LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Şut50.94 / 90
Kilit pas40.75 / 90
Başarılı dripling20.38 / 90
Kazanılan ikili193.57 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
- Müdahale 1.50 %57
- Pas arası 1.32 %68
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %50 %27
- Pas isabeti %82 %17
- Faul (az iyi) 1.32 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 479 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
8.
Coppa Italia2024 · Monza · 2 maç
1asist8.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
5
479
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan19%50
Müdahale8
Faul72 kazanılan
Ofsayt1
İlk 115
2025/26
12
956
0
1
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%64 isabet
Kilit pas8
Drible13%72 başarı
İkili kazanılan39%53
Müdahale10
Faul88 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11111 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2024/25
34
2.851
2
4
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas41
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan121%50
Müdahale43
Faul2436 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11331 yedek
G+A / 900.19
Kart5
2023/24
38
1.725
0
3
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas21
Drible18%62 başarı
İkili kazanılan63%48
Müdahale19
Faul1514 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112018 yedek
G+A / 900.16
Kart3
2022/23
32
1.486
1
3
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas23
Drible25%57 başarı
İkili kazanılan96%49
Müdahale34
Faul1825 kazanılan
İlk 111715 yedek
G+A / 900.24
Kart5
2021/22
34
1.981
0
5
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%48 isabet
Kilit pas36
Drible35%65 başarı
İkili kazanılan119%53
Müdahale30
Faul3037 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112212 yedek
G+A / 900.23
Kart6
2020/21
38
1.459
1
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%59 isabet
Kilit pas13
Drible28%64 başarı
İkili kazanılan87%50
Müdahale35
Faul177 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111622 yedek
G+A / 900.06
Kart31
TOPLAM GOL91 penaltı
İLK 1114661 yedek girdi
KART28
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
- 1-15' 2 %22
- 16-30' 1 %11
- 31-45' 1 %11
- 46-60' 1 %11
- 61-75' 2 %22
- 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-170%37
- 3-4-2-151%27
- 4-3-345%24
- 3-5-210%5
- 3-4-37%4
- 4-4-27%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları9verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Hradec KrálovéA | 1-2 | 118 | 1 | 7.0 | ||
| 11.08.2026 | CSKA 1948A | 1-2 | 106 | 1 | 6.9 | ||
| 05.08.2026 | CSKA 1948H | 1-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 30.07.2026 | PaksH | 2-2 | 85 | 2 | 7.3 | ||
| 23.07.2026 | PaksA | 1-2 | 85 | 1 | 6.2 | ||
| 19.03.2026 | Real BetisA | 4-0 | 88 | – | 5.5 | ||
| 12.03.2026 | Real BetisH | 1-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 26.02.2026 | PlzenA | 1-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 19.02.2026 | PlzenH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 29.01.2026 | AS RomaH | 1-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 22.01.2026 | Ferencvarosi TCA | 1-1 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 06.11.2025 | Malmo FFA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | FeyenoordA | 3-1 | 90 | 2 | 5.3 | ||
| 02.10.2025 | GO Ahead EaglesH | 1-2 | 86 | 2 | 6.6 | ||
| 25.09.2025 | BSC Young BoysA | 1-4 | 20↑ | – | 7.3 | ||
| 30.07.2025 | RangersH | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 22.07.2025 | RangersA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.05.2025 | AC MilanA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | EmpoliH | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | UdineseA | 1-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | AtalantaH | 0-4 | 76 | 3 | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | JuventusA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | NapoliH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | ComoH | 1-3 | 56 | 1 | – | 6.3 | |
| 30.03.2025 | CagliariA | 3-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | ParmaH | 1-1 | 80 | 2 | 7.5 | ||
| 08.03.2025 | InterA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.03.2025 | TorinoH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | AS RomaA | 4-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | LecceH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | LazioA | 5-1 | 58↑ | 1 | 5.9 | ||
| 01.02.2025 | VeronaH | 0-1 | 58 | – | 6.3 | ||
| 27.01.2025 | GenoaA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | BolognaA | 3-1 | 70 | – | 5.9 | ||
| 22.12.2024 | JuventusH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.12.2024 | LecceA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | UdineseH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 30.11.2024 | ComoA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | TorinoA | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.11.2024 | LazioH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.11.2024 | AC MilanH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 30.10.2024 | AtalantaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.10.2024 | VeneziaH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 1 | 9.2 |
| 21.10.2024 | VeronaA | 0-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 06.10.2024 | AS RomaH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | NapoliA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | InterH | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.09.2024 | FiorentinaA | 2-2 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 24.08.2024 | GenoaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 17.08.2024 | EmpoliA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.05.2024 | JuventusA | 2-0 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.05.2024 | FrosinoneH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 13.05.2024 | FiorentinaA | 2-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 04.05.2024 | LazioH | 2-2 | 71 | – | 6.9 | ||
| 27.04.2024 | LecceA | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | AtalantaH | 1-2 | 65 | 1 | 6.7 | ||
| 13.04.2024 | BolognaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | NapoliH | 2-4 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | TorinoA | 1-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 193 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
01.2025
SakatlıkŞüpheli
6 maç
04.2022
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Serie A2021 · Sassuolo
1kırmızı · 29 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 776 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.1UEFA Europa League 2025
PERFORMANS45.4776 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 328 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%27
Dakika
%89
Değer / getiri
%22
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%35
Performans
%32
Dakika
%67
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ghislain KonanGIL Vicente · 30
%95
0gol
0asist
57scout
Primeira Liga
Lucas SoaresSanta Clara · 27
%78
0gol
0asist
60scout
Primeira Liga
Facundo ZabalaIndependiente · 26
%77
0gol
1asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Jefferson EncadaEstrela · 27
%71
0gol
2asist
62scout
Primeira Liga
Warren KamanziToulouse · 25
%71
1gol
1asist
59scout
€1.50M
Ligue 1
Hernán de la FuenteHuracan · 28
%69
0gol
0asist
53scout
Liga Profesional Argentina
Álex MorenoGirona · 32
%62
0gol
2asist
51scout
€28.00M
La Liga
Yan ValerySheffield Wednesday · 26
%60
0gol
1asist
61scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




