LİGLeagues Cup
BU SEZON3G · 2A
Gol30.25 / 90
Asist20.17 / 90
Şut131.10 / 90
Kilit pas322.71 / 90
Başarılı dripling171.44 / 90
Kazanılan ikili786.61 / 90
Rating6.97
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.170.00
Kilit pas
2.711.22
Kazanılan ikili
6.6110.95
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa MX2018/2019 Clausura · Mexico
🏆
Liga MX2018/2019 Apertura · Mexico
🏆
Campeón de Campeones2018/2019 · Mexico
🏆
Cuadrangular Pereira2018 · Colombia
🏆
Primera A2015 Apertura · Colombia
🥈
Concacaf Champions Cup2021 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Liga MX2019/2020 · Mexico · 2nd Place
🥈
Campeones Cup2019 · Nc-America · 2nd Place
🥈
Superliga2016 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 12 G+A
GolAsist
2025/26
36
1.136
3
2
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas33
Drible17%40 başarı
İkili kazanılan87%46
Müdahale20
Faul1940 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı12 kaçan
İlk 111323 yedek
G+A / 900.4
Kart4
Kaptan12maçta
2024/25
20
1.207
4
3
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas30
Drible20%36 başarı
İkili kazanılan83%43
Müdahale29
Faul1932 kazanılan
Ofsayt5
Penaltı1
İlk 11137 yedek
G+A / 900.52
Kart6
2023/24
9
534
2
3
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas14
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan27%31
Müdahale8
Faul109 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1172 yedek
G+A / 900.84
Kart2
2022/23
29
2.141
7
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut40%48 isabet
Kilit pas46
Drible58%48 başarı
İkili kazanılan130%44
Müdahale19
Faul3248 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11263 yedek
G+A / 900.5
Kart21
2021/22
33
1.594
2
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas29
Drible35%46 başarı
İkili kazanılan124%43
Müdahale24
Faul4250 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112013 yedek
G+A / 900.23
Kart8
2020/21
14
659
1
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas7
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan44%46
Müdahale5
Faul1421 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1168 yedek
G+A / 900.27
Kart4
TOPLAM GOL82 penaltı
İLK 112711 yedek girdi
KART12
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 3 %38
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-16%21
- 5-4-16%21
- 3-4-2-14%14
- 3-4-34%14
- 4-4-24%14
- 5-3-24%14
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.06.2026 | MalagaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.06.2026 | MalagaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | Deportivo La CorunaA | 1-2 | 20↑ | – | 6.5 | ||
| 24.05.2026 | ZaragozaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | AlmeriaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | FC AndorraA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | ValladolidH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | CadizA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2026 | LeganesH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | MalagaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | HuescaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2026 | EibarA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | AlbaceteA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | AD Ceuta FCH | 4-0 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Cultural LeonesaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | CastellónH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | MirandesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | BurgosH | 0-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | Racing SantanderA | 4-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | Club QueretaroAC | 1-0 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 25.10.2025 | Club AmericaH | 2-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 22.10.2025 | Santos LagunaH | 2-2 | 16↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 04.10.2025 | Atletico San LuisHC | 2-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2025 | TolucaAC | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 24.09.2025 | LeonAC | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | AtlasHC | 1-1 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | U.N.A.M. - PumasHC | 1-4 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 30.08.2025 | FC JuarezAC | 1-0 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Tigres UANLHC | 2-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 18.08.2025 | MonterreyAC | 3-2 | 96 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.08.2025 | Club TijuanaHC | 2-2 | 88 | 2 | 3 | 8.2 | |
| 26.07.2025 | PachucaAC | 1-0 | 75 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2025 | PueblaHC | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 13.07.2025 | Cruz AzulA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.04.2025 | Club AmericaA | 5-0 | 98 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Atletico San LuisA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 29.03.2025 | AtlasH | 3-2 | 86 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 15.03.2025 | Club QueretaroA | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | PachucaA | 1-1 | 82 | – | 7.2 | ||
| 01.03.2025 | Cruz AzulH | 1-1 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.02.2025 | MonterreyH | 1-0 | 77 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 22.02.2025 | NecaxaA | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.02.2025 | Santos LagunaH | 1-1 | 74 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 10.02.2025 | U.N.A.M. - PumasA | 1-0 | 76 | – | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | LeonH | 1-2 | 60↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.01.2025 | PueblaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | FC JuarezH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | U.N.A.M. - PumasH | 0-1 | 61 | 1 | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | LeonA | 0-0 | 81 | 2 | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | Club AmericaH | 0-5 | 48↑ | 2 | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | Santos LagunaA | 0-0 | 32↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2024 | Tigres UANLH | 2-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 19.10.2024 | AtlasA | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 05.10.2024 | Club QueretaroH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2023 | Tigres UANLH | 2-3 | 45 | 1 | – | 7.2 | |
| 27.09.2023 | Guadalajara ChivasA | 1-3 | 76 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 23.09.2023 | Atletico San LuisA | 3-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 16.09.2023 | Cruz AzulH | 2-2 | 89 | 1 | 2 | 7.7 |
PİYASA DEĞERİ€2.00M
DİSİPLİN2kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 141 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2025 · Mazatlán
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1062 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.8Liga MX 2025
PERFORMANS57.61062 dk
KARARVeri yetersiz13/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
27.3
Bağlantı kuran forvet
26.9
Çizgi kanadı
23.3
Role fit sinyali var ama confidence 36/100 ve risk 62/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%73
Dakika
%66
Değer / getiri
%98
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%75
Dakika
%80
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.66
7.15
93
Müdahale / 90
3.65
1.4
100
İkili mücadele kazanma
56.25
50
100
Gol / 90
0
0.42
0
Şut / 90
0
3
0
Asist / 90
0
0.2
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bernat GuiuVirtus Entella · 25
%95
2gol
4asist
69scout
€400K
Serie B
Julián FernándezNew York City FC · 21
%90
3gol
5asist
73scout
Major League Soccer
Francisco TrincãoSporting CP · 26
%89
7gol
12asist
66scout
Primeira Liga
Jadon SanchoAston Villa · 25
%83
1gol
1asist
52scout
UEFA Europa League
Junya ItoGenk · 32
%82
6gol
5asist
62scout
Jupiler Pro League
Joaquín Tobio BurgosEstudiantes L.P. · 21
%79
3gol
1asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Tobias HeintzIFK Goteborg · 27
%79
9gol
7asist
73scout
Allsvenskan
Barış Atik1. FC Magdeburg · 30
%60
6gol
11asist
68scout
€800K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

