Dudu
Brazil · Attacker

Dudu

YAŞ26
BOY179
KİLO72
KULÜPMazatlán
DOĞUM YERİCampinas
LİGLeagues Cup
BU SEZON1G · 3A
Gol10.05 / 90
Asist30.16 / 90
Şut160.84 / 90
Kilit pas140.74 / 90
Başarılı dripling241.26 / 90
Kazanılan ikili824.31 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 39 forvetler
Gol — %0 (0.05) Şut — %0 (0.8) Asist — %68 (0.16) Kilit pas — %18 (0.74) Drible — %89 (1.26) İkili mücadele — %45 (%44) 37 ORT. % 0 0 68 18 89 45
  • Gol 0.05 %0
  • Şut 0.8 %0
  • Asist 0.16 %68
  • Kilit pas 0.74 %18
  • Drible 1.26 %89
  • İkili mücadele %44 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1712 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 Segunda Liga2023/2024 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 5 G+A
2020 1 2024 5 2025 4
GolAsist
2025/26 32 1.712 1 3 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXMazatlán 32 1.712 1 3 6.69
Şut16%31 isabet
Kilit pas14
Drible24%42 başarı
İkili kazanılan82%44
Müdahale14
Faul1432 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111814 yedek
G+A / 900.21
Kart21
2024/25 22 1.426 3 2 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaNacional 22 1.426 3 2 6.69
Şut21%48 isabet
Kilit pas11
Drible11%28 başarı
İkili kazanılan80%45
Müdahale30
Faul2326 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı11 kaçan
İlk 11175 yedek
G+A / 900.32
2020/21 4 43 1 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaNacional 4 43 1 0 6.90
Şut1%100 isabet
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan4%100
Müdahale2
İlk 1113 yedek
G+A / 902.09
TOPLAM GOL72 penaltı
İLK 113519 yedek girdi
KART2
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 5 %71
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 13 5-4-1 — 9 3-4-2-1 — 6 4-3-3 — 6 4-1-4-1 — 4 3-4-3 — 3 41 maç
  • 4-2-3-113%32
  • 5-4-19%22
  • 3-4-2-16%15
  • 4-3-36%15
  • 4-1-4-14%10
  • 3-4-33%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.04.2026 Tigres UANLA 5-1 87 5.9
23.04.2026 TolucaH 4-3 98 1 7.0
18.04.2026 Club QueretaroH 1-1 90 1 6.9
12.04.2026 U.N.A.M. - PumasA 3-1 89 6.3
04.04.2026 NecaxaA 2-1 90 1 6.7
21.03.2026 Cruz AzulH 1-1 76 1 6.5
16.03.2026 Club AmericaA 2-0 86 6.7
07.03.2026 LeonH 4-2 81 7.0
04.03.2026 Atletico San LuisA 4-1 70 1 6.5
28.02.2026 PachucaH 1-0 69 1 2 8.5
22.02.2026 Club TijuanaA 1-1 82 1 7.2
15.02.2026 Santos LagunaA 1-2 71 1 2 6.7
07.02.2026 Guadalajara ChivasH 1-2 92 1 6.2
31.01.2026 AtlasA 1-0 87 1 6.9
17.01.2026 MonterreyH 1-5 71 1 6.7
13.01.2026 PueblaA 2-1 37 6.9
10.01.2026 FC JuarezH 1-2 36 6.5
02.11.2025 Club QueretaroA 1-0 25 6.3
25.10.2025 Club AmericaH 2-2
22.10.2025 Santos LagunaH 2-2 22 1 6.5
19.10.2025 Guadalajara ChivasA 2-0 83 2 6.3
04.10.2025 Atletico San LuisH 2-1 27 6.9
28.09.2025 TolucaA 3-1 16 6.7
24.09.2025 LeonA 2-2
20.09.2025 AtlasH 1-1 15 6.3
13.09.2025 U.N.A.M. - PumasH 1-4 45 1 6.2
30.08.2025 FC JuarezA 1-0 45 7.0
24.08.2025 Tigres UANLH 2-2 15 6.7
18.08.2025 MonterreyA 3-2 60 6.5
10.08.2025 Club TijuanaH 2-2 32 1 7.3
26.07.2025 PachucaA 1-0 15 6.3
19.07.2025 PueblaH 2-1
17.05.2025 FC PortoA 3-0 17 6.7
27.04.2025 MoreirenseA 1-1 29 6.9
06.04.2025 EstrelaH 0-1 59 1 6.6
30.03.2025 Santa ClaraA 1-0 45 6.3
16.03.2025 Casa PiaH 3-1 63 1 6.7
08.03.2025 BenficaA 3-0 72 2 5.7
01.03.2025 FamalicaoH 2-1 67 1 6.7
21.02.2025 SC BragaA 1-0 90 3 7.3
15.02.2025 EstorilH 2-2 72 1 3 7.0
09.02.2025 FarenseA 0-2 76 1 1 7.3
01.02.2025 AroucaH 1-2 90 2 6.9
25.01.2025 Sporting CPA 2-0 90 6.3
19.01.2025 AVSH 3-1 68 1 2 7.9
12.01.2025 FC PortoH 2-0 70 1 1 6.9
29.12.2024 Rio AveA 2-1 78 1 6.3
23.12.2024 GuimaraesA 2-2 87 1 7.0
19.12.2024 BenficaH 0-2 80 6.5
14.12.2024 MoreirenseH 1-0 89 6.7
07.12.2024 GIL VicenteA 2-1 67 2 6.3
30.11.2024 BoavistaH 0-0 68 1 6.6
10.11.2024 EstrelaA 2-0 24 6.3
04.11.2024 Santa ClaraH 2-0 25 6.3
19.05.2021 Rio AveH 1-2 25 1 1 7.7
11.05.2021 BenficaH 1-3
06.05.2021 MoreirenseA 2-2 9 6.3
01.05.2021 Sporting CPA 2-0 9 6.7
ŞUT17
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%5.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.028 77' · xG 0.072 90' · xG 0.029 58' · xG 0.189 48' · xG 0.057 48' · xG 0.031 32' · xG 0.016 23' · xG 0.227 21' · xG 0.217 46' · xG 0.062 45' · xG 0.74 · GOL 28' · xG 0.045 52' · xG 0.038 56' · xG 0.062 52' · xG 0.022 90' · xG 0.0 64' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 9 (%53) Kontra atak — 3 (%18) Açık oyun — 3 (%18) Korner — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) 17 şut
  • Asist sonrası9%53
  • Kontra atak3%18
  • Açık oyun3%18
  • Korner1%6
  • Duran top1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 14 (%82) Sol ayak — 2 (%12) Kafa — 1 (%6) 17 şut
  • Sağ ayak14%82
  • Sol ayak2%12
  • Kafa1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 2 46-60' — 7 61-75' — 1 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 7 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %18
  • 31-45' 2 %12
  • 46-60' 7 %41
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 4 %24
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1712 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıProxy full sezon degil; xG/90 yalniz secili sezon parcasinin dakikalariyla hesaplandi.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU53.1Liga MX 2025
PERFORMANS35.71712 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %42
Dakika %84
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %65
Performans %50
Dakika %90
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam