maç
2gol5.
2asist2.
🥉
Pro League2024 · Al-Nassr · 32 maç
14gol11.
11asist3.
4.
Africa Cup of Nations2025 · Senegal · 7 maç
2gol23.
3asist4.
4.
Africa Cup of Nations2021 · Senegal · 7 maç
3gol8.
2asist4.
5.
Premier League2021 · Liverpool · 34 maç
16gol5.
7.
Pro League2023 · Al-Nassr · 32 maç
13gol11.
8asist7.
13.
UEFA Champions League2021 · Liverpool · 13 maç
5gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Arab Club Champions Cup2023 · World
🏆
Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆
Super Cup2022/2023 · Germany
🏆
CAF Africa Cup of Nations2021 Cameroon · Africa
🏆
League Cup2021/2022 · England
🏆
FA Cup2021/2022 · England
🏆
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World
🏆
UEFA Super Cup2019/2020 · Europe
🏆
Premier League2019/2020 · England
🏆
UEFA Champions League2018/2019 · Europe
🏆
Premier League Asia Trophy2017 · World
🏆
Bundesliga2013/2014 · Austria
🏆
Cup2013/2014 · Austria
🥈
Super Cup2024/2025 · Saudi-Arabia · 2nd Place
🥈
Saudi League2023/2024 · Saudi-Arabia · 2nd Place
🥈
King's Cup2023/2024 · Saudi-Arabia · 2nd Place
🥈
Premier League2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2021/2022 · Europe · 2nd Place
🥈
Community Shield2020/2021 · England · 2nd Place
🥈
CAF Africa Cup of Nations2019 Egypt · Africa · 2nd Place
🥈
Community Shield2019/2020 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2018/2019 · England · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
Audi Cup2017 · World · 2nd Place
🥈
Bundesliga2012/2013 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 24 G+A
GolAsist
2026/27
4
374
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas11
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan24%50
Müdahale4
Faul410 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114
G+A / 900.24
2025/26
7
646
2
3
7.31
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%83 isabet
Kilit pas19
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan48%51
Müdahale11
Faul919 kazanılan
Ofsayt2
İlk 117
G+A / 900.7
2023/24
1
120
0
1
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan12%48
Müdahale1
Faul39 kazanılan
İlk 111
G+A / 900.75
Kart1
2022/23
35
1.992
10
6
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut60%53 isabet
Kilit pas33
Drible36%51 başarı
İkili kazanılan120%51
Müdahale21
Faul2733 kazanılan
Ofsayt30
Penaltı11 kaçan
İlk 112411 yedek
G+A / 900.72
Kart2
2021/22
48
3.718
22
2
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut83%59 isabet
Kilit pas61
Drible65%57 başarı
İkili kazanılan221%44
Müdahale44
Faul6672 kazanılan
Ofsayt28
İlk 11444 yedek
G+A / 900.58
Kart7
2020/21
45
3.534
14
8
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut84%51 isabet
Kilit pas64
Drible94%55 başarı
İkili kazanılan295%48
Müdahale53
Faul7196 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11396 yedek
G+A / 900.56
Kart5
TOPLAM GOL634 penaltı
İLK 1113313 yedek girdi
KART20
VAR15onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR63 gol
- 1-15' 6 %10
- 16-30' 10 %16
- 31-45' 15 %24
- 46-60' 9 %14
- 61-75' 12 %19
- 76-90+' 11 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-354%38
- 4-2-3-145%32
- 4-4-230%21
- 4-4-1-18%6
- 4-2-2-23%2
- 3-1-4-22%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar25aldığı asist
Onun asist yaptıkları21verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2026 | BelgiumA | 3-2 | 93 | 1 | 7.0 | ||
| 26.06.2026 | IraqH | 5-0 | 92 | 3 | 7.3 | ||
| 23.06.2026 | NorwayA | 3-2 | 96 | 1 | – | 7.0 | |
| 16.06.2026 | FranceA | 3-1 | 93 | 1 | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | MoroccoH | 0-3 | 120 | – | 7.0 | ||
| 14.01.2026 | EgyptH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 09.01.2026 | MaliA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.01.2026 | SudanH | 3-1 | 90 | 2 | 1 | 8.2 | |
| 30.12.2025 | BeninA | 0-3 | 88 | 1 | – | 7.0 | |
| 27.12.2025 | Congo DRH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 23.12.2025 | BotswanaH | 3-0 | 78 | 6 | 6.9 | ||
| 29.01.2024 | Ivory CoastH | 1-1 | 120 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 27.05.2023 | 1.FC KölnA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2023 | RB LeipzigH | 1-3 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 13.05.2023 | FC Schalke 04H | 6-0 | 9↑ | 1 | – | 7.5 | |
| 06.05.2023 | Werder BremenA | 1-2 | 88 | 2 | 6.5 | ||
| 30.04.2023 | Hertha BerlinH | 2-0 | 61 | 2 | 6.2 | ||
