Portugal · Defender
Panutche Amadu Pereira Camará
LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling20.67 / 90
Kazanılan ikili144.67 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 1.67 %68
- Pas arası 1.67 %82
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %61 %74
- Pas isabeti %78 %11
- Faul (az iyi) 0.67 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 270 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2017/2018 · Portugal
🏆
Algarve Football Cup2017 · Europe
🏆
Taça de Portugal2016/2017 · Portugal
🏆
Primeira Liga2016/2017 · Portugal
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2021 Hungary/Sloveni · Europe · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2019/2020 · Portugal · 2nd Place
🥈
Trofeo Joan Gamper2016 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
3
270
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan14%61
Müdahale5
Faul2
İlk 113
Kart1
2025/26
31
2.566
0
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas14
Drible12%39 başarı
İkili kazanılan98%46
Müdahale50
Faul5019 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11292 yedek
G+A / 900.04
Kart10
2024/25
36
2.691
1
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas14
Drible14%56 başarı
İkili kazanılan103%43
Müdahale53
Faul489 kazanılan
İlk 11324 yedek
G+A / 900.13
Kart10
Kaptan1maçta
2023/24
38
839
0
2
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas14
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan32%47
Müdahale19
Faul113 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11929 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2022/23
31
1.556
0
1
6.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas9
Drible12%46 başarı
İkili kazanılan68%44
Müdahale37
Faul3010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111813 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2020/21
36
2.557
0
4
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas21
Drible13%38 başarı
İkili kazanılan108%43
Müdahale50
Faul3318 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11297 yedek
G+A / 900.14
Kart6
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 118346 yedek girdi
KART28
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-147%42
- 4-2-3-127%24
- 3-5-219%17
- 4-1-4-111%10
- 4-4-25%4
- 3-4-34%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Erzurumspor FKH | 1-1 | 96 | – | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | GöztepeA | 0-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2026 | FenerbahçeH | 2-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | TrabzonsporA | 0-3 | 89 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | KasimpasaH | 3-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | KocaelisporH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 3-0 | 83 | 2 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | GoztepeH | 0-2 | 82 | 1 | 6.5 | ||
| 19.03.2026 | KonyasporA | 1-0 | 86 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | BesiktasH | 0-2 | 83 | – | 5.9 | ||
| 09.03.2026 | AlanyasporA | 0-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | KayserisporH | 0-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 21.02.2026 | EyüpsporA | 1-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2026 | FenerbahceA | 3-1 | 80 | – | 5.3 | ||
| 01.02.2026 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | 84 | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | AntalyasporA | 2-1 | 82 | 1 | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | SamsunsporH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 22.12.2025 | TrabzonsporH | 4-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.12.2025 | KasimpasaA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2025 | Fatih KaragümrükH | 3-0 | 95 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 28.11.2025 | KocaelisporA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 07.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | GoztepeA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | KonyasporH | 1-2 | 98 | 1 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | BesiktasA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | AlanyasporH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | KayserisporA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | EyüpsporH | 1-0 | 97 | – | 7.3 | ||
| 15.09.2025 | RizesporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | FenerbahceH | 1-3 | 88 | – | 5.7 | ||
| 23.08.2025 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | AntalyasporH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | SamsunsporA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.05.2025 | AC MilanA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | UdineseAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | AtalantaH | 0-4 | 45 | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | JuventusA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.04.2025 | NapoliH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | VeneziaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 05.04.2025 | ComoH | 1-3 | 90 | – | 5.7 | ||
| 30.03.2025 | CagliariA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | ParmaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | InterA | 3-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 02.03.2025 | TorinoH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.02.2025 | AS RomaA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | LecceH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | LazioA | 5-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | VeronaH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.01.2025 | GenoaA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.01.2025 | FiorentinaH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 05.01.2025 | CagliariH | 1-2 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 28.12.2024 | ParmaA | 2-1 | 14↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 22.12.2024 | JuventusH | 1-2 | 71 | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | LecceA | 2-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 09.12.2024 | UdineseH | 1-2 | 71 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | ComoA | 1-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 24.11.2024 | TorinoA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | LazioH | 0-1 | 89 | – | 6.2 | ||
| 02.11.2024 | AC MilanH | 0-1 | 65 | 1 | 6.6 |
ŞUT15
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%33
- Serbest vuruş5%33
- Açık oyun3%20
- Korner2%13
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak14%93
- Sol ayak1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 4 %27
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 1 %7
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 2 %13
AKSİYON HARİTASI1797 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %48
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %42
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1797
- Pas1188%70
- Uzaklaştırma93%5
- Top kazanma78%5
- Faul78%5
- Top teması64%4
- Müdahale48%3
- Hava topu46%3
- Korner kazandırma44%3
- Çalım32%2
- Bloke edilen pas24%1
PİYASA DEĞERİ€450K
KAÇIRDIĞI MAÇ5
DİSİPLİN10kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 175 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2010-07-01
Sampdoria U19
→
Sampdoria
-
Sampdoria U19
→
Sampdoria
-
2008-07-01
Atl. Madrid U17
→
Sampdoria U19
€130k
Atl. Madrid U17
→
Sampdoria U19
€130k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
4 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2024 · Monza
10sarı · 35 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2566 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.7Süper Lig 2025
PERFORMANS51.42566 dk
KARARİzlemeye değer67/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
74.0
Agresif stoper
74.0
Klasik stoper
73.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%77
Performans
%37
Dakika
%94
Değer / getiri
%88
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%42
Dakika
%94
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
51.4
74
70
Müdahale / 90
1.75
3
58
İkili mücadele kazanma
46.45
58
80
Pas hacmi / 90
27.85
42
66
Pas arası / 90
0.88
1.9
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Deiver MachadoNantes · 32
%95
0gol
1asist
51scout
€2.00M
Ligue 1
Marcelo WeigandtInter Miami · 25
%90
1gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Gonzalo PerezLanus · 24
%84
0gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Urko GonzálezEspanyol · 24
%81
0gol
1asist
64scout
La Liga
Bashir HumphreysBurnley · 22
%70
0gol
0asist
69scout
Premier League
Ben ChriseneNorwich · 21
%66
1gol
1asist
69scout
Championship
Abdul Rahman BabaPAOK · 31
%63
1gol
1asist
47scout
UEFA Europa League
Romano Floriani MussoliniCremonese · 22
%60
0gol
1asist
63scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







Sassuolo