LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.47 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas20.94 / 90
Başarılı dripling10.47 / 90
Kazanılan ikili52.36 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 1.88 %74
- Pas arası 1.88 %93
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %36 %2
- Pas isabeti %86 %65
- Faul (az iyi) 0.94 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 191 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
League One2018/2019 · England
🥈
Championship2021/2022 · England · 2nd Place
🥈
League Two2017/2018 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
5
191
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%36
Müdahale4
Faul2
İlk 1132 yedek
G+A / 900.47
2025/26
38
2.051
2
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas19
Drible17%59 başarı
İkili kazanılan114%54
Müdahale60
Faul319 kazanılan
Ofsayt5
İlk 112216 yedek
G+A / 900.13
Kart5
2024/25
46
2.142
2
6
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas20
Drible15%44 başarı
İkili kazanılan117%52
Müdahale58
Faul3211 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112026 yedek
G+A / 900.34
Kart5
2023/24
48
4.046
1
6
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas39
Drible29%40 başarı
İkili kazanılan203%51
Müdahale104
Faul4417 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11453 yedek
G+A / 900.16
Kart5
2022/23
27
308
0
0
6.29
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan12%39
Müdahale5
Faul4
Ofsayt1
İlk 11324 yedek
Kart2
2021/22
33
2.131
0
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%100 isabet
Kilit pas16
Drible13%57 başarı
İkili kazanılan94%54
Müdahale46
Faul247 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11249 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2020/21
33
1.761
1
1
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas20
Drible22%65 başarı
İkili kazanılan95%49
Müdahale27
Faul3216 kazanılan
İlk 111815 yedek
G+A / 900.1
Kart2
TOPLAM GOL4
İLK 114669 yedek girdi
KART13
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %50
- 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-162%57
- 4-3-328%26
- 4-4-27%6
- 3-4-2-16%6
- 5-4-13%3
- 3-1-4-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Sheffield UtdA | 1-3 | 0 | 0 | – | ||
| 01.09.2026 | Stoke CityA | 1-0 | 90 | 0 | 6.5 | ||
| 29.08.2026 | BurnleyH | 4-1 | 90 | 1 | 0 | 6.9 | |
| 22.08.2026 | MillwallA | 3-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | West BromH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Hull CityA | 2-1 | 83 | – | 5.9 | ||
| 25.04.2026 | SwanseaH | 1-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2026 | DerbyH | 2-1 | 88 | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | Bristol CityA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | IpswichH | 0-2 | 74 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | MillwallA | 1-2 | 93 | 1 | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | PortsmouthH | 1-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 18.03.2026 | SouthamptonA | 1-0 | 73 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | PrestonH | 2-0 | 88 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | Sheffield UtdH | 2-1 | 91 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 28.02.2026 | LeicesterA | 0-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 25.02.2026 | Sheffield WednesdayH | 2-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.02.2026 | BirminghamH | 1-2 | 7↑ | – | – | ||
| 10.02.2026 | Oxford UnitedA | 0-3 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 07.02.2026 | BlackburnH | 2-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | MiddlesbroughA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2026 | CoventryH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.01.2026 | West BromA | 0-5 | 7↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | WrexhamA | 1-2 | 34↑ | – | 6.6 | ||
| 04.01.2026 | Stoke CityH | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | QPRA | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 29.12.2025 | WatfordH | 0-1 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 26.12.2025 | CharltonH | 1-0 | 9↑ | – | 7.3 | ||
| 20.12.2025 | PrestonA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | QPRH | 3-1 | 56 | – | 7.2 | ||
| 25.11.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | BirminghamA | 4-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 25.10.2025 | SwanseaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.10.2025 | DerbyA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Bristol CityH | 0-1 | 94 | 2 | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | IpswichA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | West BromH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | Stoke CityA | 1-1 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 20.09.2025 | WrexhamH | 2-3 | 98 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 13.09.2025 | CoventryA | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | MiddlesbroughH | 1-2 | 52 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | PortsmouthA | 1-2 | 65 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | MillwallH | 1-2 | 84 | – | 7.5 | ||
| 03.05.2025 | CardiffH | 4-2 | 59 | 1 | – | 6.9 | |
| 26.04.2025 | MiddlesbroughA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2025 | MillwallA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.04.2025 | PortsmouthH | 3-5 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.04.2025 | BurnleyA | 2-1 | 23↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 08.04.2025 | SunderlandH | 0-0 | 9↑ | – | 6.0 | ||
| 05.04.2025 | PlymouthA | 2-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | West BromH | 1-0 | 89 | – | 6.5 | ||
| 14.03.2025 | Bristol CityA | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.9 | ||
| 11.03.2025 | Sheffield WednesdayH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2025 | Oxford UnitedH | 1-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | BlackburnA | 1-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | Stoke CityH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2025 | Hull CityA | 1-1 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 11.02.2025 | PrestonH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | DerbyH | 1-1 | 30↑ | – | 5.9 | ||
| 01.02.2025 | WatfordA | 0-1 | 15↑ | – | 6.9 |
ŞUT12
GOL2
xG1.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%67
- Korner2%17
- Açık oyun1%8
- Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%42
- Kafa4%33
- Sol ayak3%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 3 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 3 %25
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2026 · 230 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Reading
→
Luton
free transfer
Reading
→
Luton
free transfer
2017-05-31
Exeter City
→
Reading
End of loan
Exeter City
→
Reading
End of loan
2016-08-31
Reading
→
Exeter City
loan transfer
Reading
→
Exeter City
loan transfer
2016-05-31
Carlisle United
→
Reading
End of loan
Carlisle United
→
Reading
End of loan
2016-03-24
Reading
→
Carlisle United
loan transfer
Reading
→
Carlisle United
loan transfer
2015-12-23
Barnet
→
Reading
End of loan
Barnet
→
Reading
End of loan
2014-07-01
Reading U18
→
Reading
-
Reading U18
→
Reading
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2051 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Championship 2025
PERFORMANS59.32051 dk
KARARİzlemeye değer62/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
80.3
Agresif stoper
78.6
Klasik stoper
76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 285 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%60
Dakika
%69
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%61
Dakika
%87
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Müdahale / 90
2.63
3
88
Performans skoru
59.3
74
80
Pas hacmi / 90
35.94
42
86
İkili mücadele kazanma
53.77
58
93
Pas arası / 90
0.83
1.9
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
PachaRayo Vallecano · 33
%95
2gol
0asist
65scout
€1.00M
La Liga
Adrien TruffertBournemouth · 24
%93
1gol
5asist
67scout
€25.00M
Premier League
Jannes WieckhoffHeracles · 25
%90
0gol
0asist
60scout
Eredivisie
Daijiro ChirinoAlmeria · 23
%88
3gol
1asist
75scout
€1.50M
Segunda División
Oliver OlsenVfL Bochum · 25
%71
0gol
1asist
68scout
€1.80M
2. Bundesliga
Lilian RaolisoaAngers · 25
%62
1gol
4asist
70scout
€200K
Ligue 1
August WängbergGais · 32
%60
0gol
2asist
62scout
Allsvenskan
Lasse QvigstadBryne · 22
%60
2gol
0asist
70scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



Norwich