| 22.04.2023 | FSV Mainz 05A | 3-1 | 80 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.04.2023 | Manchester CityH | 1-1 | 26↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.04.2023 | Manchester CityA | 3-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 08.04.2023 | SC FreiburgA | 0-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 01.04.2023 | Borussia DortmundH | 4-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 19.03.2023 | Bayer LeverkusenA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 11.03.2023 | FC AugsburgH | 5-3 | 72 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 08.03.2023 | Paris Saint GermainH | 2-0 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 04.03.2023 | VfB StuttgartA | 1-2 | 27↑ | 1 | 6.2 | ||
| 26.02.2023 | Union BerlinH | 3-0 | 25↑ | – | 7.2 | ||
| 08.11.2022 | Werder BremenH | 6-1 | 20 | 1 | 6.3 | ||
| 05.11.2022 | Hertha BerlinA | 2-3 | 64 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 01.11.2022 | InterH | 2-0 | 66 | 2 | 6.6 | ||
| 29.10.2022 | FSV Mainz 05H | 6-2 | 76 | 1 | 2 | 6 | 9.2 |
| 26.10.2022 | BarcelonaA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 22.10.2022 | 1899 HoffenheimA | 0-2 | 29↑ | 2 | 6.6 | ||
| 16.10.2022 | SC FreiburgH | 5-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 12.10.2022 | PlzenA | 2-4 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 08.10.2022 | Borussia DortmundA | 2-2 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2022 | PlzenH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 5 | 9.5 |
| 30.09.2022 | Bayer LeverkusenH | 4-0 | 65 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 17.09.2022 | FC AugsburgA | 1-0 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 13.09.2022 | BarcelonaH | 2-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 10.09.2022 | VfB StuttgartH | 2-2 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 07.09.2022 | InterA | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 03.09.2022 | Union BerlinA | 1-1 | 90 | 4 | 7.6 | ||
| 27.08.2022 | Borussia MonchengladbachH | 1-1 | 68 | 5 | 6.2 | ||
| 21.08.2022 | Vfl BochumA | 0-7 | 72 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 14.08.2022 | VfL WolfsburgH | 2-0 | 80 | 1 | 6.0 | ||
| 05.08.2022 | Eintracht FrankfurtA | 1-6 | 90 | 1 | 4 | 6.5 | |
| 28.05.2022 | Real MadridH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.05.2022 | WolvesH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 10.05.2022 | Aston VillaA | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 07.05.2022 | TottenhamH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 03.05.2022 | VillarrealA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 30.04.2022 | NewcastleA | 0-1 | 69 | 2 | 6.7 | ||
| 27.04.2022 | VillarrealH | 2-0 | 73 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 24.04.2022 | EvertonH | 2-0 | 60 | 2 | 6.9 | ||
| 19.04.2022 | Manchester UnitedH | 4-0 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 13.04.2022 | BenficaH | 3-3 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 10.04.2022 | Manchester CityA | 2-2 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.04.2022 | BenficaA | 1-3 | 61 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 02.04.2022 | WatfordH | 2-0 | 21↑ | – | 6.3 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 140 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-08-31
FC Metz
→
Salzburg
€4.00m
FC Metz
→
Salzburg
€4.00m
2012-01-01
FC Metz B
→
FC Metz
-
FC Metz B
→
FC Metz
-
2011-07-01
Génération Foot
→
FC Metz B
free transfer
Génération Foot
→
FC Metz B
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
Teknik direktör kararıKadroda yok
1 maç
02.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
8 maç
02.2022
Maç eksiğiKadroda yok
1 maç
01.2022
Milli takımKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 646 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.2Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS70.5646 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%89
Dakika
%100
Değer / getiri
%26
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%65
Performans
%88
Dakika
%70
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlos ForbsClub Brugge KV · 21
%95
3gol
3asist
74scout
€5.00M
UEFA Champions League
Younes NamliPEC Zwolle · 31
%88
2gol
4asist
57scout
Eredivisie
Julián FernándezNew York City FC · 21
%80
3gol
5asist
73scout
Major League Soccer
Jens Petter HaugeBodo/Glimt · 26
%74
8gol
4asist
67scout
Eliteserien
Tobias HeintzIFK Goteborg · 27
%73
9gol
7asist
73scout
Allsvenskan
Jon MorcilloAlmeria · 27
%63
3gol
2asist
66scout
€2.00M
Segunda División
Nicolás BenedettiMazatlán · 28
%61
3gol
2asist
62scout
€2.00M
Liga MX
Saša KalajdžićLask Linz · 28
%60
6gol
5asist
73scout
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






Al-Nassr