LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut40.97 / 90
Kilit pas10.24 / 90
Başarılı dripling20.48 / 90
Kazanılan ikili204.83 / 90
Rating6.38
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 2.90 %95
- Pas arası 0.97 %43
- Blok 0.48 %74
- İkili mücadele %69 %80
- Pas isabeti %75 %13
- Faul (az iyi) 0.48 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 373 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
FA Youth CupNone · England
🏆
Queensland Champions CupNone · World
🏆
Queensland Champions Cup2022 · World
🏆
FA Youth Cup2020/2021 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
373
0
0
6.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan20%69
Müdahale12
Faul23 kazanılan
İlk 115
2025/26
27
1.380
1
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas8
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan79%50
Müdahale30
Faul1115 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111611 yedek
G+A / 900.13
Kart3
2024/25
32
1.185
1
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas8
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan77%50
Müdahale33
Faul1618 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111220 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2023/24
20
835
0
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible6%33 başarı
İkili kazanılan57%51
Müdahale30
Faul1010 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11713 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 113138 yedek girdi
KART5
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-133%48
- 4-3-327%39
- 3-4-2-14%6
- 4-3-1-22%3
- 4-3-2-12%3
- 3-2-4-11%1
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 01.09.2026 | Stoke CityA | 1-0 | 34 | 0 | 6.2 | ||
| 29.08.2026 | BurnleyH | 4-1 | 90 | 2 | 6.8 | ||
| 22.08.2026 | MillwallA | 3-0 | 71 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | West BromH | 1-2 | 88 | – | 6.5 | ||
| 11.04.2026 | IpswichH | 0-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | MillwallA | 1-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | PortsmouthH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | PrestonH | 2-0 | 60 | 1 | 6.7 | ||
| 11.03.2026 | Sheffield UtdH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | LeicesterA | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | BirminghamH | 1-2 | 84 | 1 | 6.7 | ||
| 10.02.2026 | Oxford UnitedA | 0-3 | 93 | 1 | – | 7.3 | |
| 07.02.2026 | BlackburnH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.01.2026 | MiddlesbroughA | 1-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | CoventryH | 2-1 | 82 | – | 6.5 | ||
| 20.01.2026 | West BromA | 0-5 | 80 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 17.01.2026 | WrexhamA | 1-2 | 66 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Stoke CityH | 0-2 | 30↑ | – | 6.2 | ||
| 01.01.2026 | QPRA | 1-2 | 61 | – | 6.6 | ||
| 29.12.2025 | WatfordH | 0-1 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | CharltonH | 1-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 20.12.2025 | PrestonA | 1-1 | 65 | – | 6.7 | ||
| 13.12.2025 | SouthamptonH | 2-1 | 66 | 1 | 6.0 | ||
| 09.12.2025 | Sheffield UtdA | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | CoventryA | 1-1 | 67 | – | 7.7 | ||
| 30.08.2025 | BlackburnA | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 23.08.2025 | MiddlesbroughH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | PortsmouthA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | WatfordA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | MillwallH | 1-2 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | BlackburnA | 1-1 | 88 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | Stoke CityH | 4-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 15.02.2025 | Hull CityA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 11.02.2025 | PrestonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | DerbyH | 1-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | WatfordA | 0-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | SwanseaH | 5-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.01.2025 | LeedsA | 2-0 | 72 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | Sheffield UtdA | 2-0 | 64 | – | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | CoventryH | 2-1 | 85 | – | 6.6 | ||
| 01.01.2025 | LutonA | 0-1 | 80 | – | 7.0 | ||
| 29.12.2024 | QPRH | 1-1 | 74 | 1 | 7.0 | ||
| 26.12.2024 | MillwallH | 2-1 | 74 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2024 | SunderlandA | 2-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 15.12.2024 | BurnleyH | 1-2 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 10.12.2024 | PortsmouthA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | QPRA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2024 | LutonH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | PlymouthH | 6-1 | 83 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | West BromA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | Bristol CityH | 0-2 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 05.11.2024 | Sheffield WednesdayA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2024 | CardiffA | 2-1 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 27.10.2024 | MiddlesbroughH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | PrestonA | 2-2 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 19.10.2024 | Stoke CityA | 1-1 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 28.09.2024 | DerbyA | 2-3 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | WatfordH | 4-1 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 |
ŞUT11
GOL1
xG0.4
xG FARKI+0.6over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%55
- Açık oyun3%27
- Duran top2%18
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%55
- Sağ ayak4%36
- Kafa1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 1 %9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-30
Aston Villa U21
→
Norwich
€1.80m
Aston Villa U21
→
Norwich
€1.80m
2024-05-31
Blackburn
→
Aston Villa U21
End of loan
Blackburn
→
Aston Villa U21
End of loan
2024-01-05
Aston Villa U21
→
Blackburn
loan transfer
Aston Villa U21
→
Blackburn
loan transfer
2023-05-31
Kilmarnock FC
→
Aston Villa U21
End of loan
Kilmarnock FC
→
Aston Villa U21
End of loan
2022-08-25
Aston Villa U21
→
Kilmarnock FC
loan transfer
Aston Villa U21
→
Kilmarnock FC
loan transfer
2021-07-01
Aston Villa U18
→
Aston Villa U23
-
Aston Villa U18
→
Aston Villa U23
-
2020-08-19
Exeter U18
→
Aston Villa U18
?
Exeter U18
→
Aston Villa U18
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1290 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.0Championship 2025
PERFORMANS52.51290 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
72.1
Klasik stoper
71.5
Ayağı iyi stoper
70.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%39
Dakika
%57
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%44
Dakika
%77
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
40.33
42
96
Performans skoru
52.5
74
71
Müdahale / 90
1.88
3
63
İkili mücadele kazanma
47.3
58
82
Pas arası / 90
0.7
1.9
37
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Urko GonzálezEspanyol · 24
%95
0gol
1asist
64scout
La Liga
Marcelo WeigandtInter Miami · 25
%91
1gol
2asist
64scout
Major League Soccer
Amadou Salif MbengueQPR · 23
%82
2gol
0asist
69scout
Championship
Deiver MachadoNantes · 32
%72
0gol
1asist
51scout
€2.00M
Ligue 1
Pedro PereiraGençlerbirliği S.K. · 27
%70
0gol
1asist
67scout
€450K
Süper Lig
Romano Floriani MussoliniCremonese · 22
%68
0gol
1asist
63scout
Serie A
Felix ErikssonIFK Goteborg · 21
%67
0gol
0asist
66scout
Allsvenskan
Mateu MoreyMallorca · 25
%60
1gol
0asist
59scout
€1.50M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

